JDA Voel je Die B-DAy Part 3
7 Uur, Net Me Maag even volgepropt met een Pizza, en klaar om te gaan.
Nadat we de bus en trein richting culemborg gepakt hadden, was het ongv 5 minuutjes lopen naar De Happydayzz, waar het evenement werd gehouden.
De deuren Opende om een nette 22.10, en de rustig betraden we de hoofdzaal, Waar Reload-R & D-Ablo Alvast Lekker Aan Het Indraaien Waren. Tussen de 2 zalen in, waren veel stoelen en banken neergezet, die in het begin leeg, en op het eind propvol waren, en je moest w8en en Asen op een plekje. Dat is ook wat we hebben gedaan tot 12 uur, want Partyraiser & The Viper Waren Onderweg. Eenmaal aangekomen zagen we dat de zaal bijna helemaal vol was, en iedereen zat te w8en op dit Top Duo, die goed draaiden. Partyraiser Met zijn mooie scratch momenten, wat ook gezegd mag worden van The Viper.
NAdat ik me zoveelste biertje had gehaald ( de muntjes waren btw 22.50 per 10 ) was het tijd Voor The man Of The Evening: JDA.
MEt Een Lekker Opening Van De Nieuwe Geremixede Voel Je Die BAss, Beukte De Bass Aardig Door, En het geluid was goed om aan te Horen.
Met een lekkere Harde afsluiter, een versnelde versie van Assasins, was het nog even 15 minuten Kijken bij The Max-Enforcer Oftewel Evil Activities, En Toen maar is op naar zaal Nr 2: DAy-Mar
Aangekomen in zaal 2 vielen me 3 dingen op.
1: de zaal was Niet zo klein als ik had verw8 bij een zaal (* Zaal 2 van partyraiser Bijv, Was even groot als mij kamer )
2: De zaal was uitbundig versierd
en 3: Hij zat prop en prop vol,
Zo zie je maar wat day-mar in een kleine zaal kan doen.
Nadat day-mar wat harde Oldscool derdoorheen had gejaagd, hoorde ik mijn maag roepen om eten, dus werd het tijd voor ene patatje en een lekker frikandel met mayonaise.
TErwijl Endymion en Nosferatu Afsloten, Zag ik Dione Aka E-Noid & The Headbanger Al Klaarstaan om van start te mogen.
Maar, na 5 minuten vond ik het alweer welletjes geweest, en ging ik weer naar de chill out.
Toen ik weer 3 kwartiertjes voor pampus had gelegen, was het tijd voor de oude vetroude Angerfist, die ook de zaal vol liet lopen.
Hij draaide zn standaart sets, met O.A. Dortmund 05', Broken Chain, Yes, en My Critic Fetish.
Het ging allemaal goed, totdat MC Apster, een knop omdraaide op het mengpaneel, wat bedoelt was voor zn microfoon, maar perongeluk een ander nummer switchde, waardoor de hele zaal even stil stond en te kijken van WTF hier aan de hand was.
Angerfist deed snel wat DItjes en datjes, en het vorige nummer ging gewoon weer door, even een 10 seconden rust, En een Apster die rood werd en zich verontschuldigde aan angerfist. ( die in het begin aardig boos was op de MC ). Foutjes worden ook gemaakt!
Het zweet plakte al aardig aan mijn rug, toen mijn 2 favo's van de avond kwamen, De italiaanse Meesters: Tommyknocker & Bike ( From Noize Supressor )
Ze draaide een lekker set, alleen ik had hem liever live gezien, dat had het nog beter geklonken.
Toen ik op mn klok keek, en zag dat het 6.10 was, d8 ik even langs te gaan bij Outblast & Catscan, maar tot mijn verbazing zag ik JDA achter de draaitafels staan. TOen dacht ik maar, dat ik aan de red-bull moest gaan, inplaats van aan het bier., maar het bleek dat de 2 grootheden verhindert waren, dus zo ver heen was ik nog niet.
Ik was al aardig moe, en mijn benen deden al aardig pijn, toen ik vinyl Junk nog wat Industrial Beats erin hoorde gooien, met Onder andere World's Greatest Project & G-Member. Vince, had ik eigenlijk geen zin meer in, dus na 5 minuten besloten we te gaan. we kamen rond half 7 aan, en pakte de trein richting hilversum.
JDA's B-Day Part III, Was een Lekker Feest, Met goeie sets, Goed Eten En Goed Geluid.
Ik heb me zeer vermaakt, en Die Bass Heb Ik inderdaad Goed Gevoeld. Ik zou zeggen
Op naar Part IIII!
Verslag van DJ J.D.A. voel je die b-day, 8 juni 2007
door Jorg, gepubliceerd op

| Feest | DJ J.D.A. voel je die b-day · Part III |
| Datum | vrijdag 8 juni 2007 |
| Locatie | HappydayZZ |
18 opmerkingen
Mooi verslag Jorg
Was jij daar dan??

Volgende keer gaan we cker weer
.
Mss had een bedankje voor je kaartje wel in je verslag gemogen
Was echt een top feest!!
We hebben lekker staan stampuh!!

1: de zaal was Niet zo klein als ik had verw8 bij een zaal (* Zaal 2 van partyraiser Bijv, Was even groot als mij kamer )
Was jij daar dan??
Volgende keer gaan we cker weer
Mss had een bedankje voor je kaartje wel in je verslag gemogen
Was echt een top feest!!
We hebben lekker staan stampuh!!
laatste aanpassing
--> Zaal 2 van partyraiser Bijv, Was even groot als mij kamer
oordelen over iets waar je niet was vind ik altijd knap
Dan heb jij trouwens een flinke grote kamer
inderdaar het was echt knalluh super hard!!!!!!!!!!!!!!!!!!















