Best blij dat het in HappyDayzz gehouden werd, vind het een onwijs leuke locatie.
Met stel vrienden rond uurtje of half 10 de trein gepakt vanuit Almere, onderweg naar Culemborg. Gezelligheid sloeg al toe in de trein, paar biertjes etc. je weet het wel.
Aangekomen in Culemborg meteen doorgegaan naar HappyDayzz, beetje jammer dat er nog een ander feest aan de gang was aangezien er steeds misplaatste figuren rondliepen?
Voordat je naar binnenging had je de garderobe, kostte 1 euro (als ik het goed kan herinneren!). Vind dat wel een goed prijsje voor je zooi, daarna tussen paar dranghekken door, om door een vieze vent gefouilleerd te worden » hij maakte erg leuke opmerking tegen een vriendin
Oke, alle voorzorgsmaatregelen getroffen, de party kon beginnen!
Ik wist van te voren al dat er maar 1 zaal open zou zijn, onwijs jammer, vind het zijn naam geen eer aandoen (Vs.)
Ook zwaar minpunt aan de avond was dat Unexist van de line-up was verwijderd (keek er echt naar uit).
Het viel opzich nog mee met hoe druk het was, bleef hele avond wel lekker 'rustig'. Je had in ieder geval de ruimte om los te gaan en je hoefde niet zolang te wachten bij de bar voor je drankje.
Er hing ook een onwijs relaxed sfeertje, misschien iets te maken met de lachgasballonnen die je kon kopen
Er werd ook zeker wel lekker gedraaid, gewoon hard raggen en beuken!
Alleen het einde vond ik wat minder, werd iets van anderhalf uur speedcore gedraaid. Nou vind ik speedcore opzich nog wel oké, voor iets van 10 seconden.
Maar er werd voor elk wat wils gedraaid deze avond, ondanks de 'last-minute' veranderingen een zeer geslaagde party (ookal vond ik het de €20,- niet waard!)
Ik heb me in ieder geval vermaakt, behalve dat we iets van 3 uur moesten wachten op de trein terug naar huis.
Volgende keer de feestjes maar langer laten duren







