![[img]https://album.partyflock.nl/2779634.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/2779634.jpg)
We liepen naar de ingang en daar stond me wel een aardig rijtje en niet ff door gedacht dat ik een vip-kaartje had en dat de ingang daarvan ergens anders was (Sukkel) dus 15 minuten voor niks zitten te wachten en meteen rechtsomgekeerd richting vip ingang. daar eenmaal aangekomen was ik met 30 seconden binnen.
![[img]https://album.partyflock.nl/2779877.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/2779877.jpg)
Was allemaal goed geregeld daar boven bij de vip ! Na een rondje te hebben gelopen moest ik toch me maten maar eens opzoeken en kijken of ze al binnen waren. Ik had gelukkig iemand kunnen vinden en we gingen de dansvloer op en op dat moment was ruthless aan het draaien. Vond dat de sfeer er goed in zat maar alleen van boven naar beneden lopen vond ik wel een probleem ! Veels te druk ! Kan beter de volgende keer. Veder heb ik niet meer echt gehoord wie rond welke tijden aan draaien was.
![[img]https://album.partyflock.nl/2779666.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/2779666.jpg)
Zoals iedereen wel gehoord heeft was er een keer een vette ruis. Ik dacht een dikke crash ofzo maar het bleek bij een act te horen. Ik heb er niks van gezien in iedere geval. Ik kan me die van Dana en Promo nog wel goed herineren
![[img]https://album.partyflock.nl/2779682.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/2779682.jpg)
Voor zeker volgend jaar ook weer Qlimax en dan ook zeker weer vip
Greetz Ronnie Keta











