Partyflock
 

Verslag van Frequence Outdoor #5, 4 juni 2005

anoniem gepubliceerd op
frequence 4-6-2005

Mijn eerste keer frequence. Moet er nu nog van bijkomen ;) Zegt genoeg toch!

Weersverwachting was niet bijster goed, maar we zouden er het beste vaan maken!
Nou dat is gelukt kan ik je zeggen.

Om 10u fietsten Tinus en ik naar boxtel toe, alwaar davy en alex samen met ons de trein pakten.
We waren uiteindelijk ergens tegen 12u binnen. Controle bij ingang ging snel en makkelijk. Heb verhalen gehoord over later op de dag maarja, daar zaten wij niet tussen ;)

Na bonnen gehaald te hebben gingen we ff kijken in de hardstyletent, waar Sunny D bezig was. Draaide al lekker en redelijk hard, dus het klapte er meteen op. Hier kwamen de de 'Essche clan' al tegen. Dat zouden niet de enige bekenden zijn die we nog zouden zien.
Na een tijdje, en vele biertjes, gingen we even kijken in de jump/oldstyle. Meteen toen ik binnen kwam wist ik dat ik hier het merendeel te vinden zou zijn.
Wow wat een vet geluid en wat werd er goed gedraaid :D
Benen niet stilgehouden daar :bounce:

Ondertussen nog klasgenoten en andere bekenden tegengekomen, waaronder een leerling ;) (de ideale zoals ze zichzelf noemt)

Ik vond de regen zelf de hele dag géén tegenvaller, was de verkoeling die ik op veel momenten nodig had!
Na ff buiten rondgezwalkt te hebben ging ik toch maar naar dé tent van de dag: jump/oldstyle.
Wat heb ik daar lomp staan te rammen, zo heb ik mezelf nog nooit bezig gezien.
Zelfs in mn eentje (was weer eens iedereen kwijt :vaag: ) was er geen stopknop te vinden bij mij :D

Tegen 7u of 8u, weet het niet meer, ff gaan kijken bij johan gielen. Die draaide techno :S Niet gewend van hem, maar daarom niet minder leuk. Ik was alleen een iets sneller tempo gewend dus ging maar wéér terug naar jump/oldschool. Daar waren toen geloof ik tango&cash bezig. Voorin de zaal was het stampensvol, maar ik zocht weer eenzaam-ram-bam-stampplekje op achterin, alwaar ik weer als een gek tekeerging. Denk dat ik net zo goed in mn eentje naar feesten kan, want raak toch 9 vd 10x iedereen kwijt hehe :S
Er begon ook een fransoos tegen mij te praten over hoe goed Nederlandse feesten wel niet waren. Kon er niet veel van meekrijgen, maar dat toch wel.

Toen kwamen voor mij de absolute helden van de dag: Vince & Darkraver! Wat een setjes heren :respect:
Was al bijna helemaal dood, maar hier ging ik nog een keer tot het gaatje. Vond de platenkeus van beide SUPER. 1 2 3, I want y'all 2 tell me, 1 2 3, the name of my DJ :D:D Een van mn favo platen allertijden!
Oldschool/style werd lekker afgewisseld met nieuwere platen, waardoor er voor ieder wat wils was!

Toen was het ineens afgelopen :( Had niet meegekregen dat het in jump/oldschool om half 11 al af zou zijn, dus dat was wel domper, maarja! Rest compenseerde het meer dan goed!

In de bus terug naar station eindhoven is er een of andere dwaas die denkt dat je als vip gratis met de bus mee kunt :S Vond de chauf niet zo leuk haha! Dit zorgde voor enige irritatie bij alex, tinus en davy. Ik zag alles lekker relaxed aan vanaf de grond. Eindelijk aangereden waren we op weg naar huis. IK ZAT HELEMAAL STUK PFF.

Op staion meteen in trein springen, is het de verkeerde :S K*t NS geeft ook niet aan op vertrekbord welke trein het is, dus wij :vaag: als we zijn die trein in haha. Toen waren we iets later thuis dan geplanned maarja, boeiend! Ik boxtel nog ff pilsje gepakt bij De beurs en toen ik daar bijna in slaap viel, ben ik maar gegaan. Op de fiets nog paar keer bijna slapend ervanaf gedonderd, maar heelhuids thuisgekomen!

Conslusie:
Weer: 5 Jammer maar helaas. Verder geen woorden aan vuil maken.
Sfeer: 8 Top, heb geen vechtpartij gezien, iedereen was relaxed. Hoorde dat er wel wat was gevochten, maarja.
Geluid/platen: 9 Top. Ze hebben mij niet stil laten staan.
Wc's: 2, te duur (2,5 euro voor 4x) en ze waren smerig. Wel korte rij voor mannen bij pisbak.
Drank: 5, bier was top, maar cola was, zoals door velen gezegd, smerig en over datum. Personeel mocht ook wel wat peper in de reet hebben.

Volgend jaar weer!

10 opmerkingen

Waarschuw beheerder
he lief maatje/klasgenoot,
mooi verslagje, vond het ook super vet, op naar defqon zou ik zeggen. Gaan we er daar nog een keer tegenaan.
xxmei
 
Waarschuw beheerder
ghe ghe
 
Waarschuw beheerder
wow tinus, die reactie doet me echt goed
Waarschuw beheerder
hehe goed reportje Tim, ge begint t al door te krijgen :D

greetzz.

de 'Essche clan'
Waarschuw beheerder
If you love EINDHOVEN clap your hands!! :respect: DarkRaver&Vince:respect:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Wc's: 2, te duur (2,5 euro voor 4x) en ze waren smerig. Wel korte rij voor mannen bij pisbak



Ooit wc's gezien op party's die schoon zijn???
 
Waarschuw beheerder
ja defqon afgelopen zaterdag. Was niet brandschoon maar kunnen veel organisatoren voorbeeld aan nemen.
En voor weinig geld verwacht ik niet veel, maar voor zoveel en dan zo'n kutwc's. Dan wordt ik er minder vrolijk van ja
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hey Tim

Zie jouw verslagje nou pas, gelukkig wordt ik er nu niet in vernoemd net als van Trance Energy! :D

(k)
Nens