Place: Het station Lochem
Date: Zaterdag 7 december 2002
Time: 22:00 – 05:00
Damage: 12 euro
Ik was al een aantal keer vanplan geweest naar club hell tegaan want dat word hier ook altijd gehouden maar dat was er nooit van gekomen dus dit was mijn eerste keer in het station in lochem! Ik wist waar het zat want ik was er al wel eens langs gereden dus ik had het zo gevonden.
En werderom ging ik naar dana vanavond! Ik had voor de deur afgesproken met Dr. Kuipers en L@Y-D. We waren mooi vroeg dus we konden zo doorlopen naar binnen.
Binnen eerst even rond gekeken, nou het was niet veel maar het zag er zeker wel gezellig uit, een mooie plek om een feetje te bouwen
Er was een grote zaal met een podium met een hele hoge boot erop en boven de dansvloer was het open naar boven, daar was bijna helemaal rondom een balkon waarvanaf je op de feetende meenigte keer.
DNS was al aan het draaien toen wij binnen kwamen, klok wel lekker hij maakte wel een paar schoonheidsfoutjes maar dat is hem vergeven
Na DNS was dana
Dana begon met was leuke vage techno, maar ging al snel over tot het echt hardere beukwerk! alleen het gluid
Dana knalde flink door
Toe dana klaar was was het snel uit met de pret
Dus de set van die Dj nog maar een heel eind staan luisteren en toen maar een keer de terugreis aanvaard!
Het was een leuke gezellige avond alleen ik denk dat ik hier wel weer een flinke piep in mijn ooren aan over houd de komende dagen
Gluid een 4 (veeel te hard en te schel)
Licht een 5 (volgens mij kon die strobo niet meer uit ofzo
deco een 0 (geen dus)
Sfeer een 7
Beste DJ Lady Dana!












