Het was zaterdag 11:30, we zaten in de bus richting wijchen met de instelling: we zien wel wat het weer doet, we gaan gewoon feesten. Tot mijn vreugde begon onderweg het wolkendek helemaal open te breken, en ging waarempel de zon schijnen. Dat zag er goed uit! Aangekomen bij wijchen, stond netjes bij de snelweg al aangegeven welke kant we opmoesten. We kwamen toen aan bij een of ander weiland, waar al een aantal auto's stonden geparkeerd. Een kerel langs de weg wees ons de weg naar het festival terrein. Echter wees hij ons de verkeerde weg, waardoor we half Wijchen hebben gezien. Wat wel grappig was, was dat een hoop mensen en zelfs taxi's onze touringcar aan het volgen waren. Ze dachten vast, dat een buschauffeur de weg wel zou weten. Niet dus. We kwamen na wat rijden, alweer bij de 'parkeerplaats' aan, en dezelfde man langs de weg wees ons weer waar we naartoe moesten. Gelukkig klopte het deze keer wel!
Ik gok, dat we om ongeveer 13:00 aankwamen bij de ingang van het terrein. Het was nog helemaal niet druk bij de ingang, en we konden dan ook meteen doorlopen tot aan de fouilering. We kozen een poortje meest links, en waren na 10 minuten ook daar voorbij. Meteen begon de eerste regen neer te dalen op het festival terrein. Gepaard met een aantal donderklappen, viel het opeens met bakken uit de lucht!
We hebben wat munten gehaald en zijn een rondje gaan lopen over het terrein. Bij een kraampje onderweg stonden ze poncho's te verkopen. Wij allemaal een poncho gekocht voor 3 euro! Bleek later, dat ze gratis werden uitgedeeld
Met onze mooie poncho aan, gingen we naar de hardstyle area "tempel of horus". Het viel ons op, dat het al lekker druk was. Een erg grappig zicht, al die gekleurde poncho's, laarzen, en regenpakken. De sfeer zat er goed in, ondanks het slechte weer. En dat deed ons goed! In het begin deden we nog wat voorzichtig, en probeerden onze kleren en schoenen schoon te houden. Maar even later dachten we daar niet meer aan, en zo stonden we in een gekleurde poncho, in de gietende regen te stampen in een grote modderpoel
Een tijdje later begon het wolkendek zich een beetje te openen en liet zelfs de zon zich zien! De menigte begon te juichen, poncho's gingen uit, en weer verder feesten. Mooi moment was dit!
![[img width=450]http://members.chello.nl/d.moerbeek/Afb022.jpg[/img]](http://members.chello.nl/d.moerbeek/Afb022.jpg)
![[img width=450]http://members.chello.nl/d.moerbeek/Afb019.jpg[/img]](http://members.chello.nl/d.moerbeek/Afb019.jpg)
Helaas was het mooie weer van korte duur. Het regende na een tijdje weer flink. FF nieuwe poncho gehaald, en weer verder feesten. We zijn 3 keer 10 min. een tent in gekropen, om een beetje op te warmen, om daarna weer terug naar buiten te gaan.
Er werd naar mijn mening erg goed gedraaid in de tempel of horus. Dj's deden hun uiterste best er het beste van te maken
En ook de sfeer was er super! Nog lekker veel bekenden tegengekomen ook!
Toen was het ineens weer 0:00 en was het feest ten einde. Aan de ene kant balen, wilde nog wel ff doorgaan. Maar aan de andere kant had ik het best koud gekregen, en was ik helemaal doorweekt. Als ik aan een warme douche dacht had ik dan toch ook wel zin om naar huis te gaan. FF moeten zoeken naar de bus, maar toen toch lekker naar huis.
Pas toen ik thuis was, viel me pas op hoe vies ik was. Echt alles zat onder de modder! Meteen maar een douche genomen en mn kleren in de wasmachine gestopt.
![[img width=450]http://members.chello.nl/d.moerbeek/Afb029.jpg[/img]](http://members.chello.nl/d.moerbeek/Afb029.jpg)
Kortom, ik vond het ondanks het slechte weer een super feest, en de 30 euro dik waard












