Partyflock
 

Verslag van Love, 10 februari 2007

door , gepubliceerd op
Na mij te hebben vermaakt in de Wachter was het tijd om de bus te pakken en naar de Stube te gaan voor de Love Party.

Ik kwam rond 2uur in de stube waar je gelijk een Flugel in je schoot kreeg geworpen. En zoals iedereen weet, een goed begin is het halve werk!

Eenmaal over de detectie poortjes heen geklommen, kon het feestje voor mij beginnen.

Ik zag op het 1e moment eigenlijk niks anders dan anders. Zelfde indeling, DJ, mensen. Ik zag ook weinig rood.

Na wat muntjes te hebben gekocht en het 1e biertje achterover was gegooid was het tijd om te skuren.
Helaas geen dames! Allemaal gevlucht waarschijnlijk.

Maar dat maakte niet uit want al snel klonk er
Jumpstyle in mijn oren. Maar de dansvloer was al helemaal vol met rondspringende jongens. Jammer!
Na nog een aantal biertjes en wat foto's kwam er om 4:00 een eind aan het feestje. Nog even mijn vader gegroet aan het eind en kon lekker op bed:)
Het was eigenlijk een avondje als alle anderen. Niet dat dat een minpunt is want ik vermaak me altijd opperbest!

Mijn complimenten aan Gurb die lekker draaide:)

Latie!

7 opmerkingen

 
Artiest Dr. G.
Waarschuw beheerder
Thanks ouwe
Waarschuw beheerder
Ja was wel weer even gezellig, jammer dat je entree moest betalen voor een gratis flugel en 3 slingers boven de dansvloer , voor de rest best vermaakt (Y)

Leuk verslagje btw.
Waarschuw beheerder
muhaha topper :respect:
Waarschuw beheerder
leuk geschreven auwe :)