Rond 11:30 liep ik binnen op In Qontrol.
Ik had Vip kaarten dus een aparte ingang. Dit verliep soepel en na me jas opgehangen te hebben ben ik op pad gegaan.
Eerst naar de hardcore zaal. Ik had nog nooit schranz gehoord,,en had er al veel over gelezen. Toen ik binnen kwam draaide sven wittekind.
En ik vond het echt super vet gewoon. Lekker hard raggen op die muziek zeg. Later heb ik ik ook nog een stukje van rude awakening meegemaakt, maar die vond ik niet zo heftig als sven. Toch mag dit van mij wel vaker komen op dit soort feesten.
Hoewel er wel een gabber naar me toe kwam en vroeg of ik wist of dit de hardcore zaal was,want ze draaide zo vaag. Ik had ook het idee dat het geluid niet zo hard meer stond als in het begin. En vond dit ook wel tegenvallen bij de hardcore als ik het vergelijk met de main. ALleen op het eind werd dit volledig goed gemaakt met supersnel hakken op partyraiser. Als je echt niet meer kan,,dan moet je naar partyraiser gaan, want dan moeten je benen wel iets doen.
De aankleding was wel aardig maar nie bijzonder in de hardcore zaal. De lasers maakte in ieder geval een hoop goed.
De producers en Techno zaal ben ik bijna niet geweest. Alleen een indruk gekregen en vooral de techno zag er wel vermakelijk uit kwa aankleding. Maar aangezien ik me daar naar 5 min al verveel om dat het niet hard of snel genoeg gaat, ben ik snel weer weggegaan.
Op na de main. De grote gang dit jaar 2 richtingsverkeer,,een grote vooruitgang vind ik. Maar nu kon het ook wel als je niet zo veel man hebt als op innercity.
De main was echt het hoogte punt van de avond. Bijna alle dj's draaide gewoon super lekker.
Ik heb dj ghost maar effe gezien,,maar het tempo zat er al aardig in. Toen charlie lownoise, en deze draaide echt een super setje. Je kon toen ook goed merken hoe goed het geluid wel niet was. Gewoon zuiver en hard zoals het moet zijn.
Ik heb op de Vip deck gestaan wat super was. Want vanaf daar had je een perfect uitzicht op de denk wel 10 lasers. De show was echt grandioos. Intro's duurde niet te lang, maar waren wel mooi. Ik kon ook blijven kijken naar al die lasers. Ik kreeg kwa show element ook wel een beetje een qlimax gevoel, alleen was deze locatie veel vetter.
Thalamus was groot aangekondigt op Q-dance. Ik vond er eigenlijk weinig aan. Misschien dat ik te veel verwachten, maar ze draaide wel leuk,, maar het was niets met de set die charlie net gegeven had. Alleen het vuurwerkknalluh was wel aardig,,beetje hetzelfde show element als bij Qlimax.
Donkey Rollers draaide niet verrassend, maar toch is het altijd wel weer gaaf als ze daar live staan. Hier was de combinatie show geluid en nummers perfect. En je had hier van die momenten dat iedereen de handen omhoog deed,,of dat je al die mobieltjes een filmpje of foto ziet maken. Dat is wel een maf gezicht zeg.
Dana heb ik niet lang gezien, puur omdat ze me in het begin niet kon boeien. Ik weet ook niet hoe ze voor de rest was, want heb toen effe gechilld in de VIP lounge waar je behoorlijk chill kon zitten zeg.
Duro is toch wel weer de held van de avond. Ik had hem voor het eerst op Q-base gezien. En net als toen draaide hij echt lekker. Een voor een goede stamp nummers. Zn set zat lekker in elkaar en ik mag hem wel vaker zien voortaan op feesten.
De sfeer was ook supergoed in de main. Maar ook op de rest van het feest vond ik het goed te doen. Wel vaak securitas zien zoeken naar mensen, maar over het algemeen verliep de avond goed.
De alpha twins konden me weinig boeien. Ze draaide eentonig in mijn ogen. Misschien dat ik het gewoon al een beetje zat was. Maar ik ben toch snel het laatste half uurtje nog gaan knalluh op partyraiser. Ik heb niet gegeten,,maar zag wel dat de foodstands van La Place was. Het zag er wel goed uit allemaal. Verse sinasappelsap etc. vroeg me alleen af of ze dat wel de hele nacht gingne volhouden.
De wc's waren supergoor. Ik hoefde gelukkig niet te betalen omdat ik vip was. Alleen die wc bij de Vip ingang was een schone grote wc. Ik vond ook dat er vaak veel te weinig dixie's voor de mannen waren, zodat ik wel een x 10min hebt lopen wachten.
Ik vond het weer petje af voor q-dance. Ik ben ook naar de voorgaande in qontrols geweest, maar vond deze verruit de beste. Er werd niet standaard gedraaid, en het geluid mocht er wezen. De lasers in de main waren behoorlijk indrukwekkend, en ook de aankleding was goed.
Top feesie
Verslag van In Qontrol, 15 april 2006
door --best1979--, gepubliceerd op

| Feest | In Qontrol |
| Datum | zaterdag 15 april 2006 |
| Locatie | RAI ![]() |














