![[img]https://album.partyflock.nl/11546670.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/11546670.jpg)
pinkpop in een notedop
Pinkpop iets uitgebreider:
de bands:
Zaterdag:
- Goose, Geweldig
- Viberider, Super!
- Wir Sind Helden, Ruk eerste klas natuurlijk, even leuk bij wenn es passiert, voor de rest dubbel-bagger
- Within Temptation, Klonk goed, maar ik heb ze al meerdere keren gezien waarna t dus een stuk minder leuk begint te worden, een vriendin van mij wou weg, dus toen zijn we gegaan.
- Good Charlotte, beter dan verwacht, qua act natuurlijk helemaal niets, maar sfeer vooraan het podium was heerlijk, lekker pitten
- Marilyn Manson, van een afstandje gezien, klonk vet, op pukkelpop 2 jaar terug was hij te waardeloos voor woorden, maar ik moet zeggen dat ik een beetje baalde dat ik niet op het veld stond. Onweer kneiterharde regen, het paste allemaal, The Beautifull People yeah!
![[img]https://album.partyflock.nl/11530215.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/11530215.jpg)
emo-dans
Zondag:
- The Nightwatchman, Tom Morello dus, niet eigen mijn shit, rustige gitaarnummers. goede teksten dat wel, en Tom was ook goed bij stem, niet heel lang weze kijken.
- Razorlight, Weak, vond er echt geen bal aan, binnekomertje was even lekker maar voor de rest was er ook geen sfeer of niets
- Ilse De Lange, heel mooi en integer optreden, je raakte heel erg in de vibe, (ik dus ook), ik moet zeggen dat ik na een half uur best depressief begon te worden en ben toen maar gegaan, achterin het veld gaan zitten, i’m not so tough blijft een heerlijke plaat.
- Snow Patrol, Nice
- Lost Prophets, heeeeeeeeerlijk!
Bij Shinobi waren 2 circle pits ontstaan vooraan (dat is altijd zo). maar uiteindelijk werd dit eentje, waarna er een complete grote chaos onstond, het was helemaal leef voor het podium, met alleen maar enkele verloren figuren nog aant headbangen =D, super!
- Muse, Goddelijk, geef Bellamy een standbeeld AUB!
![[img]https://album.partyflock.nl/11530241.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/11530241.jpg)
tent-fest
Maandag:
- 30 Seconds to Mars, gemist, baal ik wel van, vindt de cd een heel eigen geluid hebben en lekker klinken, maar t schijnt dat ze live best bagger waren dus dat verzacht de pijn
- Wolfmother
- Stonesour
- Scissor Sisters, nekschot geven, wat een achterlijke kinderlijk kutgebraggel.
![[img]https://album.partyflock.nl/11530260.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/11530260.jpg)
ties past zich aan aan de sisters
- Arctic Monkeys, SUPER!
- The Kooks, Stervesdruk in de tent maar ben via de zijkant naar binnen kunnen sneaken en uiteindelijk door kunnen duwen tot voorin in het midden, Klonk erg lekker en de sfeer zat er goed in, kon weinig nummers maar dat boeide blijkbaar weinig want het was 1 groot feest.
- Smashing Pumpkins, waardeloze afsluiter, geen power, geen energie. Even leuke bij Bullet With Butterfly Wings en Tonight Tonight maar voor de rest sloeg het (als afsluiter) gewoonweg nergens op. Had maar gewisselt met Linkin Park! Als je als toegift ook nog een compleet (dan wel goed) muzikaal rustig stuk gaat spelen ben je gewoon niet goed wijs.
![[img]https://album.partyflock.nl/11530269.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/11530269.jpg)
een frikandel in pinkpop-stijl
ja. heb je wat
ja. heb je wat
de camping
De tent op Camping B was weer megagezellig, 1 groot feest, heerlijke mensen, goede muziek en we konden het natuurlijke niet laten om bij killing in the name of een ongelofelijk harde moshpit te bouwen. eigenlijk was de campingtent nog het beste van het hele festival als ik het me zo achteraf bekijk
Gelukkig hadden we een grote partytent van 3 bij 6 bij ons, waar we goed hebben kunnen schuilen tegen de regen en onze frikandelletjes konden bakken
een potje poker was ook aanwezig
Jammer van t kutweer, maar daar prikken we doorheen. Uiteindelijk werkt regen ook op een bepaalde manier mee aan de sfeer (zoals bv bij manson).
Dit jaar zijn we voor het eerst opgetrokken met 3 vriendinnen van onse n het was geweldig, bedankt chicks
![[img]https://album.partyflock.nl/11530251.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/11530251.jpg)
Pinkpop 2007, het had alles. ik hou van dit festival
see you next year!
![[img]https://album.partyflock.nl/11546754.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/11546754.jpg)

















