Partyflock
 

Verslag van Go!Crunc, 9 maart 2007

anoniem gepubliceerd op
CRUNC staat bekend om de fantastische feestjes die ze geven, zie maar het 2 jarig bestaanseditie die ook in Panama gegeven was een paar weken geleden. Ik kwam om twaalf uur binnen lopen, het viel me gelijk op dat het niet zo druk was, maar daar kwam al snel verandering in. Fedor Limjoco begon om 01:00 te draaien. Hij kwam binnen met hele relaxte house/club, wat zeer zeker chill was om aan te horen, maar hij ging niet verder dan dat. Ik vond het erg jammer, want het is namelijk toch lekker om te beginnen met chille house en verder te gaan met uptempo house. Denniz kwam na een half uurtje Fedor versterken en draaiden ze B2B iets beter. Het viel wel erg op dat de muziek best zacht was. Dat was ik niet gewend van Panama. van mij had de muziek nog iets harder gemogen qua volume. De aankleding van CRUNC viel ook een beetje tegen, er was geen bijzondere versiering, wel was er weer een fantastische dansshow gegeven door 1 vrouwelijke danser en 2 mannelijke. Ze waren verkleed als sloebers/mummies, wat ik erg leuk vond om te zien! Weer eens een keer wat anders dan de super hippe kleding die de dansers tegenwoordig dragen.

Zoals altijd liepen er weer hordes fotografen rond . soms vraag ik me af of er geen overkill aan fotografen zijn. Ik bedoel, Link2Party was er, Pozerzscene, Partyscene en 2 fotografen van CRUNC zelf. Wat wel weer heel leuk was, was het feit dat CRUNC een eigen fotograaf bij zich had die fotoshoots hield in het hoekje naast de bar in de grote zaal. Het was een lekker donker hoekje met een chille bank waar je met z'n allen op kon staan, zitten, liggen, poseren . wat je maar wilde.

La Nina en Sunnery James kwamen om 02:00 achter de draaitafels te staan en die knalden wel degelijk het dak ervan af. Wat een fantastisch duo zijn die samen. Er straalt een heleboel lol en energie vanaf en daardoor krijg je gelijk ook zin om nog meer en harder op de heerlijke beats die ze draaiden te dansen. Leon Benesty moest pas om 03:00 draaien, maar schoof al veel eerder aan bij het dynamisch duo waardoor je een spetterend DJ trio kreeg waar echt vanaf te merken was dat het vaste CRUNC DJ team enorm veel lol heeft in het draaien voor het CRUNC publiek en met elkaar!

Deze editie van GO!CRUNC vond ik zelf persoonlijk iets minder, maar de dj's en het dansteam hebben er wel een fantastisch feest van gemaakt. 04:00. tijd om te gaan, in Amsterdam sluit alles zo vroeg . lekker de auto in dan maar. terug naar Rotterdam.

www.crunc.nl