Partyflock
 

Verslag van Integrate, 29 september 2006

door , gepubliceerd op
Bron: www.superfeesten.nl

Begin september werd ik door een maat geïnformeerd over dit feest met de vraag of ik zin had om mee te gaan. Even bekeken, line up zag er goed uit en ik had de Ministry of Dance na zijn omdoping tot Outland niet meer gezien. Reden genoeg om dit feest, georganiseerd door Musika Tremenda namens Superfeesten een bezoekje te brengen.

Met een goed gevulde auto vanuit Tilburg naar Rotterdam, waar we klokslag 00.00 uur de auto bij Outland parkeerden. Bij binnenkomst was het minder druk dan ik verwachtte, het was zelfs rustig! Toen Jules (onze bob van de avond) zei “dat het echt wel goed ging komen” nam ik dat maar van hem aan en ging ik ervan uit dat de meeste mensen nog binnen moesten komen.

Dit was dan ook het geval, bij het nummer “Keule” van Paul Kalkbrenner dat Shinedoe rond 00.45 in area 1 draaide merkte ik pas dat de dansvloer gevuld raakte. Ook in area 2 (beneden) waren menig schranz liefhebber de brutus Marco Remus aan het bezoeken; het feest kon nu echt beginnen!

De rest van de set van Shinedoe was technisch goed en er zat een goede opbouw in. Een aantal nummers met drum & bass achtige klanken en gewoon lekkere techno. Na Shinedoe mocht Tony Rohr, de nieuwste aanwinst van de Cocoon Club (Sven Vath) laten zien waarom we zijn naam steeds vaker terug zien komen. Na feesten als Nature One, Awakenings en I Love Techno begint het een gevestigde naam te worden in te techno scene. Na een wat rustig begin, zette hij met eigen producties als Super Cool Hoon, Sump Sump en Dark Blend (van Afternoon Coffee Boys die overigens zorgde voor de nodige wows zorgde) het laatste deel van de set de opbouw van de avond door.
Het was boven echter wat rustiger, veel mensen kozen voor Quick & Smart, in de andere area. Wij gingen toch voor Tony, waar ik geen spijt van heb gehad! Hij had het publiek prima klaargestoomd voor DE naam van de avond; Dave Clarke.

Veel bezoekers kwamen uit het schranzhol beneden, om deze koele kikker uit Engeland te aanschouwen. Waarom is hij zo lang al zo groot? Dat antwoord krijg je als je een set van hem live bezoekt! Technisch zeer hoogstaand en in het mixen geen foutje te bekennen. Jammer alleen dat hij geen glimp beleving of plezier uitstraalt, maar ook dat was een bekend gegeven. Heerlijke technoklanken brachten de bezoekers in extase en de tijd vloog dan ook voorbij.

Het laatste uurtje nog naar beneden om Lucas te zien eindigen en Torsten Kanzler het publiek af te matten met de laatste schranz set van de avond….

Al met al een geslaagde avond, met een goede sfeer, mooie aankleding en lichten, relaxte muziek en een leuke groep! De weg naar huis ging goed en de afterparty was memorabel…

Grtz Joost

1 opmerking

 
Waarschuw beheerder
Goed verslag!! Helaas was ik er niet bij, volgende keer dan maar..