Partyflock
 

Verslag van Mystery Land, 25 augustus 2007

door , gepubliceerd op
Yesterday is history
Today is a gift
Tomorrow is a mystery. Zoals eerder vermeld had ik mij voorgenomen deze zomer zoveel al dan niet alle Nederlandse outdoor festivals te bezoeken waar er hardcore gedraaid zou worden.
Defqon, Groud Zero, Dominator en Decibel was ik dus al geweest en dus was het deze week tijd voor een thuiswedstrijd op het Floriadeterrein bij Hoofddorp.
Maar je begon je verhaal met festivals waar hardcore gedraaid werd. Maar ik zie op internet en in de flyers daar niets van terug?
Was er hardcore op Mysteryland dan?

[img]https://album.partyflock.nl/18483138.jpg[/img]
Uiteraard waren ook de Partysletjes en Partyschatjes weer in grote getalen aanwezig

Ja natuurlijk! Er is nog geen een jaar geweest dat er geen hardcore gedraaid werd. En ook dit jaar was er weer dus genoeg te beleven voor degene die van de écht harde variant houd binnen de dancewereld.

Was er vorig jaar een kleine hardcorearea en de hardcorebus waar je deze herrie kon vinden. Was er dit jaar alleen de alom bekende zwarte "Get saved by hardcore" Thunderdome bus.
In tegenstelling tot vorig jaar niet alleen de bus waarin de DJ zijn kunstje moest vertonen. Nee, ditmaal was er een complete stage om de bus heen gebouwd en stonden er twee flinke torens met boxen die de nodige BPM's met een flinke portie debibellen de lucht in knalde.

[img]https://album.partyflock.nl/18495677.jpg[/img]
De Thunderdome bus waar dit jaar een hele stage omheen was gebouwd :respect:

Van te voren was er dus niets aangekondigt over deze extra area op Mysteryland, maar toch had ik in de aanloop naar dit festival de nodige geruchten gehoord die mij zeer hoopvol in de oren klonken.

Mocht er iemand in geinterreseerd zijn dan heb ik hier de time table:

11:00 uur: Dios vs Adnoctum
12:00 uur: Uzi
13:00 uur: Obscurity
14:00 uur: AXN & UP-skilzz
15:00 uur: Chosen Few
16:00 uur: Angerfist
17:00 uur: T-Junction
18:00 uur: Outside Agency vs. Mindustries
19:00 uur: Day-mar vs. Negative A
21:00 uur: D-Passion & Alex B
22:00 uur: Akira

En de gehele dag was het Da Mouth of Madness die door de microfoon mocht tetteren. ;)

Zoals je ziet zijn het dus echt niet de minste namen die ons werden voorgeschoteld. Toch is er door organisator ID&T besloten dit niet van te voren naar buiten te brengen waar ik mij overigens nog steeds over verbaas.
Zeker gezien de grote aantallen mensen die zich de hele dag voor en rond de Thunderdome stage uit hun dak gingen kun je niet meer ontkennen dat de hardcore ook gewoon een plekkie verdient. Ik ben er zo'n beetje de hele dag geweest en heb alleen maar vrolijke gezichten gezien van iedereen die het rete naar zijn zin hadden zo lekker in het zonnetje onder het genot van een lekker drankje.

Direct naast de Thunderdome stage was ook gewoon een eigen bar ingericht dus als je als organisator dan hier zoveel moeite in steekt waarom dan toch al die geheimzinnigheid. [img]https://album.partyflock.nl/18496240.jpg[/img]
Ook dit jaar had de Q dance stage weer vele malen meer bezoekers dan de Main stage.

Ook op de plattegrond die werd uitgedeelt bij de ingang was op de timetable niets terug te vinden van deze stage. Op de plattegrond zelf daarentegen werd op een héél minimale manier bekend gemaakt dat er toch nog iets te vinden was aan die kant van de berg door het Thunderdome logootje, de thunderdome wizzard, half achter die berg te verstoppen.

Aangezien het animo steeds groter word en er ook dit jaar weer compleet geen problemen zijn geweest wellicht een idee om volgend jaar de hardcore niet meer zo achter te stellen en gewoon een nog volwaardigere stage te maken?

kijkt nu in de richting van de heren van ID&T *

Uiteraard heb ik natuurlijk niet alleen maar bij de Thunderdome stage gestaan, maar heb ik ook nog even een poging gedaan om de rest van alle areas te bekijken. Maar al snel kwam ik tot de conclusie dat er gewoon té veel areas waren. Ik kon wel alles gaan bekijken, maar dan heb je volgens mij van alles juist net niets gezien en kun je dus wat mij betreft maar beter daar blijven waar de muziek jou het meeste aanspreekt.

[img]https://album.partyflock.nl/18484855.jpg[/img]
Je weet toch b)

De Q dance stage was ook dit jaar weer te vinden onder aan de grote berg. En ook dit jaar weer stroomde de area in no time vol met allemaal enthousiaste hardstylevlinders die stuk voor stuk hun best hadden gedaan zich nog sexier te kleden dan een ander. Gelukkig hadden we net als het vorige weekend weer erg veel geluk gehad met het weer. Ook deze dag stond de zon weer zijn uiterste best te doen, en ik heb er dan ook weer lekker een beetje een kleurtje van gekregen.

Veel zon betekend automatisch schaars geklede dames wat over het algemeen inhoud dat je je als man weer je ogen uit kunt kijken. De meeste dames hadden gekozen voor zo'n supersexie kort broekje met sexy topje. Niets mis mee als je er tenminste het lichaam voor hebt. Want laten we eerlijk zijn, het mag dan helemaal je eigen keuze zijn hoe je er uit wilt zien. Maar een rokje waar zo'n dikke vetrol overheen hangt is nou niet echt wat je noemt erg charmant.
Natuurlijk is het geheel aan jezelf om te dragen, maar volgens mij maak je meer vrienden als je je toch wel enigzins kleed naar je postuur. [img]https://album.partyflock.nl/18483873.jpg[/img]
Jennifer, Laura en Judith hebben die boodschap dus duidelijk goed begrepen :kwijl:

De hele dag heb ik toch mijn best moeten doen om mezelf niet helemaal uit te putten aangezien ik 's avonds zelf nog mijn draaikunsten moest laten horen op een ander feest; Ik ben je bitch niet in de HappydayZZ in Culemborg. Toch kon ik het niet laten om die berg een aantal keren omhoog en naar beneden te rennen en nog veel meer achterlijke dingen te doen. Koppeltje duikelen van die berg af werkt razen goed. De berg op rollen is daarentegen dan alweer een heel stuk lastiger.

Al met al was ik dus toch best wel weer moe toen ik om 22:00 uur van het festivalterrein weg reed op weg naar Culemborg. Ook een aantal andere dj's die ik in de HappydayZZ sprak waren lichamelijk al lichtelijk aan het ontbinden doordat zij ook al de hele dag in touw waren geweest op Mysterlyland.

Om een lang verhaal kort te maken komt het er dus op neer dat ik mij de hele dag goed heb weten te vermaken. Al moet ik er wel bij zeggen dat ik de prijs van het toegangskaartje veel te hoog vind. Ik snap ook wel waarom het zo hoog is aangezien de oneindige hoeveelheid areas en megaveel aankleding over het hele terrein. Maar het is gewoon veel te groot. Wil je alles goed kunnen bekijken dan zou je er een heel weekend voor uit moeten trekken. Net zoals bij Disneyland. Wil je echt alle atracties een keertje pakken en alle leuke dingen nogmaals doen, dan heb je aan een dag gewoon niet genoeg. Daarom heb ik eigenlijk ook veel meer niet dan wel gezien en betaal je op die manier veel geld voor dingen waar je niets van terugziet. Maar goed, ik kan het mij veroorloven, dus mij zal je er verder niet meer over horen. Met het weer hebben we dus weer gigantisch gemazzeld, en konden we daarom erg genieten van al het aanwezige vrouwelijk schoon.
De barren vond ik dit jaar ook wel relaxed. Omdat ik zoveel bij de Thuderdome stage was waar het niet zo heel druk was heb ik nooit lang moeten wachten voor ik mijn bestelling kon plaatsen. Datzelfde geld eigenlijk voor de toiletten die ook erg dichtbij waren en over het algemeen ook niet te druk waren.

[img]https://album.partyflock.nl/18485465.jpg[/img]
Ook de blauwe telefoon was weer aanwezig :bounce:

Volgend jaar zul je mij er dus ook hoogstwaarschijnlijk wel weer kunnen vinden.
Hopelijk hebben de rest van de bezoekers ook een leuke dag gehad en kunnen ook zij terug kijken op weer een heel goede editie van mysteryland.

Greetz -Pim Ritsel-
Sander

19 opmerkingen

Waarschuw beheerder
heb weer wat gemist zie ik:S

leuk verslagje
Waarschuw beheerder
kijk das nou een verslag waar ie wat an heb
Waarschuw beheerder
+1
Zit je wel erg hoog he dat de hardcore bus "in een hoekje" is geplaatst??.....
Waarschuw beheerder
is toch ook logisch het hoort gewoon een groot stuk terrein te krijgen, mensen kunnen en zullen daar ook echt wel uit hun dak gaan.
zonder hardcore had er eigenlijk helemaal nooit een mystery land geweest.
 
Waarschuw beheerder
Naar wat ik er van begrepen heb moest het 'underground' blijven, en dat is ID&T goed gelukt, toch? :)
Waarschuw beheerder
ja dat zeker!
was wel een super dag!
goed verslag gap(Y)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van #Wicky# op zondag 26 augustus 2007 om 17:05:
Zit je wel erg hoog he dat de hardcore bus "in een hoekje" is geplaatst??.....


Vind meer dat het nu niet de waardering krijgt die het wel hoort te verdienen
 
Waarschuw beheerder
Lekker verslagje weer mop!
Heb net een paar leuke filmpjes van je gezien dat je op en neer de berg aan het koprollen was :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [023] PimRitsel op zondag 26 augustus 2007 om 20:40:
Zit je wel erg hoog he dat de hardcore bus "in een hoekje" is geplaatst??.....

Vind meer dat het nu niet de waardering krijgt die het wel hoort te verdienen


Ik snap je punt...maarrr.. in 99 / 2000 toen cde gabber een btje op zn reet lag, en er nog wel hardcore werd geprogrammeerd zijn er diverse ongeregeldheden tussen ´´gabbers´´ en andere bezoekers geweest. Vanaf die tijd heeft Mysteryland zich ontwikkeld als allround dance festival zonder dat hardcore de hoofdmoot is.

Hiervoor kunnen zij naar Dominator etc
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 3040, 3839}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van {Disfasion} op zondag 26 augustus 2007 om 16:19:
heb weer wat gemist zie ik

leuk verslagje


waar was je dan pannekoek!

lekker verslagie weer sander!
Waarschuw beheerder
Mysteryland
was weer zoals het achttuin feestje hoort te zijn
geweldige aankleding
en geweldige mensen en muziek :)

1 minpuntje vond ik dat de muziek wat aan de zachte kant stond
maar dat kan natuurlijk zijn omdat er bij decibel gewoon kneiterhard werd gedraait :)
Waarschuw beheerder
Zoals je ziet zijn het dus echt niet de minste namen die ons werden voorgeschoteld. Toch is er door organisator ID&T besloten dit niet van te voren naar buiten te brengen waar ik mij overigens nog steeds over verbaas.
Zeker gezien de grote aantallen mensen die zich de hele dag voor en rond de Thunderdome stage uit hun dak gingen kun je niet meer ontkennen dat de hardcore ook gewoon een plekkie verdient. Ik ben er zo'n beetje de hele dag geweest en heb alleen maar vrolijke gezichten gezien van iedereen die het rete naar zijn zin hadden zo lekker in het zonnetje onder het genot van een lekker drankje.


helemaal mee eens ben der zelf ook bijna de hele dag geweest nog net niet tegen de boxen aan :D was echt super en gezellig (y)
 
Waarschuw beheerder
goed verslag man, was er zelf (helaas) niet bij omdat ik nog in kreta vertoefde, maar ik ben het helemaal met je punt eens over het Hardcore gedeelte, vrienden van me die er wel waren verbaasden zich er ook al over... ik snap het ook niet van de kant van de organisatie, want als dit eerder was aangekondigd trokken ze misschien nog meer publiek en dat brengt voor hun dus ook meer geld in het laatje.. t blijft apart

spreek je binnekort vast wel weer es op een feessie :beer:
Waarschuw beheerder
t was zeer relaxed heb dan ook bijna de hele dag in zon gezeten bij de hardcore bus... (Y) alleen ik ben je bitch niet was wat aan de vermoeiende kant!
donateur
Uitspraak van Gelache woar op zondag 26 augustus 2007 om 23:11:
Ik snap je punt...maarrr.. in 99 / 2000 toen cde gabber een btje op zn reet lag, en er nog wel hardcore werd geprogrammeerd zijn er diverse ongeregeldheden tussen ´´gabbers´´ en andere bezoekers geweest. Vanaf die tijd heeft Mysteryland zich ontwikkeld als allround dance festival zonder dat hardcore de hoofdmoot is.

Hiervoor kunnen zij naar Dominator etc


Dat ben ik niet helemaal met je eens jongen.. Hardcore hoort bij Mystery Land.. En zal daar ook wel blijven.. 't is gewoon een feit dat het een veel groter terein mag bezitten, maar het jammer genoeg niet krijgt en daarom in een hoekje wordt gestopt.. Net als dat jij ons 'gabbers' (vooral die aanhalingstekens) in een hoekje stopt.. Of begrijp ik je nu verkeerd..?

San de Man.. Weer een lekker verslag mop..!:cheer:
 
Waarschuw beheerder
donateur
mooi verslag man

vette groepsfoto ook

zag je trouwens nog zitten beneden bij de truck :jaja:

(Y)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van actief op woensdag 29 augustus 2007 om 18:11:
zag je trouwens nog zitten beneden bij de truck


Leuk dat je me aangesproken heb.. ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Leuk verslag. Een groter area voor hardcore betekend meer bezoekers en dan mag je wel lekker lang wachten op je biertje. Ik vind opstelling voor Mystery Land prima zo :)
Waarschuw beheerder
Zeker gezien de grote aantallen mensen die zich de hele dag voor en rond de Thunderdome stage uit hun dak gingen kun je niet meer ontkennen dat de hardcore ook gewoon een plekkie verdient.


ja precies (Y)

Ook op de plattegrond die werd uitgedeelt bij de ingang was op de timetable niets terug te vinden van deze stage. Op de plattegrond zelf daarentegen werd op een héél minimale manier bekend gemaakt dat er toch nog iets te vinden was aan die kant van de berg door het Thunderdome logootje, de thunderdome wizzard, half achter die berg te verstoppen.


nee dat vond ik ook egt schandalig :S:S


maarja.. het was als nog vet dat het was :D

:woop:


goed verslag
normaal lees ik ze nooit :P
laatste aanpassing