We zijn net thuis gekomen van de Ethias Arena te Hasselt, waar wij de hele nacht schouwspel zijn geweest van een geweldig feest!
Omdat ik op 19 mei de eerbare leeftijd heb gekregen van 24 jaartjes jong, had ik van mijn vriendinnetjes een kaartje gekregen voor de Elements of Life show, en achteraf bleek dat dit een superkado geweest is. Dank je wel, lieve Denise & Wilma, we hebben genoten met zn 3tjes!
We kwamen rond half 12 de zaal binnen, en ik moest even goed kijken; staat Tiësto nou al te draaien? Wat bleek, het voorprogramma was een virtuele Tiësto. Onmiddellijk vroeg ik mezelf af, of dit de feestjes van de toekomst zullen zijn. Goedkopere kaartjes en een virtuele DJ. Ik hoop het niet, want alhoewel het een leuk schouwspel was, mis je toch de echte live interactie.
Klokslag 00.00 uur viel de virtuele Tiësto weg, en werd het stil. Na een knallend vuurwerk was hij daar dan, de man van de avond! Hij begon al gelijk met een nummer van zijn nieuwe CD. Ongeveer 3 kwartier later om 00.45 uur kwam de zangeres Jess, en die begon met een heerlijk nummer van de cd Can You Feel Me. De lekkere trancesfeer zat er gelijk goed in en je kunt zeggen wat je wilt over belgen, maar ze laten zich in ieder geval goed horen
De oea oea en de heee hooo's waren niet weg te denken.
Nadat de zangeres nog een nummer had gezongen, ging Tiësto weer solo door. Heerlijke platen kwamen voorbij, het zullen ongetwijfeld hele bekende tranceplaten geweest zijn, maar die kennis bezit ik helaas niet. Ik weet alleen maar dat het schitterend klonk!
Na de eerste zangeres heb ik niet meer op mijn horloge gekeken, dus weet ik niet hoelaat de gastoptredens waren, maar in ieder geval was er nog Charlotte Martin met het geweldige Sweet Things en natuurlijk ook Christian Burns met het mooie In The Dark.
Tot mijn verbazing was de laatste zanger niet zo jong, snel en wild, leek een beetje op de oudere versie van de MC van Sensation White 2006 met dat groene haar
Maar je kan zeggen wat je wilt, hij maakte er een goed feestje van. Helemaal los, supernummertje Break My Fall! Heel de nacht zijn we op Tiësto zn rug meegevoerd in een illusie, die met alle vuurwerk, lasers en schitterende visuals helemaal top was!
Langzaam aan lopen we richting het einde van het feest, wat tot mijn spijt al om 6.00 uur afgelopen was. Dat zijn we niet meer gewend, want vanaf het moment dat Tiësto achter de draaitafel was gaan staan, leek het of de tijd gevlogen had! Met een laatste knaller is het vlak na 6.00 uur stil, lichten aan en naar huis. Jammer dat hij gelijk zo snel weg was by the way. Moe, maar voldaan stappen we in de auto en ik had niet verwacht dat het zo'n superfeest zou zijn! Elk nummer wat hij draaide was schitterend!
Conclusie: superfeest, ik houd van België.
Ook nog een leuk detail: bij de kaartjescontrole hingen grote brieven: paspoort bij de hand houden svp. Die had ik natuurlijk in de auto laten liggen, maar zodra ze hoorden dat we uit NL kwamen mochten we zonder enige fouillering naar binnen, want: die nederlanders nemen toch nooit hun paspoort mee!















