LOS on the beach, Zaterdag 4 augustus 2007
Soulmax staat altijd wel bekend voor de vette LOS feesten die gehouden worden in het Paard. Nu ook on the beach met het lekkere zomerse weer die we nu hebben hier in Nederland. 22 graden buiten, heel de dag in de zon lopen vertoeven op Scheveningen, even terug naar huis en alweer onderweg naar de volgende party …. wat een leven he! LOS, be a godess @ Sapph Beachclub.
Deze tent heeft echt veel namen gehad, maar het is er steeds beter op geworden. We kwamen rond twaalven bij Sapph aan en de party was al een dikke uur aan de gang en het was nu al stervend druk! Je kon aan de deur nog een kaartje bemachtigen voor 15 euro, je jas en tas kwijt bij de ingang voor 3 euro per item (zijn ze nu echt helemaal gestoord geworden). Uitgaan op het strand is zo duur aan het worden! Waarom eigenlijk? Het strand moet toch juist iets chills zijn. Een plek waar je de hele dag lui kan vertoeven en je kan vermaken …. Binnen was het lang wachten bij de enige kassa die er was waar je muntjes kon kopen. Een lange rij en veel geduw van ongeduldige mensen kon mijn pret niet bedrukken. Na een kwartier in de rij gestaan te hebben ging het alweer stukken beter bij het halen van een drankje aangezien er meerder barren waren. Het enige wat dan weer op te merken was, dat de barkeepers alle drankjes moesten turven en je zo echt langzaam geholpen werd. De munten waren ook een gele strip van papier die je los moest scheuren van elkaar …. Lekker handig!
We liepen met zijn allen door naar de achterste zaal waar Roog zwaar chille house zat te draaien. Het is altijd een feest om naar deze man te kijken hoe hij draaid. Hij gaat helemaal in op de muziek, meezingend, ogen dicht, zijn hoofd van links naar rechts zwingend. Geweldig. Hij was helemaal in trance op een reggea achtig house nummertje waar je helemaal in de chille zone van belande.
Wat verder wel een hel was, waren de toiletten. Ik snap het niet …. Sapph is zoooo groot en toch hebben ze maar 4 miezerige toiletten voor de dames. Why? Het was er zo druk en als je echt nodig naar de wc moest, ga dan ver van tevoren, want er stond echt een dikke rij voor de dames toiletten waar je notebene ook weer voor moest betalen.
In het openlucht gedeelte was het lekker vertoeven in de frisse lucht, een beetje kletsen en relaxen, maar erg moeilijk om op de maat te blijven dansen, omdat je van beide kanten 2 verschillende soorten muziek hoorde van de ene en andere zaal. Er werd echt hele relaxte muziek gedraaid die avond. We zijn veel in de achterste zaal gebleven waar er meer latin house werd gedraaid. De tweede zaal was trouwens ook veels te druk om in te staan en veels te heet. Daar werd er meer house gedraaid en aan het eind van de avond gingen ze over op R&B en hip hop tonen.
Ik weet niet precies welke dj opkwam rond drieën, maar je kon wel merken dat er een verandering was in de muziek stijl. Het werd er een stuk rustiger en veel aangenamer om te dansen. De dj draaide hele lekkere electro platen. Als electro liefhebber had ik het prima naar mijn zin, maar de mensen om me heen stonden maar een beetje van links naar rechts te bewegen, zelfs het duo van MC’s kon daar niet echt verandering in brengen.
Beetje jammer, want ik vond het laatste uurtje zelf het leukste gedeelte van heel de avond LOS.
Rond vieren had ik het wel gezien en liepen we de zaal uit. Het was in de middelste zaal nog erg druk en kwamen de R&B tonen je tegemoet. Ik was blij dat ik niet door de zaal hoefde, maar lekker door het gangetje naast de zalen rustig naar buiten kon lopen. Het was wel weer een zeer geslaagde avond van LOS gaan. Op naar de volgende editie…. Kate Gopal
dancegids.nl
Verslag van Los, 4 augustus 2007
anoniem gepubliceerd op

| Feest | Los · Be a beach goddess |
| Datum | zaterdag 4 augustus 2007 |
| Winactie | Los actie![]() |
| Locatie | Sapph Beach |








