voorheen had ik alleen maar negatieve verhalen over de happy dayzz gehoord , maar door de leuke line up besloot ik toch te gaan,immers een goed betaalbaar feest.
Om ongeveer 12 uur kwamen we na een tijdje zoeken aan bij de happy dayzz.ik verwachtte bij de ingang een lange rij,maar dat viel tegen/mee(is maar hoe je het bekijkt,maarja,hoe sneller binnen hoe beter!
Bij binnenkomst eerst maar de discotheek verkent ,na een beetje lopen zat aan de linkerkant een klein zaaltje waar vrij hard werd gedraaid. daarna doorgelopen naar de grote zaal waar trilok en chiren aan het draaien waren.
het was erg leeg in de zaal , wat mij betreft TE leeg,waardoor het stampen niet echt op gang kwam.
later bij de set van marco may kwam het al meer op gang , druk werd het niet maar er was onder de mensen die er waren een goede sfeer!en dat is het belangrijkst.
later kwam pavo er ook nog bij (alsof de line up nog niet lekker genoeg was
later op de avond volgde showtek , vond ze erg lekker draaien!alleen zonde dat er nog maar een man of 60á70 waren,maar dat mocht wat mij betreft de pret niet drukken.
Rond 5uur weer naar huis gegaan met de auto , helaas de set van dj paul gemist , het is niet anders. maar al met al een superleuke avond gehad ; Goeie muziek , Goeie sfeer en een leuke discotheek , kortom prima!



