Ook in de inkomhal was het precies een privéfeest, totaal geen rijen ofzo je kon gewoon doorgaan. Er waren geen kluisjes maar wel een vestiare, niet dat dat veel uitmaakte voor mij. Een detail misschien maar ditmaal kreeg ik mn kaartje (zonder strook uiteraard) terug! Kan ik nu dus gaan bijhouden als herinnering aan een zalige nacht. Vraagt dan nog een ongelooflijk knappe vrouw aan mij of ze mij mocht fouilleren. D'oh.
Binnen viel mij op dat er niets echt opvallends te zien was! Wat kubusjes, vlaggen en wat metalen constructies (zie foto) en dat was het dan. Ergens wel spijtig dat er dus geen decor was, en ook maar één echte laser. maar de lichtshow was echt wel goed gedaan, niet te licht niet te donker en altijd mooj sfeervol op de muziek! En die ene laser heeft mij meer dan ééns half in trance gebracht. Samengevat: minder show kan meer zijn! Ja er was wel wat rook en wat vlammetjes en wat vuurwerk tijdens de (best weer geslaagde) liveacts maar daar draaide dit feest helemaal niet om.
Het belangrijkste: de muziek dus, was van begin tot bijna einde echt héélemaal naar mijn smaak, daar kon Project nog wat van leren! Heb niet echt gelet op wie er draaide dus over de aparte sets kan ik jammer genoeg weinig zeggen. In tegenstelling tot wat de affiche zei was er helemaal niet meer darkcore en industrial dan nodig, wat ik super vond! The Dj Producer is niet gekomen maar dat las ik pas achteraf op deze site. En wat ik niet wist kon ik niet gemist hebben he.
Mijn vaste plek was bij het dranghek bij de linkse speakers. Meestal eigenlijk nog wat achteruit, zodat ik die bovenhangende speakers ook nog kon horen en daar was het geluid dan ook lekker hard. Volgens sommigen was het geluid er niet goed, maar ik vond zeker van wel dus het zal iets tussenins zijn geweest.
Voor die speakers ben ik wel een paar keer op m'n gat gevallen, waarna ik toch maar naar de rechtse speakers gegaan ben. waar dezelfde afgang zich wat later herhaalde.
Niet dat je zo raar werd bekeken, op gegeven moment legde iemand bijvoorbeeld z'n arm om m'n nek en begon broederlijk naast mij te hakken. Vond ik toch wel het symbool voor de relaxte leuke sfeer die er hangde! Er was relatief weinig volk dat wel, maar dus ook altijd en overal plaats wat echt zo belangrijk is! En nu was er eens plaats om te pogo'en en dan doen ze het niet.
Minpunten waar ik nu op kan komen zijn allemaal futuliteiten, zoals de ijskoude hamburgerbroodjes en iemand die mn Neophyte poster gepikt heeft pfft. Maar als ik denk aan hoe zwaar ik me geamuseerd heb en hoeveel pijn ik nu in m'n benen (en zelfs m'n armen! ) heb, vond ik dit toch echt wel een zeer, zeer goed feest!
Tot zover mijn eerste verslagje!













