Partyflock
 

Verslag van Ground Zero Festival, 7 juli 2007

door , gepubliceerd op
Ground Zero Festival
FeestGround Zero Festival · A new world order
Datumzaterdag 7 juli 2007
LocatieBussloo
07-07-07, de dag van geluk, trouwerijen, Live Earth en diverse andere feestjes. Zo ook Ground Zero. Op uitnodiging van UDC mocht VMX.nl de gehele avond aanwezig zijn om sfeer te proeven en foto's te maken. Uiteraard in een verslag zoals je van VMX.nl gewent bent. Dit keer zelfs met foto's en enkele filmpjes!

09:45 - Vertrek thuis.Met de auto vertrekken wij naar Ground Zero. Eigenlijk een thuis wedstrijd, het is maar 25 minuutjes rijden. Maar zoals gewoonlijk rij ik weer eens verkeerd, en rijden we dwars door de kom van Apeldoorn.

10:30 - Aankomst om de parkeerplaats.Het is nog redelijk rustig, dus alles gaat lekker snel, we kunnen vlot doorrijden, en de auto wegzetten. Redelijk vooraan gelukkig. Dat was op DefQon wel anders!

10:45 - Aankomst ingang.Jezus wat een drukte. Gelukkig had ik de uitnodiging van UDC, anders had ik ook in die rij plaats moeten nemen. Na even gevraagt te hebben waar de persingang is, lopen we om alle drukte heen naar de persingang. Daar is het lekker rustig, en we kunnen vlot doorlopen. Van Arjan ontvangen we de entree / persbandjes en we kunnen snel het terein op.

11:00 - Rondlopen.Ik kreeg even de indruk alsof ik op een kermis terecht kwam toen ik het Water gebied binnenliep, wat ziet alles er super strak uit zeg! Er staat een reuzenrad en een spin, en zelfs een suikerspin tentje!

[img]http://www.vmx.nl//gallery/galleryground-zero-2007/DSCF1647-border.jpg[/img]
Mainstage

We besluiten maar eens even naar de mainstage te lopen, en even wat sfeer te proeven. Shokk is al flink wat sfeer aan het maken met wat Tektrance. Totaal onbekend voor mij, en ook een onbekende DJ, maar het klikt zeker niet verkeerd, en dat denken de meesten!

We besluiten even naar boven te lopen, ten slotte hebben we niet voor niets persbandjes gekregen, en we gaan even wat foto's maken vanaf de DJ-booth!

[img]http://www.vmx.nl//gallery/galleryground-zero-2007/DSCF1581-border.jpg[/img]
Shokk 🇨🇭

[img]http://www.vmx.nl//gallery/galleryground-zero-2007/DSCF1582-border.jpg[/img]
Wat een kick om voor zo'n publiek te staan, het ziet er vanaf boven nog vetter uit!

23:00 Phillipe Rochard.Helaas, hij is net klaar met draaien. We horen nog net het laatste nummer van hem, zijn nieuwe plaat Mash Up.

23:00 Wishmaster (Live) (Hardcore).We lopen even om om backstage te kijken. Hij draaid zeer goed om eerlijk te zijn, en we besluiten even te blijven kijken.

{argument 'id' ontbreekt}

23:00 A*S*Y*S.Direct maar even omgelopen om ook hier even backstage te gaan kijken hoe alles gaat.

[img]http://www.vmx.nl//gallery/galleryground-zero-2007/DSCF1605-border.jpg[/img]
Van de tijdsplanning klopt al niet zo veel meer, ze zijn al 10 minuten uitgelopen.

Helaas draaid A*S*Y*S* erg matig, zijn platen zitten er vaak naast. Gelukkig draaid ie wel lekkere platen waardoor het publiek toch los gaat, want tenslotte, meer dan 90% hoord mixfouten toch niet. Wel jammer dat hij de B-kant van de nieuwe plaat van Technoboy draaid: Angel Heart, en niet Vita

[img]http://www.vmx.nl//gallery/galleryground-zero-2007/DSCF1611-border.jpg[/img]
Abyss komt ondertussen binnenlopen.

{argument 'id' ontbreekt}

24:00 Zenith.Tijd voor Zenith, maar waar is hij? Volgens mij een klein foutje, want Abyss begint opeens te draaien. Hij begint heerlijk, en opeens neemt Zenith het over. Ik denk dat Zenith iets te laat was.

01:00 Abyss.Net als daarnet begint hij weer heerlijk te draaien! Heerlijke plaatjes komen voorbij, nieuw en oude!

{argument 'id' ontbreekt}

{argument 'id' ontbreekt}

02:00We besluiten weer even wat rond te lopen. Even een plasje maken, want om half 3 komt Max B Grant, en die wilde ik toch wel even zien.

02:15 EtenWe krijgen wat trek, en besluiten even wat te gaan eten. We halen even wat munten, en gaan een hamburger scoren. Helaas, niet dus. We hebben de verkeerde munten naar het schijnt, en we krijgen niets te eten. Het is te druk bij 1 munthuisje, waarna we besluiten dan maar wat te drinken te gaan halen. Jammer. 02:30 Max B Grant.Deze man is een ras echte entertainer. Maakt er altijd een feestje van, en doet altijd gek. Heerlijke plaatjes draaid hij. En even later, zonder dat ik het door had komt Danielle Mondello erbij! Wat een scratchgeweld barst er lost, geweldig. Heerlijk hoe deze 2 mannen staan te draaien.

03:00 Max B Grant vs. Danielle Mondello.De MC heeft het ook door, en hij kondigd hem aan.

03:30 Danielle Mondello Wat een geweldenaar is het toch, heerlijke oude plaatjes draaid hij afgewisseld met wat nieuwe. Hoogtepunt is toch wel Vita, de nieuwe plaat van Technoboy.

04:00 We besluiten om naar huis te gaan, we zijn beiden erg moe van de lange werkweek, en we hebben gezien waar we voor kwamen. "Even" langs Irma, iemand van de persafdeling om alle foto's af te geven.

04:30 Huiswaard. Lekker rustig op de weg, dus we kunnen vlot doorrijden.

05:00 Aankomst thuis Zonder om te rijden ariveren we thuis.

Pluspunten
+ Goeie muziek
+ Zeer goeie aankleding
+ Zeer veel drinkstands
+ Niet commercieel

Minpunten
- Apparte eetbonnen
- Rij bij de eetmunten
- Geld niet voor mij: lange wachtrij bij de ingang

Conclussie:
Ground Zero weet wat de gasten willen, knallende bass, en veel herrie! In tegenstelling tot DefQon een stuk minder commercieel. Aankleding was super, en ook het geluid was niet om over te klagen, al kon in de hardstyle een extra bassbox niet kwaad.

Zeker een feestje om volgend jaar weer langs te gaan!

21 opmerkingen

Artiest {SHOWLIST artist 29841, 22933}
Waarschuw beheerder
grappig, alleen beetje kortaf vind je ook niet?
Waarschuw beheerder
4.00 uur naar huis? lange werkweek?
Dat hebben de meeste mensen toch???

Verders zijn die filpjes dan wel weer grappig!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Flexxx op zondag 8 juli 2007 om 18:59:
grappig, alleen beetje kortaf vind je ook niet?


Waar is jou review dan? :wave: Wat zou je anders nog willen weten?

Uitspraak van HR op zondag 8 juli 2007 om 19:16:
4.00 uur naar huis? lange werkweek?
Dat hebben de meeste mensen toch???


Zeker, normaal blijf ik ook wel, maar ik had het gezien :) Zo speciaal was het nou ook weer niet ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
zo hey, stikt van de spelfouten dit stukje.
Waarschuw beheerder
donateur
gewent, draaid, aankondigd, hoord, apparte, conclussie.. hoop dat dit niet zo op je website staat haha 8)

btw, een pluspunt: niet commercieel? die moet je me toch echt ff uitleggen!
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 84043, 33391}
Waarschuw beheerder
Waarom de hele tijd een d in plaats van een t :P
De main dj booth had wat mooier gemogen, die cdspelers recht voor de dj is een beetje jammer en die freefloats sucken nou eenmaal :P
Waarschuw beheerder
+ Niet commercieel........................
heel matig verslag en bijf volgende keer tot eind als je een verslag maakt...
Artiest {SHOWLIST artist 23348, 26748}
Waarschuw beheerder
Denk dat er mee bedoelt dat heel veel mensen denken van hey ik wil een keer naar een groot feest laten we naar defqon gaan daar waar bij GZ meer mensen voor de muziek komen of vaker naar feesten gaan
Waarschuw beheerder
donateur
Niet commericeel??? Als het niet commericieel was hadden ze wel:

- terrein vergroot
- drank en voedsel prijzen aan kunnen passen.
- en hadden ze wel 4,5 bon afgerond, zodat je niet automatische voor 20 piek moeten halen
Waarschuw beheerder
was inderdaad een superfeest! maar waar jij die vele drinkstands hebt gezien?? ik vond er veel te weinig en te ver weg steeds en dan nog maar niet te spreken over de foodstands.
Waarschuw beheerder
donateur
In tegenstelling tot DefQon

Defqon was alles wel wat beter geregeld.

minder commercieel.

Commercieel zijn is niet fout. Er mag best geld verdiend worden aan house, maar een feest geven omdat er geld aan te verdienen is wel.
Dat laatste is niet het geval, maar om nou te zeggen dat het goedkoop is.....
Mensen willen gewoon graag naar Bussloo...
Uitspraak van Appie :[ op zondag 8 juli 2007 om 21:40:
Niet commericeel???


Voor hem was alles gratis, voor ons niet
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Pesomat :beer: op zondag 8 juli 2007 om 21:40:
Denk dat er mee bedoelt dat heel veel mensen denken van hey ik wil een keer naar een groot feest laten we naar defqon gaan daar waar bij GZ meer mensen voor de muziek komen of vaker naar feesten gaan


Precies (Y)

Uitspraak van Appie :[ op zondag 8 juli 2007 om 21:40:
- terrein vergroot


Hadden ze toch ook?

Uitspraak van Appie :[ op zondag 8 juli 2007 om 21:40:
- drank en voedsel prijzen aan kunnen passen.
- en hadden ze wel 4,5 bon afgerond, zodat je niet automatische voor 20 piek moeten halen


Ben ik het 100% mee eens, check mijn verslag over DefQon... Ik ga er niet elke keer over zeuren

Uitspraak van jme op zondag 8 juli 2007 om 21:51:
maar waar jij die vele drinkstands hebt gezien?? ik vond er veel te weinig en te ver weg steeds en dan nog maar niet te spreken over de foodstands.


overal langs de "wandelroutes" waren wel drinkstands.. Beter dan in de tent zoals op DefQon.. Over de foodstands... die hadden best meer gemogen..

Uitspraak van Remco op zondag 8 juli 2007 om 22:11:
Commercieel zijn is niet fout. Er mag best geld verdiend worden aan house, maar een feest geven omdat er geld aan te verdienen is wel.
Dat laatste is niet het geval, maar om nou te zeggen dat het goedkoop is.....


Klopt, overal word aan verdiend natuurlijk, alleen gaat op de manier waarop.. DefQon is gewoon geld graaien, hier heb ik dat gevoel niet.


Uitspraak van Remco op zondag 8 juli 2007 om 22:11:
Voor hem was alles gratis, voor ons niet


Alleen de entree was gratis, rest niet..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Flexxx op zondag 8 juli 2007 om 18:59:
grappig, alleen beetje kortaf vind je ook niet?


de punten aan het eind zijn wel duidelijk genoeg, gaat om de algemene beleving.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van DOTSY op zondag 8 juli 2007 om 23:29:
Uitspraak van Ap (l) Simo op zondag 8 juli 2007 om 21:40:
- terrein vergroot

Hadden ze toch ook?


Ze moeten om het water heen bouwen, net als bij Mystery Land.
Uitspraak van DOTSY op zondag 8 juli 2007 om 23:29:
Alleen de entree was gratis, rest niet..


en bij Defqon? Als je daar gewoon betaald hebt, snap ik wel dat je dit anders ziet. Je gevoel wint het alleen van je verstand.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
In tegenstelling tot DefQon een stuk minder commercieel.


Voor de rest alles goed ? Dit was het commercieelste feest van 2007 :S
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 9 juli 2007 om 08:43:
Voor de rest alles goed ? Dit was het commercieelste feest van 2007


:gaap:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 9 juli 2007 om 08:43:
Voor de rest alles goed ? Dit was het commercieelste feest van 2007 :S


blijf de volgende keer dan thuis
 
Waarschuw beheerder
hahahaa nja toen het bijna weer licht werd zou ik bier halen was het niet gvd op dus de smoor in nartuurlijk maar dit feestje mag er elke maand wel zijn :P gezellig sfeer hehehe zelf bij de ehbo is het gezellig de medewerkers worden gek van de lui die binnenkomen hahahaha klinkt misschien stom maar als je kijkt hoe ze erbij zitten en hoe ze de antwoorden over brengen naar de medewerkers dan heb je wel zoiets van huh waar haalt hij die opmerkingen zo snel weg maar verders was het echt een super feest alleen de terrorzaal moet volgend jaar wat groter tering wat was dat een klein kippehok zeg
Waarschuw beheerder
donateur
Filmpje is niet No Fear:nee: No Fear draaide in de handdance tent.
Waarschuw beheerder
Haha lol, wat stom... Die is van Wishmaster inderdaad... Zat bij de hele verkeerde tijd te kijken :P
 
Waarschuw beheerder
Btje jammer dat je om 4 uur weg bent gegaan...
Want dan mis je t mooiste stuk van t feest :yes:
Je verslag is dan eigenlijk ook incompleet.

Ennuh btje jammer van je spel/taalfoutjes