vorige 2 keren waren al mooi dus had bij deze editie van overstuurd ook al de nodige hoge verwachtingen.
dit keer ging ik met Jelte_b en nog 3 vrouwen: nelja, sharon & sanne die de vorige keer ook mee was
We vertrokken om 11 uur vanuit sneek, waren ongeveer kwart voor 12 in berlikum waar het al lekker druk was
en wat zie ik daar tot mijn grote verbazing hangen bij de entree!
Een bordje met daarop Geen Pogo
nou toen kon mijn avond eigenlijk al niet meer kapot
Auto geparkeerd, jas in de auto, had al kaartje dus geen entree hoeve betale, muntje's gekocht en het feest kan beginne
ze draaide al lekker hard & goed in de grote zaal toen ik daar was dus dat voorspelde veel goeds voor de rest van de avond
na een tijdje in de grote zaal te hebbe gestaan ff in de kleine zaal weze kijken waar op dat moment sandman draaide en wat draaide hij lekker zeg! Complimenten dervoor.
Toen ie klaar was werd het erg rustig daar in de kleine zaal dus vanaf die tijd was ik meer te vinden in de grote zaal waar ze nog steeds lekker goed & hard draaide, alleen zou ik het wel leuker vinden als ze wat meer early rave er door heen zoude gooie, wat bij de volgende overstuurd trouwens wel als muziek stijl staat
Eenmaal toen het feest ten einde liep en Miss Hysteria draaide kon het feest pas echt beginne vooral op het laatst, want zij gaf me een stukje goeie muziek weg daar kon je nog lekker op hakken het laatste uurtje.
Eenmaal 5 uur gelijk naar buiten gegaan want had het bloedheet, lekker relaxed in de auto gaan zitte en toen richting sneek weze rijde, 6 uur in sneek, nog ff nagezete 7 uur lag ik in bed.
kortom overstuurd de 3e keer was ook goed/geweldig net zoals de vorige keren daarom de volgende keer overstuurd ben ik er absoluut weer bij
gr thijs


















