Na de nodige bier en broodjes knakwurst, omdat er in de tropicana niets te eten valt, gingen we rond kwart over 11 door naar de tropicana.
Er stond een redelijke rij, maar op zich waren we na een kwartiertje binnen.
Bij binnenkomst in de zaal, was mindcontroller lekker aan het draaien. Wij (Vage Nico, Boonhead, Slutbanger, ik en iemand die niet op partyflock zit) hadden al 10 euro klaar staan voor een rondje vcan 5 drankjes. Maar dat viel tegen, want een biertje was 2.50. Tegenvaller, maar niet over nadenken, en losgaan.
Na wat sounds van Mindcontroller, gingen we naar boven, waar rob en joe het publiek aan het vermaken waren. Het geluid werd tijdens de set aardig opgeschroeft, en de wat meer 'standaard' classics vlogen ons om de oren (niet verkeerd bedoelt).
Om half 2 kwam de Viper draaien. Ik had nog geen set van hem gehoord, dus ik was benieuwd. Hij begon met jumpstijl. Platen van Lobotomy Inc en Jenny D Light, werden op de draaitafel gelegd. Het werd een setje van van alles door elkaar. niks op aan te merken!
Daarna kwam Stanton ons voorzien met wat lekkere Oldschool. Op het laatst met wat hardere UC'tjes er doorheen (bijv. This is LA van Mark V en Poogie Bear). De mensen mogen raden welke plaat Stanton er om 3 over 3 ingooide
We gingen even naar beneden waar Technoboy aardig aan het doorrammen was. Om 4 uur werd hij afgewisseld door Luna. Deze gooide in het begin Get Off van Greg C erin, Wreck this place (beholder remix) en Just Begon van Showtek erin
Hij draaide lekkere raveplaten (o.a. rave nation -going crazy, masters of rave- are you with me). Verder heb ik ook platen als Karlos Mendez - Sexophone (DJ HS remix) en I feel like dancing gehoord. Maar het gros van zijn muziek was lekkere oude knalmuziek. Na een lekkere afsluiter was het nog tijd om ff naar beneden te gaan. Hier was Luna nog aardig aan het zagen. Het waren voor mij onbekende platen, maar hard waren ze zeker
Om iets voor 6 (of 7 eigenlijk) was het tijd om de jassen te gaan halen, omdat we voor de drukte weg wilde zijn.
De sfeer vond ik redelijk. Af en toe liep er wel een dwaas rond, maar dit werd uiteindelijk opgelost
Het geluid stond in het begin zacht, maar later op de avond was het goed te pruimen. Maar aan de sounds in het Silverdome kon het helaas niet tippen
Thuis hebben we nog ff nagepraat onder het genot van vette TellSell reclames en afsluitend kan ik zeggen dat het een redelijk feest was, die door mij bestempeld wordt met een GOED.
Alleen b2s, 2 euro voor een biertje is duur zat hoor.
















