Partyflock
 

Verslag van A Nightmare in Rotterdam, 28 februari 2004

door , gepubliceerd op
Zijn rond 22.00 richting ahoy gereden, was echt fucking koud toen we van de auto richting ingang liepen in ons shirtje. Heb een beetje slechte ervaring met feestjes en garderobes dus laat ik m'n jas altijd maar in de auto liggen.
Ingang was gelukkig binnen, eerst door poortjes voor je kaartje te controleren, 20meter lopen, toen weer door poortjes voor fouileren. Alles bij elkaar nog geen 10 minuten in de rij gestaan, ondanks dat er best veel mensen in de rij stonden.
Eenmaal binnen muntjes gehaald, en wat nutteloos vocht bij de wc's gebracht. Toen op naar de grote zaal, en onderweg kwamen we al de nodige gasten tegen die volgens mij net uit hun graf waren opgestaan, jezus zeg wat zagen die er al verkankerd uit.
De zaal was wel vet ingericht met een paar van die grote opblaas wezens aan het plafond en freddy krueger super groot, lichten waren ook wel ok en de nodige lasers die ontbraken ook niet. Stonden ook nog 4 kleine podiums op de dansvloer en er was een kleine vip-tribune. In het begin dacht ik dat de bars iets te klein waren, en dat dat nog wel lastig ging worden later op de avond maar dat viel rueze mee, drinken was zo gehaald en stond niet lang te wachten.
Toen we er net waren, gooiden dj rob en mc joe net hun laatse plaatjes op, een paar lekker hardcore klassiekers. Daarna kwam Evil Activities met een live set, had ze nog nooit live gezien maar het viel niet echt tegen, moest er zelf ook nog inkomen dus dat zal er ook wel mee te maken hebben. Daarna was het de beurt aan de man waar ik in ieder geval was gekomen; DJ PROMO! Draaide een goeie en stevige set, lekker z'n eigen ding aan het doen, wat niet door iedereen werd gewaardeerd maar ik heb wel respect voor hem dat hij dat wel doet, z'n set is een beetje te vergelijken met z'n laatste cd als die met die industriele hardcore bezig is. Toen de beurt voor Panic, toch wel de man van de avond, alleen maar oudere hardcore klappers, de hele zaal op z'n kop, was echt wel vet. Daarna live-act nr 2: Rotterdam Terror Corps. Die deden even hun hitjes met de nodige danseressen, vuurwerk en vlaggen. kon me niet echt boeien, ben toen ook maar ff wat gaan eten en chillen. Teruggekomen was Paul Elstak bezig, draaide wel lekker, maar was toch niet echt wat ik verwachte van hem, had toch wel wat steviger verwacht, leek net of hij zich inhield ofo. Toen was het de beurt aan mijn man van de avond; ENDYMION! Die begon gelijk te beuken en wist het publiek de hele set in beweging te houden, pussy motherfuckerz kwam ook nog voorbij. Hij liet de boxen af en toe goed kraken, zo hard stond het geluid bij hem. Echt een mega setje. Toen de beurt aan een live setje van Neophyte, kon me ook niet echt boeien wel leuk die ouwe nummertjes van hun, maar te vaak gehoord dus het kan ook wel een x genoeg zijn. Stunned Guys waren daarna aan de beurt, die openden wel met een vage remix van thrillseeka, wel erg bruut trouwens, maar dat was ook het enige leuke van hun set. Zijn halverwege hun set ook maar richting huis gegaan, Darkraver sloot af en zijn setjes zijn altijd maar van hetzelfde dus dat was ook niet interessant genoeg om te blijven.
Heb in ieder geval erg genoten, mensen waar wij stonden waren allemaal erg relaxt en niet moeilijk, handje-geven-praatje-maken-mensen noem ik zulke ook wel, vind ik altijd wel tof als je bij zulke staat. Ondanks alles waren er toch een paar relschoppers, niet veel van meegekregen gelukkig, lichten gingen wel een paar x aan als het weer vechten was. Ze hebben mijn avond in ieder geval niet verknald

9 opmerkingen

Waarschuw beheerder
donateur
zo dit ga ik dus niet lezen he, maak het ff netjes en leesbaar :P
 
Waarschuw beheerder
shit heej ..waar mensen zich druk om kunnen maken:S:S
Waarschuw beheerder
jezuz zeg, als je geen moeite wil doen om het te lezen, hoef je voor mij ook echt geen opmerking te plaatsen, schrijf er zelf dan een als je het zo goed kan
 
Waarschuw beheerder
Volgens mij heb je ons zien ronlopen dan...
Waarschuw beheerder
donateur
bij een goed verslag hoort ook een goede opmaak :jaja:
Waarschuw beheerder
ben veelste stoned voor dit