Partyflock
 

Verslag van Hardcore Generator, 21 februari 2004

anoniem gepubliceerd op
Ik ben als vrijwillger werkzaam op de plaats waar vanavond Hardcore Generator plaatsvond. Das een feest wat om de maand georganiseerd wordt, en uiteraard ben ik altijd van de partij. Ik kwam wat laat binnen omdat ik geen dienst had, maar het was lekker druk! Panic was net begonnen met draaien, en iedereen had het erg naar z'n zin. Sfeer was ook lekker, dus dat stond garant voor een geslaagde avond, vooral omdat Masochist als laatste zou draaien!

Helaas voor mij, de andere vrijwilligers, de beveiliging en natuurlijk alle bezoekers, werd het feest wreed verstoord door een heel leger aan politie, ME, douane en de belastingdienst die het nodig vonden om een inval te doen. Verdere commentaar hou ik even voor me, maar kort gezegd vond ik het ronduit belachelijk hoe er met ons werd omgegaan. Niet meer dan oud vuil waren en zijn we voor die lui! Ik hoop dat alles goed zal aflopen en dat we volgende maand weer gewoon lekker kunnen knallen op Engage the Madness!

44 opmerkingen

 
joh een inval? das klote
kenne ze dat niet door de weeks doen netjes in pak ofso

der moet altijd zown show van gemaakt worden
haha ik was er ook , alleen ik had al iets opgevangen van een inval dus ik was al gauw weer weg!
jah was echt mooi klote!!:@ Het begon allemaal errug gezellig werdt behoorlijk hard gedraaid!!
zoals ALTIJD weer een gezellige sfeer!!

en idd hoe er met ons werdt omgegaan was gewoon niet normaal meer!!:@ zuh stonden er echt van te genieten die tering lijers!!!:@En veel te hard handig zijn zuh met ons bezig geweest:@

Ik moest muh ook nog eens helemaal uitkleden terwijl ik niks bij muh had!!:@:@:@
Er zal wel weer van alles in de krant komen te staan om ons zwart te maken:@

Ik hoop dat de feesten wel weer door mogen gaan
ik kom er al 3 jaar elke keer met een hardcore feesie altijd gezellig nooit problemen en dan nu dit GVD:@Zuh wilde het toch al laten sluiten en nu hebben zuh er een rede voor:@echt lijers:@:@:@
 
tering he, wat een lijers. Je mocht gewoon niks.
Wij werden al gelijk behandeld als een stelltje criminelen:@
Wij mogen toch niemand in een hokkie plaatsen, maar wat doen hun?!

En vind je het gek dat mensen ongeduldig worden na 4 uur wachten en tjah dan ken je wel eens agressief worden!:@

En daar moet je dan 4 uur voor zitten:@
Owjah en echt vriendelijk te woord gestaan werd je ook niet. Ik ben nu spullen uit me tas kwijt (luchtje) en weet je wat de smeris zegt: Jah kunnen wij niks aan doen! grrrrrrrrrrr
IK zeg: jah jullie hebben mijn tas toch ondersteboven gekeerd, en nu ineens is het weg, maar jah daar ken ik nu ook naar fluiten:@:@:@:@

Lekker geregeld daar.
IK hoop voor de n201 dat het weer door mag gaan, dit is het enige wat er in aalsmeer te doen is!
 
wasc echt nie te geloven!

wat een hoerezooi daar zeg!
hoerepolitie!

ze behandele je als een hoop stront!
denke echt dat ze alles kenne maken!

en als ie wat vroeg kwam er genees een antwoord uit!

heb er geen woord over!
me weekend gelijk verziekt!
Artiest {SHOWLIST artist 13221, 40745}
Dat die mensen een feest zo kunnen verknallen dat begrijp ik egt nie!!!

En om drugs tegen te gaan oke maar pak dan de junkies en niet de weekend gebruikers maar nee die junkies geven ze drugs voor niks!!!

Belijd noemen ze dat dan, nah van mij kennuh ze duh #*!!## krijgen!!

En het ergste is nog dat we zelf voor zo'n zogenaamde aktie betalen.
Laat ze lekker wat nuttigs doen met onze belasting centen zoals het file probleem oplossen ofzoiets!
Jongens, afgelopen avond was voor ons allemaal klote.
Maar laat ons als jongerencentrum alsjeblieft niet links liggen na deze actie.

Wij wisten hier absoluut helemaal niets van af.

MotherFUCK tha Police!!! N201 & Hardcore 4 ever!!!!!!!!
k@$%&R Politie en als er een x echt wat aan de hand is dan zul je ze niet zien hoor vieze ratten.

en ze hadden er een lol in op et bureau god oo god tyfus stakkers en een beetje iedereen laten strippenb daarzo wat denken ze wel niet mensen hebben ook nog een waardigheids gevoel:jaja::@:@:@

en al die publiciteit die hier van komt zal wel weer alles lekker zwart maken:@:@

de politie zou je beste vriend moetten zijn maar tegenwoordig heb je alleen maar last van die blauwe fikker smurfen:@:@
We maken die gemeente helemaal gek!
Als we nou met zijn alle een klacht indienen op de site van de gemeenteaalsmeer (www.aalsmeer.nl).
Artiest Jasku
Hallo,
ik ben een vrijwilliger van de n201, op het moment dat de politie binnen kwamen stormen stond ik bar. Ik schrok me echt de tering.
Wij wisten hier absoluut helemaal niets van af.
Wel overdreven hoe ze deden tegen de bezoekers, handen op je hoofd,en ik vond het ook wel dat ze met veel waren.
Kortom: Klote
Zoals Jinx n201 al zei: Maar laat ons als jongerencentrum alsjeblieft niet links liggen na deze actie!!!!!!
 
sjow als ik dit zo allemaal lees word ik er niet vrolijker op.
stelletje lijers zijn die agenten en idd iedereen een klacht tegen hun indienen!!

Dit gaat gewoon veels te ver,
ze denken dat ze alles kunnen maken door een beetje voor god te gaan lopen spelen
stelletje @#&$)*!@%#)@% figuren zijn het

!!!!!!!FUCK THE POLICE!!!!!!!
fuck de politie'fuck de gemeente'fuck de regeering en fuck die kanker kamera ploeg waardoor ik zeker weet dat ze daarom zo fuckt up deden om mannig over te komen op tv stelletju tering honden zijn het feest verneukers FUCKEM ALL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 hope they rot in hell'burn pig's
laatste aanpassing
 
Een reactie van de beheerder van de N201 kun je vinden op www.n201.nl
Reacties kun je daar ook kwijt en natuurlijk op www.aalsmeer.nl (heb ik morgen weer wat te lachen op het gemeentehuis whahaha)

WE LATEN ONS NIET KLEINEREN!!!
 
hihi ben ik blij dat ik niet geweest ben :9


wel vaag allemaal :S
 
Het was echt een zooitje,dankzij die kl*te politie. Laten we nou met z'n allen slim zijn en allemaal een klacht indienen bij politie Aalsmeer. O.a. voor schending van onze privacy (camera recht in je gezicht,je moeten uitkleden terwijl iedereen je kon zien staan),voor sommige ook mishandeling (er werden mensen veel te hard aan gepakt...tegen muur gooien enzo) en even heel duidelijk maar netjes vertellen dat we het er niet mee eens waren hoe we werden behandeld.
 
vuile kl**te zooi het was een lekker gezellige sweer en dat moet weer zo een kl**te actie van de
polite weer afblazen vuile tering leijers
je was gewoon vee voor hun die naar het slachthuis gebracht werd.

moest ik me nog uitkleden ook terwijl ik niets bij me had en nog achter een schotje ook iedereen kon je zien

ze kunnen beter boeven vangen inplaats van een goed feesie verknallen
daar zijn ze wel goed in zeg fuck police
van hun gezichten afte lezen vonden ze het nog leuk ook

maar jongens laten we de 201 niet vergeten ze doen altijd hun best om iedere maand weer een feessie te krijgen
 
Ik ben blij te horen dat jullie de n201 niet links laten liggen.
Ik hoop dat wij van de gemeente snel te horen krijgen wat er nu gaat gebeuren met de n201.
De hardcore feesten waren de beste feesten en 't is verneukt.
Ik haat ze, die tering smerissen!!!!!!
Ze willen ons gewoon weg hebben de @#**@! leijers.

Eline (vrijwilliger in de n201)
Hier het e-mailadres van de redactie van Stop! politie.
Kan iedereen even aan ze laten wetene waarom dit echt niet uitgezonden kan worden. Als ze dat doen worden we dus beschouwd als notoire probleemlokatie. Iedereen weet dat dat belachelijke onzin is.

internetredactie@veronicadigitaal.nl
Wat een giga tyfus zooi. ik wist niet dat de jutten van die humor loze sukkels zijn.met je handen op je schouders weet je wat ik zeg: hoofd,schouders,knieeen,teen,knieeen,teen
N201 kicks ass en als ze de boel willen sluiten gaan ze eerst men muntjes terug betalen maar de volgende keer weer in aalsmeer
laatste aanpassing
Op de N201 site staan nog wat foto's van afgelopen zaterdag, ik heb de gezichten van de politie afgedekt om verder gezeur te voorkomen.
oke bedankt voor dat adrss van stop politie die gaan we ff een e-mail bomber aan het werk zetten

zo ff 200 boos e-mailtjus gestuurd!! zouden ze het begrijpen ????!!!!
laatste aanpassing
 
te gek voor woorden wat er zaterdag gebeurde,worden mensen ff als varkens behandeld ik was er niej n201 mag niet weg. We worden al genoeg gediscrimineerd hier als je gabber bent!!!!! HARDCORE 4 LIFE!!!!
heb net gemeente aalsmeer boos brief opgestuurd over die kankerpolitie of kan beter zeggen gestapo,nsbérs kijken wat ze terug stuuren als we ze nou gewoon gek maken met klachten moeten ze op een gegeven moment wel wat doen idd bij politie aalsmeer lonsdal hardcore//hardcore is a way of life //our life's for ever fuck everyone who say's hardcore gabber is dead FUCKEMALL!!!!!!!!!!
VRIJWILLIGERS N201 OPGELET: DONDERDAGAVOND VERZAMELEN IN DE N201 ivm Afgelopen zaterdagavond.
 
gelukkig dat die k******r honden dat hier in groningen niet zo zijn.ze willen ff laten zien voor de tv hoe goed ze zijn!nu worden de mensen die er waren weer in een kwaad daglicht gesteld.All cops are bastards(A.C.A.B.)
Dit staat op de site van politie amsterdam:

Negen arrestaties bij inval jongerencentrum

24-4-2004. In de nacht van zaterdag op zondag heeft de politie een inval gedaan in jongerencentrum N201 in Aalsmeer. Hierbij werden negen jongeren aangehouden in verband met bezit van verdovende middelen, bedreiging, belediging en overtreding van de Wet Wapens en Munitie. Daarnaast werden tientallen wikkels cocaïne, XTC-tabletten en softdrugs in beslag genomen.
Naast politiemensen waren ook ambtenaren van de belastingdienst bij de actie betrokken. Tijdens de inval, die rustig verliep, werden drugshonden ingezet. Bij het verlaten van de dansgelegenheid werden bezoekers door de speurneuzen besnuffeld. Als de honden aansloegen, vond een uitgebreide fouillering plaats. Bij vier personen werden verdovende middelen aangetroffen. Er waren in het centrum ongeveer 200 bezoekers aanwezig, in de leeftijd van 15 tot 20 jaar.

Jaja zoveel moeite voor die 9 arrestaties waarvan er 5 geen drugs bij hadden!
he bes zo zie je maar ze zijn nutteloos die politie en dat cocaine klopt ook niet want ik kan nu al gerant staan dat daar echt geen tientallen van gevonden zijn omdat mensen daar dat bijna niet doen klopt dus weer geen eene hout van tering politie
'Tientallen wikkels cocaine, XTC-pillen en softdurgs ingenomen' Tja als je het zo leest lijkt het net heel veel, maar in werkelijkheid zit het natuurlijk zo: Elk snowpackje wordt apart in een wikkel gedaan, zo ook elk pilletje en elk jointje. Van de 43 'wikkels' dus waarschijnlijk ongeveer 20 jointjes, 10 pillen en 13 snowpacks.
Bovendien meegenomen door ongeveer 20 a 25 man. (hooguit) die bovendien niemand er mee lastig vallen maar het zelf gebruiken.

Waar praten we hier over. Mijn vriendin heeft in de TV-Studio gewerkt (showbizcity in Aalsmeer) en daar liggen pas echt grote hoeveelheden cocaine in de kleedkamer. Maar dat mag natuurlijk allemaal want Joop van den Ende heeft poen en steunt de middenstand in Aalsmeer.

Wat een schijnheiligheid allemaal.
Ik moet donderdag in overleg met de politie. Goh wat heb ik een zin.. (not)
lees op www.n201.nl ff alles erover, 1 maart komt het trouwens op TV bij 'halt, politie'
Zullen die honden wel weer laten zien hoe "goed" ze zijn om jongeren op te pakken die ff een avond flink willen knallen :@
Met 60 man! binnen vallen op een feest waar zo'n 200 mensen zijn! Knap hoor. Komen ze via het dak ook nog eens binnen, leek wel een :X

Kwas er niet zelf bij, maar een aantal vrienden en collega;s gingen erheen.

En als ik hier mensen van bepaalde afkomst een keer uitscheld, staan die klote honden voor m'n deur en ben ik rascist (terwijl ik zelf half-bloed ben) :S, en als die gasten een vriendin van me meppen, zijn ze nergens te bekennen. En nu staan ze GVD met 60 man voor de deur

daarvoor: Hulde voor de politie: Beschermers van de burgers, dienders van de wet :kots:
he LT laat ze geen gelijk krijgen he hun zijn de geen die altijd moeilijk doen LET THE PIGG'S DIE MESS WITH THE BEST DIE LIKE THE REST !!!!!!!!!!!!!
Het is gewoon niet normaal hoe het weer in de kranten wordt gezet:@
Mevrouw de Vos zegt: de politie heeft een goede slag geslagen hoe eerder de deur dicht gaat de te beter:@:@:@:@ vieze k*nker hoer:@:@:@

En als zuh dit op de televisie gaan uitzenden dan is het helemaal mooi!!!:@
he mensen allemaal de n201 blijven steunen. des te groter de kans is dat we door mogen blijven gaan. wat er in de krant staat is zwaar gel*l en is bedoeld om de mensen bang te maken.

suus (vrijwilligster n201)
 
als ze het uitzenden dan moeten ze toch veel blokjes op hoofden plakken.wat ik in mn prive doe hoeft niet iedereen te weten.volgens mijn is dat schending van privesie maar dat weet ik niet zeker.
 
ik zal altijd agter de n201 blijven staan en hun steunen met deze ellende

ik hoop zo diep in mijn hart dat engage the madness door kan gaan
en we de gemeente kunnen late zien dat het wel kan zoals het hoort



FUCK THE POLICE
 
mensen goed nieuws!!
Het wordt niet uitgezonden op tv tenminste 1 zorg minder!
Ze hadden toestemming nodig en die hebben ze natuurlijk niet gekregen!
(of de politie moeten het achter de ruggen omdoen)
want je kan alles verwachten van die lijers
okee dan das inderdaad 1 zorg minder maar mensen van de n201 hoe is dat gesprekju met de politie gegaan donderdag
Het gesprek was wel oke. Wij vonden het natuurlijk een belachelijke actie en zij vonden het nodig maar daar word je het toch niet over eens.
Lang verhaal kort:
Engage the madness gaat niet door. Luilaknacht misschien wel omdat de politie ook wel door heeft dat je beter iedereen in de N201 kan hebben waar verder niks gebeurt dan op straat, want dan kunnen ze weer met 60 man het dorp in om alle herrie op te lossen. Na de zomer komt er wat strengere drugspreventie, maar alleen na overleg met ons, dus op een normale manier.
Maar hierover lees je t.z.t wel meer info op de site.
Tja, dit hadden we ook eerder met elkaar kunnen afspreken zonder deze idiote actie maar dat krijg je ze toch niet aan hun verstand. Wist je trouwens dat het een praktijkoefening was voor ME-ers in opleiding? Vandaar dat het allemaal van die sukkels waren.
das lekker dan dat engage the madness niet door gaat en dat ze een oefening was voor meérs slaat gewoon nergens op was zekker makkelijk voor ze om een stel jongeren te pakken maar verders geen groote problemenen voor de n201 hoop ik LT mzzls
 
Dat wist ik niet, dat het een praktijk oefening was, maar dat verklaart een hoop! Sander, hebben we niet nog ruimte voor een hardcorefeest zodat we niet tot eind mei hoeven te wachten ;)
Nou eigenlijk zat het programma sowieso al vol en zolang ik geen zekerheid heb dat ik het mag doen, ga ik geen dj's boeken natuurlijk. ik ben bang dat de eerste keer echt luilaknacht wordt en dat is nog niet eens zeker. Vandaag bij de wethouder werd ik ook niet veel wijzer. Het schiet nog niet erg op...
we hebben vertrouwen in je sander komt allemaal wel goed O:) :bounce::bounce: