Partyflock
 

Verslag van Slaves to the Rave, 7 februari 2004

anoniem gepubliceerd op
Slaves to the Rave
FeestSlaves to the Rave · Early Hardcore '93 - '97
Datumzaterdag 7 februari 2004
WinactieSlaves to the Rave actiegesloten
LocatieAmigo's
Me avondje begon wel aardig we gingen even bij een vriend thuis zitten wachten tot ons feesie begond :D

Het werd 21:30 en we pakten de trein geen idee waar we precies moesten zijn gelukkig hadden we afgesproken met mensen die er verstand van hadden :D

Rond half 11 aangekomen begon et al goed :D het geluid was buiten al een beetje te horen (Y) goed voor teken.
Eerst maar is wat muntjes gehaald voor de :bier: :D dat kon nie anders natuurlijk :D

Alles geregeld en we kwamen aan bij de mainstream zaal WAT EEN SFEER! :D echt top(Y). Ik wou zowiezo de Early Rave zaal in (veel leuker ;)) en daar bleef ik dan ook de hele avond
Waxweazle begon me feesie :kwijl: nix rustig opbouwen RAGGUHHHH :D
Vince kwam :D :kwijl wat kan hij draaien :D (Y) topppurrrrrrrr
OCD vond ik persoonlijk minder dus dat werd tijd voor mainstream :D

De tijd vloog voorbij en Paul was :D YAAAAY :D
:respect: :D geweldig gedraait dat was dan de hoogtepunt :D echt ging van god los :D

Leukste was dat de meest uiteenlopende (onbekende) mensen arm om me heen sloegen om mee los te gaan haha (Y) top :D

Feesie eindigte en ik had dit als conclusie (op schaal van 1 tot 10 :D)
Sfeer: 11! :D
Geluid: 8 :D
Prijs: 10! Dj's: 9
En dit alles voor 10 euro entree :kwijl: :D perfect tog ;) :D

Jammerlijk was dat we derna bijna een mooie 4 uur op de pleures trein moesten w8ten. maar dat verpestte me avond natuurlijk niet :D

8 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Haha dat heb ik ook vaak gehad dat er mensen ineens een klauw om je heen slaan om lekker te gaan stampen:D
Waarschuw beheerder
donateur
leuke smiley's ......
 
Waarschuw beheerder
ik ben pas 16 hou wel van smilies ;) :D
Waarschuw beheerder
't was zeker zwaar relaxed! Geluid was goed, Dj's Super en Sfeer geweldig :) Bier op de grond...huts een nieuwe! :D T was gewoon zoals een feest hoort te zijn...beetje onbekend voor dordt, maar liet maar weer zien dat 't toch kan. Beetje jammer dat t de volgende keer in Nighttown is (zit beetje met vervoer, want kan nog niet rijeh :P), dus hoop dat t daaarna weer terug komt nar dordt :D Kannik weer lkkr op mn fietje zat worden!
 
Waarschuw beheerder
het was cker wel een gekke avond :d
alleen jammer dat wij 20 minuten in de rij moesten staan :s goeie muziek ook en een bar man was waus gheehe ja leuke smilies ;)
Waarschuw beheerder
whehe goed verslag Samaantjuh !! :D
Zeker een TOP feessie, en dat idd in Dordt nog wel :/

Alleen ja dat w88 op die tering trein was vertytf !! :gaap:
Waarschuw beheerder
Zo gozer, jij hebt je weer prima vermaakt zo te horen:D!!
Waarschuw beheerder
geinig verslag!

Was zeker een goed feest!.... als nrg events nou de voglende ook gewoon weer in dordt houd!

heb me maten bij de hele avond niet gezien ... was ook aardig :vaag: maar heb het wel de hele avond knetter naar me zin gehad, en dat voel ik nu nog... hehe als sinds zondag spierpijn :p heb miss. een half uurtje stil gestaan :)