Dit bericht is geschreven door iemand die teveel bier opheeft en evne niet weet wat hij moet doen, veel plezier met lezen.
Ik ben zelf nu ook aardig zat en bedacht mij eigen is om maar is even te vertellen wat er allemaal op BGPharcore is gebeurd!
Eerst ben ik met wat maten ergens thuis gaan zitten en hebben we maar een kratje leeggezopen, toen die leeg was nog maar heel eventjes wachten op de bus en na 20 min waren we in Breda.
Iedereen was al aardig aangeschoten of van de kaart, bij de controle was er geen enkel probleem en nadat we de jassen hadden opgehangen gingen we snel bonnetjes halen, en toen gingen we snel de zaal in om te beuken!
k zou echt niet meer weten wie er eerst of laatst draaien. k weet alleen dat alle dj's goed hebben gedraaid!
Op het eind werd er dan iets sneller gedraaid, maar dat was nog lang niet genoeg in de buurt van Terror!
Maar het geluid was wel goed en er werden ook goeie nr's gedraaid.
Het bier smaakte niet zo geweldig meer naar bier met 3/4 water, en je moest 2 bonnetjes per biertje geven dat was best rot eraan!
De avond was alles heel gezellig iedereen stond lekker te pogoë of te hakke!
Helaas werden er wat mensen van ons eruit gezet, nadat ze moeilijk deden. VOLGENS DE UITSMIJTERS VAN BGP!
Deze avond vond ik hardstikke lachen en volgende keer ben ik zeker weer aanwezig
Verslag van BGP, 16 juli 2004
door
Kwakje
, gepubliceerd op
| Feest | BGP · VIP Party |
| Datum | vrijdag 16 juli 2004 |
| Locatie | De Kelder ![]() |












