Jomgens jongens wat een weekend en wat een avond afgelopen vrijdag. La Bomba was er weer klaar voor en ik had extra mensen opgetrommeld omdat er veel mensen werden verwacht.
Pat B stond groot op de posters die we her en der in de regio hebben opgehangen.En inderdaad een nieuwe lichting jongeren was afgekomen op deze naam die tegenwoordig resident Dj is in "the Site".
Maar voor dat alles ben ik zelf om half 10 begonnen met rustige platen omdat er nog genoeg geknald werd deze avond.Ik kan me voorstellen dat er mensen zijn die deze muziek te soft vonden,maar hee een goed feestje mag best rustig opgebouwd worden vind ik. Toch maar rond een uurtje of half 11 overgestapt op wat mainstreamtechno,niet te moeilijk begrijpbare platen en rollen met die hap.
Djeff en D-Infinty stonden iets voor 11 achter mij wat platen uit te kiezen en keken hoe ik mijn set afronde om over te gaan naar het thema van deze avond: Jump house dus Jumping time. Deze 2 jongens draaien regelmatig met elkaar en speelden behoorlijk op elkaar in. Ze mochtten tot half 1 hun eigen ding doen en zaten er lekker in,teminste zo zag ik het voor ogen.
Komt daar rond een uurtje of half 12 Patrick aanstappen met een flinke bak platen in zijn handen. Dit is dus Pat B dacht ik en effe gauw kennis maken. Vol bewondering keek hij naar de ruimte en begon tegen mij gelijk over het geluid,ik zal hier verder niet te lang over doorhikken want we weten nu wel dat het nu behoorlijk blaft.
Ik heb Patje lekker een paar glazen bier in zijn handen gedrukt en ik genoot van de opkomst die aanwezig was.
Half 1 was het dus de beurt aan hem,hij is overgestapt op de cola en deze aardige jongen verandert ineens in een hele goede Dj die weet waar hij met het mixen mee bezig is.Ook al is het niet echt mijn muziek,ik genoot van zijn enthousiasme en zijn kwaliteiten.
Hier waren de mensen voor gekomen en het bulderde de zaal door,non-stop rammelen,heel goed!
Al met al weer een goede avond gedraaid,niets gebeurd binnen en een goede sfeer en da's heel belangrijk,zeker omdat je er met z'n allen flink wat tijd instopt om dit te realiseren.Kijk eens op www.la-bomba.tk voor foto's van deze avond.(staan er bijna op)
Heb ik hier voor jullie een klapper van een verassing,dit heb ik bijna rond,6 januari nieuwjaarsborrel met Miss Monica.
Die zal een setje van 10 tot 12 doen daarna heeft ze nog een optreden in Rotterdam,zorg dus dat je er optijd bij bent! Ken je haar niet? Kom dan zeker genieten van 1 van de meest toonaangevende vrouwelijke Dj's die Nederland rijk is en draait op de beste party's,
Funky shit dus en met een hele eigen sound.
Dit is dus geen muziek die je kunt vergelijken met hardstyle/jump maar gewoon lekkere house met ballen.In je agenda zetten dus! Maar volgende keer eerst La Bomba Power,16 december met : D&A,Pieter Leijten,maus Vs MVT en Wakiyan. See ya greetz Maus
Verslag van Jump fresh, 2 december 2005
anoniem gepubliceerd op

| Feest | Jump fresh |
| Datum | vrijdag 2 december 2005 |
| Locatie | Den Bolder ![]() |





