Eerst zou ik niet naar mindcontroller gaan, want ik had niet zo veel knakies, gelukkig ben ik gesponserd en in ruil daarvoor heb ik iedereen weer veilig naar huis gereden.
Juist omdat ik dacht dat ik er niet heen zou gaan, had ik extra veel zin en wist ik zeker dat het leuk zou worden, wat voor muziek er ook zou zijn.
En heb het dus ook erg naar mijn zin gehad! We gingen ongeveer om half 12 weg en kwamen dus ook pas wat later binnen, maar vond het meteen rammelen.
Omdat het overal nogal druk was zijn we door gelopen naar het achterste gedeelte, maar vond de muziek daar toch wel wat minder.
Toch maar af en toe even naar de main zaal om echt goed uit mijn stekkertje te gaan.
Verder heb ik vooral achterin gestaan en op het einde draaide ze daar wel hele goede muziek.
Maar ooh wat was het WARM,en ik vond het een beetje jammer dat alleen in de mainzaal wc's waren en je dus elke keer ver moest lopen,{ misschien waren er wel meer, maar heb ik dan niet kunnen vinden}.
De sfeer was wel erg goed, en dat is toch wel erg belangrijk voor een leuk feest, vorige keer mindcontroller vond ik dat er best veel gevochten werd, maar toen was er ook natuurlijk gratis entree voor mensen met een aussie/cavello.
Nu heeft iedereen gewoon een kaartje moeten kopen en misschien dat dit dus wel scheelt kwa sfeer.
Ook de aankleding vond ik wel leuk, dit is ook iets waar ik wel meer waarde aan hecht.
Het heeft natuurlijk een grote inpact op de sfeer en ik heb een tijd werk gedaan op feesten met betrekking tot de aankleding ervan en let hier dus wel op.
Maar vond het erg leuk, vooral al die ringen die ophingen in de grote zaal.
Nou al met al, een leuk feest, met een leuke sfeer en aankleding en een heleboel gezellige feestende mensen!
Verslag van Mindcontroller, 22 januari 2005
door butterfly3, gepubliceerd op

| Feest | Mindcontroller |
| Datum | zaterdag 22 januari 2005 |
| Locatie | Hemkade |
9 opmerkingen
hia hakkuh terror



![[-Stef-]](/images/user/18702_1183061.jpg)


