We hadden al een tijd geleden afgesproken om zaterdag 23 maart naar de Matrixx te gaan. Vooral omdat JP kwam, maar ook wel een beetje voor Tom Harding. Hij heeft immers een grote naam opgebouwd. En JP was op Impulz dit jaar heel erg goed, dus verwachtte ik dat het een leuke avond zou worden.
Van tevoren had ik al gelezen op de partyflock-site dat je er vroeg bij moest zijn, wat ik zelf ook al had bedacht. Want het zou erg druk worden. Om 21.30 uur hadden wij (5 personen) met 3 anderen afgesproken. Maar we waren door omstandigheden iets later. Om 21.45 gingen we in de toen al lange rij staan. Zelf dacht ik dat de deuren om 21.30 opengingen, maar dat bleek niet zo te zijn. Eerst moesten we tot 22.15 wachten totdat de deuren opengingen, en toen duurde het nog verschrikkelijk voordat je binnenwas. Vlak voor de deur hadden ze ook een hek geplaatst. Heel handig! Moest iedereen met pijn en moeite over dat hek heen klimmen. Daarna ging het wel snel. Uiteindelijk waren om 23.15 binnen.
Een paar weken geleden was ik voor het eerst in de Matrixx geweest, en dat was me uitstekend bevallen. Het geluid was fantastisch, het licht was ook mooi en het was makkelijk om aan een drankje te komen. Johan Gielen draaide destijds ook nog eens heel erg lekker.
DJ Jochem begon de avond. Hij draaide wel lekker, wat hardere nummers afgewisseld met wat rustigere, een paar mooie commerciële platen. Maar het was een goede set voordat we verder konden gaan met JP.
JP begon, vond ik, heel erg slecht. Draaide zeer rustig (hoe heet het soort muziek wat hij draaide? Club, progressive, techhouse?) Ik zal het niet weten. Dit was ik niet van hem gewend. Want bij Impulz draaide hij echt fantastisch, nu was het begin dus slecht. Telkens hetzelfde melodietje. Maar toen kwam hij na een kwartiertje met het nummer The Renegade Master. Met dit nummer begon hij zijn set op Impulz ook. Een van mijn lievelingsplaten. Je zag meteen dat het publiek dit veel beter vond dan wat hij op het begin draaide. Een keiharde bass erbij en het feest kon beginnen. Vanaf dit moment draaide hij de ene knaller na de andere. Iedereen ging uit zijn dak, wat ik altijd heel erg leuk vind om te zien. Iedereen die plezier heeft. Het einde van zijn geweldige set was echt genieten. Met Definetly van Yoda en Turntable Junky van Profound zette hij nog een keer de zaal op zijn kop. Daarna was het helaas al 3.00 uur. Toen was het tijd voor Tom Harding.
Op Impulz draaide hij in de hardhouse zaal geen hardhouse. Wij waren toen van mening dat hij het slechtste had gedraaid van alle hardhouse-dj’s. Ik weet niet hoe je zijn soort van muziek moet noemen. Maar het is niet mijn soort muziek. Ik had nog veel energie, maar dat kwam er totaal niet uit op deze muziek. Maar je zag dat het publiek het leuk vond, dus waarom zou hij dan iets anders draaien? Toch kwam mijn vermoeden uit, dat ik Tom Harding gewoon niets vind. Anderen vinden hem top, maar wij vonden het niets. Het was jammer dat de avond zo afgesloten werd. Na een uur en een kwartier besloten we naar huis te gaan. Maar we waren niet de enige. Want er stond nu een lange rij bij de jassen. Moesten we daar weer een zeer lange tijd wachten.
Ik vind het onbegrijpelijk dat een nieuwe discotheek veel slechte punten heeft. De zeer lange rij bij de ingang en uitgang waren geen pluspunten. Hier moeten ze echt iets aan veranderen. Of in ieder geval rekening mee houden. Wan je weet als JP en Tom Harding komen dat het heel erg druk wordt.
JP was echt meesterlijk, Tom Harding vond ik niets en Jochem was goed, dus vond ik de avond uiteindelijk OK, op de veel te lange wachtrijen na dan.
Verslag van Club XX, 23 maart 2002
door EriQ, gepubliceerd op
| Feest | Club XX |
| Datum | zaterdag 23 maart 2002 |
| Locatie | Matrixx |
15 opmerkingen
Pfff VOL=VOL!!! Ik was er pas om half 2 stond er haast geen rij meer. Maar ik kwam er niet meer in omdat het verdomme vol was!!!! Ik had prozac nog gebeld en Walt, Charlotte enzo ook zij hadden vanalles geprobeerd om mij binnen te krijgen maar het was tevergeefs!!
Vorige week was ik er ook pas om half 2 en kon ik zo doorlopen. Ik snap dat echt niet hoezo is het nou vol?? Er gingen ook veel mensen weer naar huis, dus waarom laten ze dan geen mensen weer erin??!! Echt een onzin, terwijl veel vrienden van me binnen stonden te feesten die er al eerder waren, ben ik weer terug gereden naar Eindhoven....heb gewoon een zwaar klote avond gehad!! Maar ze laten wel een paar van die arrogante verwaande sletten binnen die dachten dat ze heel wat waren...Matrixx is een hele vette tent, maar echt een waardeloze deurbeleid. Normaal gesproken als het druk is in een club dan moet je ff wachten totdat er mensen weer weggaan en dan kom je er als nog gewoon in, maar ja in de Matrixx niet dus...Ach volgende keer beter.
2 Ursula: Toch nog gefeliciteerd met je verjaardag, helaas kon ik je niet persoonlijk feliciteren. Maar ja bij deze dan
2 Ursula: Toch nog gefeliciteerd met je verjaardag, helaas kon ik je niet persoonlijk feliciteren. Maar ja bij deze dan
Zo blijkt maar dat niet iedereen hetzelfde leuk vind. Ik vond Jochem dus echt nix. Met het laatste uur meegerekend 4x dezelfde (commerciele) plaat draaien is echt cheap!!
JP draaide voor mij een heerlijke set, Tommie was beetje rustig maar toch zeker niet verkeerd..ben benieuwd naar de pics!! (Pasquinel ?!)
JP draaide voor mij een heerlijke set, Tommie was beetje rustig maar toch zeker niet verkeerd..ben benieuwd naar de pics!! (Pasquinel ?!)
Leuk verslag. Ik moet mij helaas aansluiten bij Marco, ik vond Jochen WAARDELOOS draaien. 4x (als het niet 6x was) het zelfde nummer draaien.......pfff dat KAN gewoon niet.
Wat betreft deze club, die vond ook niet geweldig. Als ze het expres warm houden in een club zodat mensen meer consumeren, dan zul je ook meer bar personeel moeten neerzetten....... om maar niet te spreken over het deurbeleid.
Maar goed het mocht de pret niet drukken. Sfeer is toch iets wat je zelf moet maken, en dat doen we dus ook!!
Wat betreft deze club, die vond ook niet geweldig. Als ze het expres warm houden in een club zodat mensen meer consumeren, dan zul je ook meer bar personeel moeten neerzetten....... om maar niet te spreken over het deurbeleid.
Maar goed het mocht de pret niet drukken. Sfeer is toch iets wat je zelf moet maken, en dat doen we dus ook!!
super feestje, zeker JP!!die draaide echt zupa! tom harding viel idd beetje tegen, had m ook harder verwacht want op impulz december vorig jaar draaide echt super! en erg jammer van de lange rij!!!!















