Las Vegas? Het schijnt dat dat het thema was. ik moet eerlijk zeggen dat ik er vrij weinig van meegekregen heb, misschien heeft het ermee te maken dat ik de mainstage niet heb kunnen bereiken. vol is vol!
Maargoed, de avond begon om half 12 op station Haarlem waar we met de trein vertrokken naar de RAI. Op Sloterdijk overgestapt waar het druk was met innercity bezoekers, de sfeer zat er daar goed in. Eenmaal aangekomen op RAI-station de roltrap af, en ja hoor, daar stonden ze. laat ik ze voor het gemak de hip-hoppers noemen. De sfeer sloeg meteen om en de eerste vechtpartij van de avond was een feit. Veel geschreeuw en opgepompte 'hip-hoppers' later stonden we dan bij de garderobe bonnen. Netjes tussen de mede feestgangers in de rij, te wachten tot ik aan de beurt was, de sfeer trok weer een beetje bij. Natuurlijk werd dit snel weer verstoord door een DJ Chuckie liefhebber die scheldend en 'walla-end' dwars door de rij naar voren roste in zn Armani outfit. stakkers.
Om half 2 waren we dan echt op het feest. De rest van de garderobe was goed geregeld en ging lekker snel. We wilden beginnen op de main-stage, maar toen we daar aankwamen werden we geweigerd omdat deze zaal vol was. Niks aan te doen, het was ook vet druk. Willekeurig een gang ingelopen, richting de Trance/Techno/Q-dance hoek. ( bleek achteraf
Aangekomen in de Trance zaal was de sfeer lekker en de muziek relaxt, we vonden het alleen iets te licht in de zaal. ( Dit werd aan het eind van de avond overigens beter! ) Even overlegd en besloten door te lopen naar de Techno, waar de avond eigenlijk pas echt begon. Ik moet eerlijk zeggen dat ik er best doorheen zat en dat ik het op dat moment echt een KUT-feest vond. Maarja, we waren er nou eenmaal, dus gingen we maar aan de zuip. Michel de Hey was op het moment aan het draaien, en zoals eigenlijk altijd klonk dit lekker. Het geluid vond ik wat mager, maar het was zeker te doen!
Na een klein uurtje Techno gingen we door naar Rank1 die in de Trance zaal was begonnen. Het was nu wat donkerder in de zaal en het decor in de Trance zaal vond ik echt top, het gaf echt een apart effect met al die knipperende TL-buizen. Een half uurtje daar doorgebracht en toen door naar Dana, die in de Q bezig was. Die zaal knalde bijna uit zn voegen van de mensen en verder dan de buitenkant van de zaal kwamen we niet, toch lekker losgegaan, totdat er ( natuurlijk weer het DJ Chuckie volk ) een gast naast me helemaal kapot geschopt werd door twee man, misschien had het te maken met de kleur sjaaltje dat aan de broek hing. hij bloedde iniedergeval lekker en de sfeer was weer top!
Terug naar de Trance zaal waar we verder het grootste deel van de avond hebben doorgebracht, zover mogelijk verwijderd van al die idioten. De sfeer was in deze zaal echt top, de muziek was lekker en ik heb me er prima vermaakt! Helemaal een leuk moment toen de Orange Theme van Cygnus X gedraaid werd, heerlijk!
Na Rank1 was het de beurt aan Blank&Jones en die kregen de zaal lekker mee. We stonden vrij vooraan bij de DJ, en de avond werd op die manier toch nog leuk, het is maar wat je er zelf van maakt. Na Blank&Jones was het de beurt aan Cor Fijneman, op Trance gebied altijd een van mijn persoonlijke favorieten ( op Rank1 na
Doorgeduwd naar het midden van de zaal, het geluid was goed en Promo deed het top! Veel vette nummers voorbij horen komen, en ook heel chill dat hij nog tot kwart voor 8 doorging! De laatste paar uur van het feest zorgen ervoor dat ik mijn 27 euro toch niet helemaal voor niks heb uitgegeven.
Conclusie:
Simpel, een kutfeest. Allemaal opgepompte idioten, die zich gewoon niet normaal kunnen gedragen en ook normaal Nederlands blijft lastig bij de hip hoppers. Ik vind nog steeds dat er op Innercity geen hiphop zaal hoort, ros al die gasten gewoon bij Ambassador bij elkaar en laat ze elkaar dan lekker inelkaar schoppen, maar kom niet mijn feest verkloten op Innercity. Op sommige momenten was het ook gewoon te druk, wat ook tot uiting kwam in de toiletten. Iedereen stond overal en nergens te zeiken en er stond een laag pis op de grond waar mijn schoenen bijna in verdwenen.
De muziek was goed, ik heb me prima vermaakt met iedereen in de Trance en Techno zaal, ook bij Q-dance was het helemaal het laatste uurtje genieten. De Mainstage door de drukte niet kunnen bereiken dus daar kan ik geen oordeel over geven, misschien was het leukste deel van het feest wel daar. Ik denk terug aan Innercity in 2001 met het Chinese thema, dat was pas een Innercity. Voor de rest heeft ID&T in mijn ogen nog steeds gefaald door hip hop en het daarbij behordende publiek toe te laten. Al met al spreek ik van een leuke avond, die leuker had moeten zijn.

















