Partyflock
 

Verslag van Innercity, 21 december 2002

door , gepubliceerd op
Innercity - 21 december 2002

Na 2 maanden niet meer gefeest te hebben wegens een reis door China, kon het dan nu eindelijk weer: Innercity 2002, met als thema “Communisme” of Rusland. ID&T had het weer voor elkaar gekregen om de RAI uitverkocht te laten raken met 50.000 man.

Half 9 vertrokken uit Apeldoorn, rond 10 uur waren we bij de RAI. Het was nog redelijk rustig, waardoor we erg snel binnen waren. De hal bij binnenkomst zag er oke uit; veel ruimte, veel kraampjes. Jammergenoeg zagen we nergens plattegrondjes liggen van het RAI-complex, dus werd het een beetje zoeken. Toch was de weg naar de techno-zaal (de Hollandhal) snel gevonden. Even wat collega’s gesproken van de Enschedeploeg die net klaar waren met het opbouwen van het hele gebeuren. Gelukkig hoefde ik deze keer niet te werken, maar kon ik feesten en alle gevonden munten opmaken.

Rond 22:45uur waren we in de Techno zaal, die aangekleed was met rode en gele doeken, die in de vorm van een ster waren gehangen. Overal hingen videoschermen die beelden lieten zien van Rusland en dat soort zaken. Het was nog best rustig, en redelijk koud in de techno zaal. Benny Rodriguez was net zijn set aan het afsluiten.
Onno (Partyhardy) meteen tegengekomen, en ook nog Aphex en Jasper (Jappio) even later.
23:00 uur begon de Italiaanse techno-dj Rino Cerrone, eerst aangekondigt met het russische volkslied, en wat russisch gepraat. Wel oke, maar toch haalt het wel even het tempo uit de muziek.
De set van Rino Cerrone was oke, een beetje funky techno richting het stevige gebeuk. Ondertussen kwamen ook Lex & broertje, SuperSjinees Tin, Tim en Bastiaan de toko binnen, en werd het gezellig en drukker. Het geluid stond redelijk hard en was ook erg zuiver, maar maybe kwam dat omdat we erg dicht bij de boxen stonden.

Het viel ons op dat er trouwens erg veel jong publiek was, van dat TMF-volk. Veel mensen die stilstonden en een beetje schaapachtig aan het rondkijken waren. Maybe komt het doordat er redelijk veel reclame voor het feest gemaakt is, of omdat house nu steeds groter /bekender wordt? Geen idee, maar het was in ieder geval wel irritant. stilstaande mensen als je wil dansen. Beetje jammer…

Rond 00:15 werd er toch maar besloten om naar de Main te gaan, om daar even Tiesto te aanschouwen. Ook hadden we de meeting. Erg druk was het niet op de meeting, maar het was wel ff oke.
In de main was het teringdruk, het leek wel of iedereen Tiesto wilde zien. Ook weer ERG veel rondlopende mensen, die overal crisscross tussendoor banjerde, waardoor er niet echt te dansen viel. De main was ook best wat kleiner gemaakt door alle houten torens, waardoor de ruimte tegenviel.
Tiesto begon zijn set belovend met Mark Norman – Overkill. Van te voren waren er al geluiden dat hij meer richting Techno zou gaan draaien. Na een nummer of 4 zijn we toch maar weggegaan omdat het gewoon niet leuk meer was zo druk was het. Plus ik vond dat Tiesto toch wel erg veel breaks in zijn set had, waardoor je echt niet lekker kan dansen; je staat meer stil dan dat je kan dansen. Niet meer echt mijn smaak…

Toen dus maar richting de Twix Talent room, waar Tim graag Quinten wilde horen. Net toen we eraan kwamen was er een of andere modeshow met een hele lelijke gozert en een springnichterige vrouw die niet de maat wist te houden. Leuk om te zien J Gelukkig kon je even rustig zitten en wat twix eten. De talent room zag er wel oke uit, dezelfde als diegene die op Trance Energy altijd wordt gebruikt.

01:00 uur begon Dave Clarke in de techno-zaal, dus meteen maar weer terug. Het was in de techno nu redelijk gevuld, maar toch had je genoeg ruimte om lekker los te gaan, wat wel lukt op Dave Clarke. Ik had hem jammergenoeg pas 1x live gehoord, op Impulz februari 2001, dus deze keer wilde ik hem dus ook niet missen. Zijn set was heerlijk strak; de platenkeuze oke en het geluid heerlijk strak.
Ondertussen kwamen we nog Bellie tegen (die ook echt IEDEREEN kent), en Vanessa van Q-dance. Ook Flipper liep er rond te springen, maar eerst wist ik niet wie hij was en verstond ik hem totaal verkeerd. Ach ja, shit happens J

Omdat mijn vriendin redelijk moe was zijn we rond half 3 even gaan zitten in de chill / Klubzaal, waar er allemaal etenstentjes waren. Even wat gegeten en lekker gezeten. Het vage was dat het net leek alsof je boven de muziek uit bovenin de zaal van die oude mannen stemmen hoorde die van die oude kerkliederen aan het zingen waren. Iemand dat ook gehoord, of lag het gewoon aan mijn wazige kop? Mijn vriendin hoorde het ook…. Het klonk in ieder geval heel apart.
In de Klubzaal zelf waren overigens weinig mensen aan het dansen, en diegene die dat wel aan het doen waren deden dat ontzettend nichterig. Erg vaag.

Rond 3 uur zijn we naar de Progressive gegaan, waar Sister Bliss nog een paar plaatjes draaide. Het geluid was wederom erg goed. De zaal was zelf niet echt aangekleed, maar het bewegende gevaarte met de hamers boven de DJ booth zag er erg vet uit. Ook was het handig dat je op de dance-stages even rustig kon gaan zitten, en dan nog naar de muziek kon luisteren. De laatste 3 platen van Sister Bliss klonken heerlijk, ik baalde een beetje dat ik niet meer van haar set heb gezien.
Na haar nam Nederlands meest ondergewaardeerde DJ, Sander Kleinenberg, het roer over en gooide er wat heerlijke progressive beats in. De rest van onze groep was er ook weer en we hebben heerlijk staan te dansen midden voor het podium , waar nog ruimte zat was, al was de zaal best wel gevuld.

Rond half 5 waren we toch wel erg moe en zijn we even rond gaan lopen richting de Twix Talent room, om daar nog even te kijken. Munten opgemaakt, gerelaxed, en toen toch maar richting huis. Na 2 maanden niet meer gefeest te hebben waren we niet veel meer gewend….

Conclusie:Innercity vond ik een beetje tegenvallen. Het lag niet aan het geluid/aankleding/dj's hoor. Lauw, jong & stilstaand publiek, weinig sfeer, en te druk bij sommige dj’s. Wel heeft ID&T verder een aardig feest neer gezet qua organisatie, het ligt niet aan hen. Ik denk dat ik gewoon meer van kleine feestjes hou, die veel knusser en gezelliger zijn.

Greetz,
SnuggLe

14 opmerkingen

Werkzaam bij Partyflock
Waarschuw beheerder
donateur
:D weer een topverslag bram!! zo lees ik ze graag niet van die korte stukjes van "het was leuk."
 
Waarschuw beheerder
Hey leuk verslag Bram, maar ben het niet helemaal met je eens ;)

Zal me verslagje ook ff posten :D
Waarschuw beheerder
Leuk verslag!! en je had wel gelijk over het "tmf-publiek!! errug jaamer, maar ik heb me wel uitstekend vermaakt!!!:bounce:
Waarschuw beheerder
Goed verslag man!
En je bevindingen over het publiek zijn cker juist. Maar dat heb je altijd met feesten voor zoveel mensen. Het is altijd een zonde :(, maar ik ben ook zo eens begonnen dus wie weet dat er nu weer een paar ""freaks"" rijker zijn :D
Waarschuw beheerder
donateur
goeie conclusie :)

had precies hetzelfde voor een half jaar terug.
Waarschuw beheerder
donateur
leuk verslag lekker om te lezen blij dat ik der niet heen gegaan ben :D:D heb zelf ook liever iets kleinere feesten :D
 
Waarschuw beheerder
Ben het helemaal met je eens! Verder een pluimpje voor id&t voor de goede organistatie!! :D
Waarschuw beheerder
Wederom duidelijke taal, te massaal allemaal....
 
Waarschuw beheerder
Hey Ton, dat rijmt ;).
Waarschuw beheerder
Goed verslag ja idd

Deze jongen gaat in ieder geval volgend jaar niet weer....
 
Waarschuw beheerder
Leuk verslag vind het altijd leuk om de belevenissen van de verschillende mensen te lezen. thanks for sharing.
Waarschuw beheerder
Ben het zeker eens met je conclusie snuggle!!!!! Ik vond het ook een zeer mooi feest maar ik heb me gewoon ook niet zo heel vet vermaakt, was me iets te druk gewoon!!!! Ben eigenlijk toch ook meer van de meer uplifting trance, alhoewel een avondje techno me ook best beviel!! Vond wat dat betreft benny rodriguez ook errug lekker net als dave clarke!!!!!

Volgende keer toch maar weer de <<O>> of de matrixx denk ik!!!! hahahaha
Waarschuw beheerder
Bram leuk dat ik je weer es zag maar eh ik ben het niet helemaal met je eens, van dat iedereen overal doorelkaar liep klopt maar het publiek was volgens mij niet vreselijk jong en zeker zo rond tiesto werd er flink rond gestampt door het grootste gedeelte van het publiek, misschien lag het aan waar je hebt gestaan ;) Ik vond het iig een vet feestje :)
Artiest [artist=182210]{element is niet toegankelijk}
Waarschuw beheerder
Prima verslag. Krijg een goeie indruk van hoe het geweest is.
Persoonlijk vind ik dat r te veel reclame wordt gemaakt op radio en tv, waardoor r errug jong volk op af stormt. Daardoor zijn de minder commerciële feesten, toch net iets gezelliger, denk ik. Plus de lokatie speelt een grote rol. HMH is een (Y)lokatie om flink te :bounce:

Mensen die constant kriskras door het volk heen stuiteren had je ook erg op IMPULZ, 7 dec. jl. Echt vreselijk.

Op naar oud&nieuw:QONTACT of MULTIGROOVE!