Partyflock
 

Verslag van Raving Nightmare, 31 december 2003

anoniem gepubliceerd op
Raving Nightmare
FeestRaving Nightmare · New Years Eve 2003/2004
Datumwoensdag 31 december 2003
LocatiePlatte Zaol
stijlen: darkcore, hardcore, industrial hardcore, oldschool

Area 1: Future Hardcore
20.00 – 21.00 DJ Sceletor
21.00 – 22.00 Tha Playah
22.00 – 23.00 Catscan
23.00 – 00.00 D-Spirit
00.00 – 01.30 Panic
01.30 – 02.00 ENDYMION (Live)
02.00 – 03.00 Tommyknocker
03.00 – 04.15 The Viper
04.15 – 04.45 NEOPHYTE (Live)
04.45 – 05.45 Vince
05.45 – 06.45 J.D.A.
06.45 – 08.00 Nosferatu
08.00 – 08.45 Akira

Area 2: Early Hardcore / Old skool
21.30 – 22.30 Reggy & Trigger
22.30 – 23.30 Lunatic & Miss Hysteria
23.30 – 00.30 The Vinyl Junk
00.30 – 02.00 Darkraver
02.00 – 03.15 Aspirity
03.15 – 05.00 Pita & Mol
05.00 – 06.15 Franky Jones
06.15 – 07.30 Buzz Fuzz

Oud en nieuw, voor de tweede keer in Maastricht. Gelukkig hadden we nog op tijd eigen vervoer (lees auto). Ik moet zeggen dat beviel prima, geen vervelende mensen om je heen naar huis kunnen waneer je maar wilt. Idealer kan eignelijk niet toch? En ik was om 9 uur al thuis. degene die met de trein moeten vertrekken dan pas of zijn pas net vertrokken. Op oudjaarsdag helaas nog moeten werken dus pas smiddags eigenlijk echt met de voorbereidingen op het feest begonnen. Alles uiteraard nog op het laatste moment maar goed al met al zijn we om 18.00 vertrokken. Op zich was Maastricht makkelijk te vinden. alleen dan de Griend he. Er is een afslag centrum oost, zuid, west, noord. Ja eeuh. gelukkig wel de weg gevonden en de auto een mooi parkeerplekkie gegeven.

We waren er om 21.00. moet zeggen dat we nog redelijk snel binnen waren, er was legitimatieplicht. wat het kromme alleen was dat als je zei dat je er geen bij je had toch gewoon mocht doorlopen negen van de tien keer. :S

Binnengekomen eerst onze truien/jassen opgehangen en daarna muntjes gehaald. Eigenlijk is het asociaal om 2,20 voor een muntje te betalen. Dat is omgerekend toch 4 gulden tachtig. maar goed gedronken moet er toch worden dus wat ze er ook voor vragen we betalen het wel met zijn allen!

Eigenlijk werd de hele avond wel lekker gedraait. Behalve het live optreden van Neophyte. sorry hoor maar met een paar hitjes draaien en een beetje onverstaanbaar blaten door een microfoon maak je bij mij geen vrienden. :S Maar ja later hoorde ik dat hij van ut podium afgelazerd was tijdens de act. jammer dat ik dat dan weer heb gemist :S (Ik mis het hoogtepunt van zon act dan toch he :P)

Beveiliging was uitermate vriendelijk. ze waren daar waar ze moesten zijn en deden hun werk.

Zoals wel vaker in Maastricht was het helaas ook deze avond weer zo dat tegen vieren mensen elkaar gaan uitdagen, provoceren en zijn gaan vechten (zelfs met oud en nieuw weerhoudt voelt men zich soms niet aangesproken effe normaal te doen) Na vieren had ik eigenlijk al meteen niet zo'n zin meer, zon relgebeuren geeft bij dan wel een domper op het feest.

Wat gek was in de zaal dat het het ene moment halfleeg was en de volgende minuut kan dezelfde zaal ineens stampvol zitten :S. In de gangen kon je niet of nauwelijks doorlopen. En ik snap echt nog steeds niet dat die sigarettenautomaat onder aan de trap naar de wc zitten. er is altijd "file" daar. Je kon 3 euro betalen, kreeg je een stempel en kon je onbeperkt het sanitair nuttigen. wel een uitvinding. anders had ik elke keer weer geld moete zoeken en hoe later het wordt in de loop der nacht hoe minder goed ik daar in ben! De wcs waren redelijk schoon. Iemand moet me toch eens uitleggen wat vrouwen altijd zo lang op die wcs doen :S. Het geluid was lekker :) Heeeeeeeeel lekker. Het bier, kon niet beter Heineken boven alles!

Wat jammer was dat toen we eenmaal naar de auto gingen. iemand bezig was om autos te slopen en nog anderen waren zelfs al gesloopt :S. Kan iemand me even uitleggen wat hier het nut van is? Ik had mezelf al zien aankomen bij mijn schoonmoeder ja eeuh er zitten een paar deuken en krassen in! Gelukkig was er met onze auto niets. zijn ook maar meteen onderweg gegaan. ik heb het nooit zo op blijven hangen bij de Griend. hoe vaak daar wel niet groepjes al staan te wachten op mensen terwijl ze zelf helemaal niet geweest zijn. vermoeiend soms!

Geluid 9
Sfeer 7
Toilletten 7
Muziek 8 (ook lekker terror gehoord)
beveiliging 8
Garderobe 8

24 opmerkingen

Waarschuw beheerder
dit omskrijft onze reis met DESTINATION UNKNOWN toch wel fijntjes! :P

beetje jammer idd van die rellen...
 
Waarschuw beheerder
donateur
maar verder heb ik me prima vermaakt hoor :) afgezien van de rellen
Waarschuw beheerder
Volgende keer gewoon gas geven bij die gasten die autos slopen,een stilstaande auto slaat niet terug daarom durven ze wel, die vuile vieze ik maak er ook gewoon geen woorden aan vuil.
Gefrustreerde homos zijn het ....uit.
 
Waarschuw beheerder
donateur
ooow ja ik dacht al wat zijn het toch ? :P
 
Waarschuw beheerder
(Y) top verslaggie weer!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
dank u dank u
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 5976, 4173}
Waarschuw beheerder
netjus hoor(y)
idd afgezien vd relle wel goed feest ma de sfeer wordt wel steeds minder daar das jammer.
 
Waarschuw beheerder
donateur
nah dit was eindelijk voor het eerst dat ik er nie para werd
:S
Waarschuw beheerder
donateur
mooi verslagje weer para (y) we zijn niet anders gewend :P

tsja.. ook al rellen :( het kan aan mij liggen maar neemt het gerel op feesten weer een beetje toe :S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
was een lekker feesie, alleen jammer van die relletjes af en toe, en die 3 KUT marokanen buiten bij aanvang van het feest, die lui liepen te meppen met planken:s
 
Waarschuw beheerder
donateur
idd.. was super feest alleen jammer van die zielige figuren die de auto's moesten gaan slopen.. van een bekende van mij was de spiegel dr afgejat :S
 
Waarschuw beheerder
ja die marokanen heb ik ook gezien :S
Waarschuw beheerder
kankerlijers zijn het moet gvd met je poten van andermans spullen afblijven
Waarschuw beheerder
en ik ben gestopt met drux nu GVD

iedere x weer tzelfde liedje
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Ja , die kanker marokanen hadden een maat van mij uit Venray een gekneusde hand geslagen...
Waarschuw beheerder
ik vond het ehct een superrrrr vettte party:P
endymion was ehct meeeeesterlijk vettt:respect::respe­ct::respect:
Waarschuw beheerder
Heb gelukkig geen rellen gezien of meegemaakt, blijkbaar heb ik daar 'n talent voor, want op Moh vs Hellraiser heb ik ze ook al "gemist"...dus dat minpuntje is bij mij alweer niet van toepassing geweest :) Tjah en die drie marokkanen...kom op zeg, drie! Pak ze dan ff aan ofzow, in plaats van er achteraf over te zaniken? Maar goed, ik hou erover op, voor ik geband word wegens aanzetten tot geweld ;p
Vond 't echt te bruut voor woorden, heb dankzij de ehbo daar vrij weinig last gehad van m'n griepje, heb me toch aardig in de strijd kunnen gooien. Sfeer in de oldschool was goed, tot meneer Vos kwam draaien...uitgerekend van hem had ik in een OLDSCHOOL/EARLY HARDCORE-zaal toch wel wat beters verwacht dan die godvergeten newstyle (sorry voor de mensen die dat wel vette muziek vinden, ik vind 't helemaal nix en 't hoort ook echt niet in een oldschoolzaaltje thuis, draai dan in de grote zaal!) Verder gewoon echt helemaal geen minpunten kunnen ontdekken! OK, de consumptieprijs, maar 't leven is nou eenmaal niet gratis. Nog 'n pluspunt: de ijsjes! Heb er geloof ik 'n stuk of acht naar binnen geslagen...
 
Waarschuw beheerder
donateur
ooow naja buiten waren nog wel meer vervelende lui..enne die marokanen zorgden wel dat ze of gewoon een meisje pakte ofzo..of mensen die niet met een grote groep waren

tsja en drie keer raden wie er dan uitgezet werden?? niet diegene die het uitlokte :S

maar blijf er bij heerlijk feesie geweest, zeker als ik de afterparty erbij tel..goed begin vanhet nieuw jaar!

eggie--> denk niet dat er meer gerelt wordt maar wel heftiger..daarnaast wordt er in de gemmiddelde boerendiscotheek tien keer meer gerelt~!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
joa joa ik vond ut allemachtig prachtig:D whehe
kwam pas na de 4e keer, waarom niet gewoon meteen de 1e keer:S najah k was binnen en heb me prachtig vermaakt, lekker veel bekende, mooie muziek akira terror :D en daar gaat ut om;)
Waarschuw beheerder
ik moet eigelijk ook es me auto checken op krassen en andere dingen,volgende x tog maar met de bus \o/
Waarschuw beheerder
donateur
(y) top verslag wijffie!!! :)

heb t ook wel naar me zin gehad maar t lijkt indd wel dat er steeds meer ruzies komen op feesten en t zijn altijd dezelfde!!! :S

En ze moeten ze zich eens aan de kleding regels gaan houden!!En niet bij 1 persoon z'n bretels af gaan pakken in de zaal en de rst er gewoon mee laten lopen.... :S

Vind dat de sfeer steeds minder wordt op feesten...lang geleden dat ik echt een super feeest heb gehad zonder ruzies...jammer
 
Waarschuw beheerder
donateur
in plaats dat mensen zich eens concentreren op eueuhm

bier
de muziek
feesten

ipv op elkaar :P
 
Waarschuw beheerder
Rellen???Gelukig niks van gezien :D tja die marokanen :S pfffffffffffffff Veel liever niet als wel ;)
Maar verders was het een topfeessie!

Laterssss (K)