![[img]http://party.snt.utwente.nl/images/upload/UPIMGID/4076/FORMAT/regular.jpeg[/img]](http://party.snt.utwente.nl/images/upload/UPIMGID/4076/FORMAT/regular.jpeg)
[u]Timetable/ Line up[/u]
22:00 – 23:00 Superfresh (Daan vs. Jessy)
23:00 – 24:00 Static
24:00 – 01:00 Robbie Magura
01:00 – 02:00 Ricardo Moreno
02:00 – 03:00 Showtek
03:00 – 04:00 Zany
04:00 – 05:00 Quint vs. Pat (Classic Set)
[u]Mc (de man waar het om draaide! )[/u]
[b]MC DV8[/b]
Deze Headliners was speciaal. Niet voor ons allemaal, maar vooral voor MC Dv8. Onze trouwe mc was namelijk jarig op 14 maart en vierde het toen in de danssalon. Hij had 9 dj's uitgenodigt, vrienden van hem, waarvan er eentje nieuw was en een goede indruk heeft achter gelaten! Maar daar strax meer over
De opening was door Superfresh (Daan vs. Jessy). Een goede opening die lekker opgebouwd was. Ik denk niet dat iemand zou kunnen zeggen dat de opbouw te snel of te traag was, het zat er gewoon tussenin en het was gewoon goed! Netjes gedaan duootje.
Daan en Jessy werden achter de tafels weggehaald zodat er plaats gemaakt kon worden voor de volgende dj. Ik weet nog dat ik op een gegeven moment dacht:"Hey dit is lekker. maar wie is hij? " Na een beetje rondvraag wist ik het nog steeds niet! Niemand wist wie de dj was. Op een gegeven moment had ik een jongen aangesproken op de dansvloer met een doekje op zn hoofd en die wist mij te vertellen dat het Static was. Ik was letterlijk verbaasd. Dit omdat ik Static vaker had horen draaien en het dan gewoon oke vond, maar deze keer was het gewoon het opkijken waard. Erg netjes gedaan, goede platenkeus!
Na Static verscheen er een mannetje achter de draaitafels met een verlegen blikje in zijn ogen. De eerste plaat ging op de tafel en meteen veranderde de verlegen blik in de blik van: "YEAH! Ik ga er voor!" En dat is dan ook 1 ding dat Robbie Magura 200% zeker heeft gedaan! Geweldig! De eerste plaat meteen al was zo ontzettend doeltreffend, dat de jongen naast me vroeg wie hij was. Verder gedurende de set nog vaker opmerkingen gehoord, zoals: "Zo, hij weet ze wel te draaien joh!" Erg veel complimenten dus voor de grote trots uit Veldhoven! Van mij mag je iedere editie terug komen Robbie, want je bent een kanjer!
Na Robbie was het de buurt aan een (voor mij) nieuwkomer. Mc Dv8 had me al verteld dat het een jongen was die verstand had van draaien en dus wist wat hij deed. Ook vertelde Mc Dv8 dat het een grote wens voor Ricardo Moreno was om in de danssalon te mogen draaien. En daar ging die hoor! Ricardo Moreno heeft voor mijn gevoel een ontzettend goede eerste indruk achtergelaten! Het was niet te merken dat hij voor de eerste keer in de danssalon stond, hij kwam zelfverzekerd over in zijn platen, zijn draaikunst en had een uitstekende smaak voor platen! De afsluiter was trouwens super! Weet niet hoe het nummer heet, maar ik heb genoten! MC Dv8 had duidelijk de waarheid gesproken toen hij door de microfoon riep dat we de naam Ricardo Moreno moesten onthouden omdat hij het zou gaan maken. Er ligt een hele toekomst voor deze jongen als hij zich zo blijft door ontwikkelen!
Ricardo Moreno mocht na zijn super set de tafels achterlaten voor het duo Showtek. De laatste tijd ging het voor mijn gevoel niet goed met dit duo, ze vielen tijdens de sets die ze gaven een beetje buiten de boot in vergelijking met de andere dj's in de line-up's. Maar gelukkig heeft het duo deze keer weer duidelijk laten zien dat ze het nog in zich hebben. De opening was de eerste minuten een beetje slap, maar daarna werd er een ontzettend goede ragplaat opgezet met ontzettend veel bass en lekker veel tempo! Zoals het hoort
Daarna waren de draaitafels nog voor Zany en Quint vs. Pat. Helaas kan ik hier totaal niets over melden. Mijn voetjes deden pijn en mijn ogen wilde veel te graag dicht. tijd om naar huis te gaan!
Over het algemeen kan ik dus zeker zeggen dat er lekker is gedraait op Headliners en dat er duidelijk een opbouw was neergezet door de dj's. Het is goed om te zien dat dit op elkaar afgestemd word en dat het feest dus lekker opstijgt betreft tempo en bass.
Maar waar waren deze dj's zonder de birthday boy? Inderdaad. wat moeten we toch zonder onze Mc Dv8? Zoals altijd super. Leuke pakkende teksten wederom (het was zeker duidelijk dat het jouw feestje was
Het publiek dat deze keer binnen was, was echt gewoon een mix van vele soorten mensen! Van K3-achtige meisjes tot die-hard-gabbers. Maar toch. Het was een SUPER sfeer! Erg gezellig dus en volgens mij ook geen opstootjes. Super dus.
Enige minpuntje (
De volgende keer ben ik er weer zeker bij samen met Jojo. en gaan we weer net zo goed genieten!
[b]Zie hier de line-up voor Headliners 14#:[/b]
Extreme A
Luna
Miss Flower
Robbie Magura (jajajaja!
Showtek.
Tot dan! (F)














![Thom-ass [Neetjur Wan 2002 - 2010]](/images/user/5493_3517894.jpg)