Nadat Convertible op 19 oktober uitgesteld was i.v.m. het Amsterdam Dance Event, zou het 30 november plaats vinden in de Passengers Terminal Amsterdam.
Rond een uur of 23 arriveerden wij bij het PTA. Daar viel al meteen op dat dit een feest was wat een ander publiek trok gezien de auto's die richting parkeergarage reden daar. Na een grondige fouillering gaven we onze jassen bij de garderobe af en gingen we de roltrap op en kon het feest beginnen!
Eenmaal boven aangekomen keek ik mijn ogen uit. ID&T had enorm veel zorg en aandacht aan de decoratie besteed en dit maakte het i.c.m. de prachtige locatie tot een schitterend aanzicht
De clubby sounds van Erick E kwamen uit de speakers en ik had al meteen het gevoel dat het een leuke avond zou gaan worden.
Toen munten gaan halen, en in tegenstelling tot andere ID&T feesten waar munten 2 euro kosten, waren de munten hier 2,50 euro. Wel een beetje vaag. Misschien vanwege het feit dat er publiek zou komen wat meer geld te besteden had ofzo?
Na Erick E mocht Marnix de draaitafels overnemen, en deed dat op uitstekende wijze
Marnix sloot zijn set lekker af en hierna mochten Quinten de Rozario en Jessie K hun opwachting maken. Samen met de trommelaars zorgden ze voor een echte 'jungle' sfeer, en met de geweldige beelden op de 2 grote diaschermen waande ik mij in een ware jungle
Als laatste DJ van de avond mocht Ronald Molendijk zijn kunsten laten horen. Deze man geniet al jaren respect. Het was de 1e keer dat ik hem hoorde draaien, maar nu weet ik gelijk waarom hij zo geliefd is bij het publiek
Geluid: 8
Sfeer: 9
Locatie: 10
Decoratie: 10
Security: 8














