Partyflock
 

Verslag van S«O»S, 17 augustus 2002

door , gepubliceerd op
Zomerfeesten in het centrum van Arnhem, de korenmarkt helemaal stampievol. Kom je om half twaalf de EAU binnen, is er nog geen tol te doen! Later op de avond druppelde het dancepubliek toch wel binnen, maar echt druk werd het niet.
Tot Armin kwam moest de huis DJ, Tommy, het publiek vermaken, maar die draaide een beetje slapjes. Bovendien zat de sfeer er nog niet echt lekker in.
Onze held, Armin, zou rond 1 uur komen, maar om half een stond hij al achter de draaitafel klaar met de eerste plaat. Hij begon met een paar rustige platen, maar al snel kwamen de echte knallers, bekend uit zijn radioshow en uit de liveset die nog te horen was geweest op de radio aan het begin van de avond op mysteryland. Uplifting trance was het wat de klok sloeg, Armin wist de stemming er echt wel in te krijgen. Gelukkig was het publiek, in tegenstelling tot in the Matrixx, niet uit op hard gebeuk en kon Armin lekker zijn eigen spul draaien. Echt kewl, want in de <<O>> kun je lekker dichtbij de DJ komen en een praatje maken. Armin genoot er ook duidelijk van. Met een big smile op zijn gezicht draaide hij na twee vette uren de laatste plaat, GOURYELLA - LIGAYA, de top-plaat van het moment. De tent ging helemaal los.
Daarna nam tommy het weer over en die liet het binnen een kwartier weer doodbloeden. Maar we kwamen voor AVB en die heeft ons zeker niet teleurgesteld! Armin van Buuren is een TOPPERTJE! Hij staat bij mij in ieder geval op nummer 1!

Veel party plezier, groetjes RIVA

5 opmerkingen

Waarschuw beheerder
donateur
Sounds like a great party :D
LIgAAAYAAaaaAAA!!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
beetje jammer van Tommy ;) maar armin maakt het natuurlijk altijd wel goed :kwijl:

En idd Ligaya Rulez!!
Waarschuw beheerder
Ik was er ook, en Armin draaider inderdaat lekker waar hij het best in is... Lekkere Trance/Uplifting trance. Het was inderdaat echt super druk in de hele stad. En later pas in de <<O>>.
Alleen het personeel vond ik echt zwaar klote! Onaardig en arrogant... Zeer jammer...
Maar dat mocht de sfeer niet drukken...

Groeten Pieter.
 
Waarschuw beheerder
Vond armin ook zeker lekker draaien !

Heb Tommy niet meer gehoord want de meid met wie ik was vond het om half 3 wel leukgeweest. Vaag dat hij alles liet inzakken, heb em wel vaker als laatste DJ van de avond gehoord en toen wassie echt goed bezig.

Grtz, pullep
Artiest {SHOWLIST artist 51895, 4173}
Waarschuw beheerder
Armin De BEST :)