Ik vertrok rond half 9 richting Amsterdam, gelukkig had ik geen vertraging dus was ik rond half 10 op Amsterdam centraal,Net als gister de altijd wause Philom(partyflocknaam Zhenn) opgehaald. Zoals jullie in het vorige verslag over D-dance van mij hebben kunnen lezen hadden we wat problemen met de kluisjes, Daarom hebben we eerst de spullen opgehaald en zijn we daarna vertrokken richting de Ocean Diva.
De rit naar de Ocean Diva ging werkelijk supersnel, we kwam bij de pond aan en die lag gelukkig direct klaar we waren binnen 2 minuten aan de overkant, aan de overkant stonden de busjes al met open deuren klaar om ons verder te brengen richting de Ocean Diva, erg netjes dat alles zo snel ging was enorm goed geregeld.
Aangekomen bij de Ocean Diva stond er helemaal geen lange rij, We konden dus zo doorlopen, de fouilering was erg streng maar dat vind ik persoonlijk erg fijn, zo weet je dat je veilig op de boot bent zodat niemand slag of steekwapens bij zich heeft, toen de fouilering voorbij was liepen we Ocean Diva binnen.
Ik moest wel lachten toen we de Ocean Diva binnen kwamen, er liep daar een heel groot konijn rond die met iedereen op de foto ging was erg grappig, Snel de jassen en tassen op laten bergen en muntjes gehaald en het feest kon beginnen.
Toen ik op de dansvloer kwam was Perry O'Neil al bezig met draaien, en die man begint echt een topper te worden ik denk dat hij over 5 jaar in de top 10 van dj mag staat, heerlijke goede opbouwende set van Perry, met platen zoals Say Hello,Bad Deal(remy vs ronald klinkenberg remix, en zijn grote klapper Waveforce kwamen voorbij, Het publiek raakte in een steeds betere stemming en perry haakte hier goed op in, door steeds het tempo een beetje op te voeren, alleen was het erg warm maar daar zometeen meer over.
Nadat Perry zijn set afsloot, kreeg een jonge dj een contract aangeboden van Duracel en die werd uitgereikt door Armin zelf, Vond eigenlijk een beetje onzinnig om dat op een podium te doen midden tijdens een feest, Doe dat gewoon lekker op het kantoor van Duracel en val ons daar niet mee lastig wij zijn gekomen om te feesten en niet te kijken naar een uitreiking van een contract.
Maar om 1 uur was het dan zo ver, Armin eigenlijk toch wel de hoofact van dit soort feesten begon met zijn set, natuurlijk weer met de plaat Zocalo heerlijke openingsplaat. Armin draaide echt waanzinnig, Van hele rustige progressive trance naar steeds harde trance, was echt een super goed opgebouwde set, En het publiek die het ontzettend warm had deed volop mee net zoals vrijdag zag je overal lachende dansende en springende mensen, Ook armin was weer super happy, deed zoals gewoonlijk weer volop mee, Maar helaas begaf het geluid het 1 keer in de set van Armin, Je kon duidelijk aan Armin zien dat hij daar pislink om was en terecht. Maar Armin liet zich daar niet klein door krijgen en ging daardoor juist nog beter draaien. tegen half 4 sloot Armin zijn set af met de plaat Nalin vs Keane open your eyes(Markus Schulz remix) wat een gruwelijke zwerige plaat is dat toch.
Daarna was het tijd voor M.I.K.E, ik was helemaal kapot naar 2 zware dagen, Maar Philom bleef gewoon doorgaan, volgens mij als het feest nu nog bezig was had ze er nog steeds gestaan
Tegen kwart voor 6 kwam ik weer aan op Centraal Station waar ik een half uurtje moest wachten en kon daarna vertrekken richting huis, was rond half 9 thuis naar een redelijk geslaagde avond met ook wel wat minpunten.
Het grote minpunt was vooral dat het veels te warm was. Je kon nog geen 5 minuten op de dansvloer zijn of je was helemaal zeiknat, Dat is echt niet normaal meer, Je zag ook enorm veel mensen op het dek staan dat kan je gewoon niet maken als organisatie, volgende keer moet dat echt beter anders ga ik niet meer naar de ocean diva.
Ook het geluid was niet altijd super, vrijdag was het 3 keer uitgevallen gister gelukkig ''maar'' 1 keer, Het is wel opvallend als Armada het feest organiseerd zijn er nooit problemen, geluid altijd perfect en lang niet zo warm, Ik had het gevoel doordat veel mensen gratis kaarten konden krijgen dat er te weinig geld binnen was gekomen om aan een beetje goed materiaal te komen, van airco's hebben ze bij duracel nog nooit van gehoord en van een goed geluidsysteem al helemaal niet.
het volgende feest op de Ocean Diva is de Armada night op 29 oktober hoop dan dat het minder warm is, zie jullie daar dan wel
Voor de rest heb ik weer veel partyflockers ontmoet allemaal en Philom wat hebben we een zwaar weekend gehad maar het was zo vet
Ciao Arjan














