Partyflock
 

Verslag van N-R-G, 25 december 2002

anoniem gepubliceerd op
FeestN-R-G · The 1st
Datumwoensdag 25 december 2002
LocatieSans Souci Site
Zo wat een geweldige avond! zal even een klein verslagje schrijven van deze 1ste kerstdag.

10 uur gingen de deuren open en meteen druppelde de mensen binnen de muziek stond op een laag pitje omdat er werd gewacht tot iedereen een beetje binnen was. Zo kon iedereen genieten van de geweldige avond. 11 uur namen de Alpha twins het roer over van de resident Spoon, en meteen begon het gebeuQ, een geweldige set met veel Stylen door elkaar! Ze brachten de sfeer er aardig in en toen om 1 uur Pavo mocht gaan draaien was iedereen al lekker in de stemming om even flink Loz te gaan. Pavo zelf had er ook aardig zin in (zie de fotooz op www.sanssouciberlikum.nl) en hij zette zelfs nog even een kerstmuts op en liep met een belltje te HO HO HOen Geweldig gewoon.Veel bekende nummers deden sans souci op en neer gaan!tegen 3en kwam luna zich melden bij de djboot om nog even lekker een paar plaatjes te draaaien, ook deze man ken er wat van!was een goeie afsluiting van de avond! en na de laatste plaat te hebben gehoord kwam ik tot de conclusie dat het weer een geweldige avond is geweest! op naar N-R-G part 2 (dana,pila en haze & abyss)

8 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Ik ben ook geweest en ik heb het net iets anders ervaren:

Wij kwamen rond 11 uur binnen, het was op dit moment nog erg rustig en de muziek stond zacht.
Ik dacht ff dat 't niks zou worden maar gelukkig kwam na niet al te lange tijd wachten er een stroom mensen binnen waardoor de tent al redelijk gevuld was.

Allereerst Alpha Twins. De jongens deden het weer leuk. Er werd al stevig gebeukt hier en daar. En de tent zat nu ook goed vol. Pavo kwam rond een uur binnenlopen en nam het niet lang daarna over van de Alpha Twins. Volgens mij had Pavo echt ff moeite om op gang te komen want 't ging niet echt lekker vond ik. Ook stond het geluid niet op het gewenste niveau. Toch pakte hij de draad op en werd er toch nog ff flink gebeukt!!!
Vooral het laatste half uurtje was erg fijn!(Y)

Na Pavo was Luna aan de beurt. Ik had 'm voor 't laatst horen/zien draaien op QT 12 en die set stond mij nog in het geheugen gegrift. die was erg fijn namelijk!!! Ook nu vond ik Luna weer erg lekker draaien. Technisch erg goed en de platenkeuze was ook okee. hun nieuw uit te brengen plaat werd ook ten gehore gebracht en die klonk goed!!! Komende zaterdag zal deze officieel worden gepromoot @ QT 13 en ik zal er wederom bij zijn!!!

De sfeer in the Zone was erg goed zoals gewoonlijk. Er werd stevig geramd en tijdens de set van Luna was het geluid ook dik in orde(Y)
We waren met een gezellige groep mensen en de verjaardag van Bianca is zeer geslaagd toch???
Sas met jou was 't ook weer TOP dikke (K) voor jou!!!!!!!!

en ik zie/spreek de rest van de gang allemaal zaterdag @ Qlubtempo! Dan gaan we 't ff dunnetjes overdoen!
Waarschuw beheerder
donateur
Ja maar jullie zijn verliefd dat maakt het verhaal ff anderz..
Waarschuw beheerder
Klopt!!!

En mede daardoor was deze avond ook zo leuk!!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik doe het zaterdag dik over!
Waarschuw beheerder
Het was zekers een goede avond. de Alpha Twins vond ik niet echt super draaien (maarja ik heb ze niet vanaf het begin gehoort). Pavo draaide lekker maar zoals M@thijs al zei was het geluidsniveau niet optimaal. Pavo maakte nog een klein foutje maar maakte het daarna weer dik in orde! Luna sloot de nacht perfect af.
Hopelijk ben ik zo snel mogelijk weer aanwezig in Berlikum..
Waarschuw beheerder
Ik vond t heel gezellie... maar moet zeggen dat ik in Berlikum wel eens harder gestampt heb!!

Gelukkig waren we met alle mafkezen compleet, en daar gaat t om..... en m@thys: SUPER!!!! Dikke (k) voor jou!!
 
Waarschuw beheerder
Ik vond het ook een vette nacht, heb me wederom goed misdragen!!nu op naar QT#13!