Ik zou veel mensen meeten en kon ook niet wachten, de hele week was het PARTYSTRESS!
Om 19:oo uur zou mn nichtje en partner in hakkuh crime naar mij toe komen, om om 19:30 door mn moeder naar t station te worden gebracht.
Alcohol in de tas en gaaaaaaaan met die trein.
De reis duur de niet zo lang want we waren op station ede opgestapt!
Een maal op Utrecht Centraal aangekomen was het al erug gezellie met alle gabjes.
Maar we waren er erug vroeg, om 20:00 uur liepen we al op jaarbeursplein.
Maar dat was niet erug want de alcohol was toch nog niet op. Toen we bij de jaarbeurs aan kwamen bleek dus dat de ingang helemaal aan de andere kant was, maarja we waren toch veel te vroeg!
Een lekker wandeling was t niet voor mij, ik vond het nl veel te koud in mn mini rokje.
Bij de ingang stond al een flinke rij, en na ff een tijdje spanjaarden belachelijk te hebben gemaakt mochten we dan eindelijk naar binnen!
Binnen was t goed geregeld, je mocht zelfs je kaartje houden! Altijd leuk voor in mn plakboek!
Binnen kon je een bon halen voor je jas en die moest je dan, nadat je een hanger had gehaald, inleveren bij de rij die op je bon stond.
Tja fouilleren ging ook best vlot, en we waren on 21:10 al binnen!
Het feest kon voor ons beginnen. Eerst ff paar party pics laten maken want dan sta je er nog een btje normaal op!
Beetje rond gelopen munten gehaald en knallen! Als eerste zouden Dano en Rob draaien.
Ik ben een groot fan van Dano dus kon ik zijn hele set meemaken! Wat me opviel was dat het geluid erug slecht was achterin de zaal, en wij zijn dus ook maar gelijk vooraan gaan staan!
En wie zagen we daar: Marc nr 1 die we die avond gingen meeten. Maar die had niet veel te vertellen, dus hakte ik ff verder!
Nou ja toen kwam Manu le Malin.
Ik ben dus echt geen fan van die man en van zn muziek al helemaal niet. Ik voelde dat ik een slechte trip ging krijgen en ben maar wat rondjes gaan lopen.
En ik heb een LIJNTJE t-shirt gekocht en was dus weer helemaal blij!
Na Manu kwam Promo, daar ben ik normaal ook geen fan van maar deze x draaide die zwaar goed! Maarja de geweldige lasershow deed natuurlijk ook wel wat!
Goeie set lekkere plaatjes, compliment!
Toen was de beurd aan Nosferatu om het over te nemen.
Die dj kan bij mij dus echt niet meer stuk wat een set heerlijk staan hakkuh beuken stampen alles, ik ging helemaal los. Dj Vince kan ik me niet zo bar veel meer van herrineren want ik was een beetje heel erug vaag, maarja kan de beste gebeuren!
Maar ik hoor van iedereen dat ie ook erug goed bezig was dus ik geloof ze direct!
Na vince kwam Lethal Insane (live).
Dat vond ik nou eens echt lekker uit mn dakkie muziek, ik heb echt geen minuut stil gestaan! Toen kwam Neophyte! Gelukkig niet live want anders wag ik echt in elkaar gezakt, bah altijd dat gebler. Maar dat dus niet, vond m lekker draaien maar mn energie begon echt op te raken!
Als allerlaatste en lekkere afsluiters waren daar Catscan en Outblast 2 absoluute toppertjes, jammer dat ze moesten afsluiten want na 10 uur vol gas willen mijn benen niet echt meer mee!
Maarja toch nog geprobeerd, en gelukt vooral toen ze: Aint no party like an alcoholic party erop gooide was ik toch nog ff flink aan t hakkuh! T was dus echt weer een super feessie,alleen jammer dak me belgische vriendin pas bij de uitgang tegen kwam, Astrid Masters gaan we samen vaag doen he? Het eind oordeel dan maar! Sfeer: 8
Geluid: 6
Aankleding: 6
Dj's: 8
Iedereen weer bedankt voor een superfeessie, en voor iedereen die ik niet heb gesproken, sorry volgende x beter!














