Jumpmasters - Franky Dux & C-rius Birthdayparty
Omstreeks een uur of 8 ben ik mijn stapmaatje op gaan halen en zijn we rond kwart voor tien op de fiets naar Zalinaz gereden.
Daar aangekomen stond er een kleine rij. Net nadat we in de rij stonden sloten veel bezoekers achter ons aan!
Omstreeks 22.15 waren we binnen en konden we er tegenaan. Pieter en Ger waren met hun setje bezig. Het was al redelijk gevuld, sfeer zat er al meteen in! De aankleding was super, had ook niet anders verwacht van de mannen van Eye4Dance.
Na wat battles met een leuke lichtshow op de achtergrond was het om 1 uur tijd voor de 2 jarige waar het allemaal om draaide die avond!
Samen met Appie werd het "lang zullen ze leven" gezongen. Ze kregen hetgeen wat ze verdiende!
Samen hebben ze nog een setje neergezet waarbij ook wat beatboxer aan te pas kwamen.
Na wat gescratch mocht de man van de scratch deze avond. Exclusive. plaats nemen achter de Wheel of steel voor een heerlijk potje scratchen!
Gevolgd door een masterlijke set van Coone en Massiv (ben ik overigens niet anders gewend van Coone) maar ook zeker door een leuke afsluiter met Kristof (Dark-E) en Bjorno was het toch al snel 4 uur. te snel in mijn beleving. Intussen ook nog ff snel Pat B in Area 2 gedag wezen zeggen en nog een kijkje wezen nemen in Area 3 tijdens de set van Dazzler.
Anoebis (Roy) nam de mic over van Appie en had nog een verassing voor de jarige jopjes. Een mooi plakaat voor op het kantoor met het logo van Eye4Dance. Inmiddels kwart over 4 was Zalinaz nagenoeg leeg op wat artiesten en verdwaalde bezoekers na.
Nadat ik Frank en Arno bedankt heb voor de geweldige avond zijn we omstreeks half 5 buitengeschopt. Nog ff op de trap voor Zalinaz gezeten om kwart voor 5 maar besloten naar huis te gaan!
5 uur thuis, beloofde het zwaar te worden. De wekker om 10 uur gezet om vervolgens om half 1 in de trein te stappen naar Q-Base. Jumpmasters nog in de benen en het hoofd.
Pluspunten:
- Leuke aankleding
- Goed geluid
- Goed licht
- Super line-up
- Weer een ouderwets gezellig avondje Zalinaz
- Hoeveelheid bezoekers
Minpunten:
- Hoeveelheid glas op de grond (Wanneer gaat Zalinaz over op plastic bekers?)
- 3 Area's. Geluid galmt door het glas heen.
Het was een FEEST. eentje die niet snel vergeten wordt. Kijk al uit naar volgend jaar
Eye4Dance. Bedankt. Dj's, bedankt!
En dat Frank en Arno maar weer snel een jaartje ouder mogen worden












