Partyflock
 

Verslag van Nu groundz, 20 mei 2006

door , gepubliceerd op
Na een supervlugge meeting met twee vrienden op utrecht centraal, namen we de trein naar Amsterdam. In Amsterdam aangekomen nog even vlug een powerbite genomen, wat voor ons alledrie eigenlijk ons ontbijt was.

Rond 21.30h in Pakhuis Wilhelmina aangekomen, een beetje aan de vroege kant, maar wel goed om nog een aantal mensen op een fatsoenlijke wijze te spreken.
Fikl was toen al begonnen met zijn set, klonk lekker en door zijn muzikale inbreng op de vroege avond kwam ik toch al vrij snel in de mood.
Mondjesmaat kwamen er al vrij snel mensen binnendruppelen, en voor je er erg in had was het toch al gezellig druk.

Op een gegeven moment had Hepcat de dex overgenomen, en deze vrouwelijke dj liet ons horen wat electronische muziek nou precies inhoud. Van hiphop tot semi-breakcore, van funk tot breaks, ze had het allemaal bij. De stevige beat zorgde ervoor dat mensen de dansvloer gingen benutten.

Om 01h nam Dennis Hupla het stokje over, en gooide er lekkere breaks in. Inmiddels was het voor de dansliefhebbers een beetje moeizaam vertoeven op het vloerkleed, het ging los!
Ikzelf heb nog mogen genieten van een echte climax die je zelden hebt, ik ben daarvoor de DJ echt dankbaar ;)

Helaas heb ik verder niet mogen genieten van Kiki Toao en Rule, want ik was kapot en had nog een reis voor de boeg. Rond 02h iedereen gedag gezegd, en heb mijn trein gepakt.

Uiteindelijk lag ik om 03.30h in mijn bedje en nog even lekker nagenietend van deze mooie en gezellige avond, viel ik in slaap.

NuGroundz Crew bedankt!

3 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Bedankt! leuk om te horen hoe een idioot zijn leven invult!
Waarschuw beheerder
ik ben liever een idioot met een goede muzieksmaak dan een rare debiel zoals jij
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Dancer vult z'n leven liever in met het nutteloos plaatsen van nutteloze berichten op Partyflock :D