Zaterdag naar Teqnology, maar ik kon het toch niet laten om vanavond eerst nog lekker even een voorproefje van Jay Denham te krijgen. En daarnaast Oscar Mulero! Voor mij de eerste keer een feestje in Tivoli, dus ook best wel benieuwd hoe het zou zijn.
Invite begon het eerste uurtje, maar omdat ik om half 1 binnen was heb ik hem gemist, Oscar Mulero stond achter de draaitafels. Hij draaide best lekker, dus gelijk maar vooraan gaan staan om lekker te swingen. De zaal was vol, maar er was ruimte genoeg om lekker heen en weer te stappen.
Oscar Mulero, ging na een half uurtje wat steviger draaien, maar zijn overgang was erg lelijk! Dat viel me toch echt even tegen, vervolgens pakte hij het weer goed op en draaide dus wat harder, wat best wel gewaardeerd werd. Om 2 uur zat het er dan op voor hem en mocht Jay Denham het overnemen.
Jay Denham begon met een erg lekkere plaat en de hele zaal stond vrolijk huppelpasjes te maken, voor ik het wist was het al weer 3 uur geweest, nog maar een uurtje en het avondje zat er alweer op. Jay draaide lekker en stoppen met swingen omdat ik moe was deed ik eigenlijk liever niet. Naar het einde toe draaide hij nog twee bekendere platen en sloot de avond af met een voor mij onbekend nummer, met een groots applaus was er een einde gekomen aan een toch wel heel lekker avondje! Pluspunten:
- Goede Sfeer
- Fijn publiek
- Ruimte genoeg
- Lekkere nummers
Minpunten:
- Toiletten 50 cent









