Partyflock
 

Verslag van Q-BASE, 8 september 2007

anoniem gepubliceerd op
Q-BASE
FeestQ-BASE · From daylight into Darkness
Datumzaterdag 8 september 2007
LocatieAirport Weeze Site
Q-base 2007 !

We waren al redelijk snel binnen rond 11u en de rijen waren niet zo groot dus dat liep al lekker door.
Toen wouden we onze waardevolle spullen wegbrengen (jassen etc) A. fijn duizenden kluisjes waar je je spullen in kon bergen om vervolgens op verkenning te gaan.

hoorde vaak geruchten dat er spetterende vuurwerkshow zou komen om 12u maar helaas. das dus niet gewees.

Hanger was al goed om op te warmen en er werd al behoorlijk hard gedraaid, een goed geluid.
open air was egt zwaaar relax, ik vond Ruthless egt ouderwets lekker draaien, jah. dat was een mooie live act. Vette spacelichtten en een geweldig goede sfeer. Lekker openluchtruimte dus dat was wel heerlijk als je effe stond te zweten.
De bunger 2 hardcore vond ik tegenvallen al was de geluid wel oorverdovend. Of ik was er op de verkeerde momenten? Hardstyle was ook wel lekker. (8) in you head in you head (nr van PCP) had ik de kippenvel op me kop staan. uhu dat had ik eigenlijk wel bij elk space-live-act :) vond het allemaal wel voor elkaar goed georganiseerd mooie lichtshows en acts.
Het was een feest om niet te vergeten, volgend jaar zeker weten weer.

Alles in 1 woord: KIPPENVEL

P.S hoorde dat er nog een relletje was geweest . ajax tegen feyenoord hooliguns

Groetjes Harry

21 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
garderobe op n festival???? :vaag:
Artiest {SHOWLIST artist 40738, 60156}
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 september 2007 om 10:17:
garderobe op n festival????


idd :roflol: :X
 
Waarschuw beheerder
ik moet er nu zelf ook om lagge :P zo zie je maar weer dat ik er nog niet helemaal bij ben. garderobe op festival LOL :S
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Relletje was er wel... bij de Open Air. Net de laatste 30 seconde maar dat waren geen hooligans... mensen die rondsprongen en tegen verkeerde aan kwamen ofzo!

Super feestje... ondanks dat ik een klap in m'n nek kreeg bij die rel :S

(Ik hoorde er niet bij, maar stond precies op het verkeerde moment op de verkeerde plek)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 september 2007 om 11:37:
mensen die rondsprongen en tegen verkeerde aan kwamen ofzo!


Pogo :kwijl:
Waarschuw beheerder
was vet feestje (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 september 2007 om 11:37:
klap in m'n nek


laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van El_Matador24 op zondag 9 september 2007 om 13:02:
Uitspraak van Kevinzz op zondag 9 september 2007 om 12:07:
was vet feestje (Y)


(Y)
Waarschuw beheerder
donateur
P.S hoorde dat er nog een relletje was geweest ...ajax tegen feyenoord hooliguns


ja hoorde het ook, maar wat is er nou gebeurd dan echt??
 
Waarschuw beheerder
ja hoorde het ook, maar wat is er nou gebeurd dan echt??

De harde kern van Feyenoord- en Ajax-supporters in Duitsland met elkaar op de vuist gegaan. Beide supportersgroepen hadden afgesproken op het vliegveld van Niederrhein (zie kaart) in Duitsland. Een hooligan is gewond naar het ziekenhuis afgevoerd.

De politie wist dat de ontmoeting gepland was tijdens het housefeeft Qbase bij Weeze. Om die reden kon er snel ingegrepen worden. Volgens de politie Limburg ging het om ongeveer 80 supporters van Ajax en 40 van Feyenoord.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
De bunger 2 hardcore vond ik tegenvallen al was de geluid wel oorverdovend. Of ik was er op de verkeerde momenten???

Je was er dan zeker op de verkeerde momenten. Tommyknocker en Neophyte draaiden geweldig :D
 
Waarschuw beheerder
nja die heb ik idd niet gehoord :S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ja ze hebben de bussen onderschept onderweg maar we werden wel voor bereid op de mogelijke gevolgen.
 
Waarschuw beheerder
zo hoort t ook
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 september 2007 om 11:37:
Relletje was er wel... bij de Open Air. Net de laatste 30 seconde maar dat waren geen hooligans... mensen die rondsprongen en tegen verkeerde aan kwamen ofzo!

Super feestje... ondanks dat ik een klap in m'n nek kreeg bij die rel

(Ik hoorde er niet bij, maar stond precies op het verkeerde moment op de verkeerde plek)laatste aanpassing 9 september 2007 11:37


Stond jij daar dan ook? Verdorie heb je niet gezien ... spijtig :d
maar wij zijn om half acht doorgegaan zaten erdoor ... opzoek naar een lift op de parking :d
niet gevonden bij de Nederlanders (vriendelijke mensen toch :d) tot een vriendelijke duitse meneer ons trug op de camping afzette :d
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van pimpieboy op maandag 10 september 2007 om 21:23:
Stond jij daar dan ook? Verdorie heb je niet gezien ... spijtig
maar wij zijn om half acht doorgegaan zaten erdoor ... opzoek naar een lift op de parking


Als je er om half 8 vandoor ging stond je er niet toen ik er stond. Wij gingen daar om 07:45 pas staan... slechte timing dus hahahaha.
 
Waarschuw beheerder
ja hele slechte timing :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ::*TØ®®i©elli*:: op zondag 9 september 2007 om 17:37:
hoorde het ook, maar wat is er nou gebeurd dan echt??


ik hoorde dat die relletjes op het vliegveld waren en niet op Q-base zelf:S
Waarschuw beheerder
oldskool Q-base 2007