Partyflock
 

Verslag van Mystery Land, 23 augustus 2003

door , gepubliceerd op
MysteryLand 2003!

Na het succes van vele festivals deze zomers was het tijd voor het laatste festival dat overdag werd gehouden en overigens het oudste dance festival van nederland.

Een festival waar ik naar toe leefde en het was eindelijk zo ver. Om 10:15 hadden we afgesproken op station schothorst te Amersfoort, om vervolgens de trein van 10:34 te pakken. De eerste flesjes bier werden opengetrokken en de sfeer begon onderling al te komen.

Eenmaal aangekomen bij het Floriadeterrein, de plek waar het allemaal begon (Correct me if i`m wrong ;))zagen we de rij waarvan we dachten dat het nog wel ff zou duren voordat we binnen waren maar met een goeie 10 minuten stonden we er dan: Mysteryland 2003!

Natuurlijk meteen naar The Thirth Movement Area gegaan en we zagen Peaky Pounder behind the wheels of steel, lekker tekno setje met natuurlijk Fasttalking erin en ik had meteen een goede gedachte bij het feest gekregen.

Onder de set van Peaky Pounder toch nog even een broodje kroket wezen halen en drankbonnen gehaald om niet veel later het eerste biertje weg te slaan :) :bier:( Op het terrein dan ;)).

Hierna besloten we het volledige terrein te gaan verkennen om te beginnen de berg opgegaan want die was wel verleidelijk hoog om even op te gaan staan, dit deden we dan ook en we hoorden een blije clubsound, hier nog ff 10 minuten van het uitzicht genoten en daarna maar naar de zuid kant van het terrein gelopen.

We gingen de brug over en een vriend met wie ik was had daar ze telefoon opgeladen want dat kon daar gratis, was wel leuk haha, je telefoon opladen op een feest :P.

We kwamen daarna langs een toko waar een soort van Techno achtig iets werd gedraaid en de DJ stond bovenop een auto van Red Bull :D. Hier waren we dus snel doorgelopen :P:P:P. Om vervolgens bij Splendid ofzo aan te komen, ik dacht heel ff dat ik in de lokale discotheek stond, een soort van R&B draaide ze :S en dan te bedenken dat Mysteryland toch echt met een andere style groot is geworden :S. Even langs de mainstage waar het godse druk was dus dan toch weer terug naar de TTM.

Daar aangekomen had Kay-D Smith the turntables overgenomen en draaide een "Schranzset" werd mij verteld (He JP ?;)). Dit was wel ff stuiteren af en toe maar die stenen op de grond, pffff heb me er echt mateloos aan lopen irriteren, sta je net ff te stuiteren ga je bijna weer vol door je enkel.

Na Kay D Smith werd het tijd voor DJ Daisy, ik herinnerde me haar nog niet omdat ze ook op H4L draaide maar om een andere reden, bedenk die zelf maar ;p. Ze ging op ongeveer hetzelfde tempo door als Kay D Smith eindigde. Maar wat later voerde ze het tempo op want ja wie erna kwam was voor de meesten wel duidelijk.

DJ Daisy werd afgekondigt door niemand minder dan Opa Drokz ;). Hij zei dat het z`n nummer 1 DJ was en voor velen denk ik ook ;). Het was tijd geworden voor MANU LE MALIN ! Hij opende z`n set met Moby - 1000 als ik me niet vergis, hij draaide echt een superset, A Journey Of Force gehoord en telkens lekkere stuiter nummertjes gehoord, Manu (Y) ! Om maar niet over z`n technische blaadje te beginnen, want dat zat helemaal (Y) in elkaar.

Hierna tijd voor mijn favoriete live act: RUDE AWAKENING ! Weer heerlijk staan stuiteren op z`n welbekende sound, Means To An End ging er heerlijk in en ik was niet de enige die het erg vond dat nummer te horen ;).

Ik had het toch wel warm gekregen en we wouden mijn trui ff in ons kluisje gaan leggen. We kwamen aan bij de kluisjes en daar stond een jongen die vroeg of we weggingen: "Nee","Als ik jullie nou 50 euro geef maken jullie dan je kluisje leeg"? "Tuurlijk is goed joh". Hadden wij weer mazzel, konden we lekker 2 broodjes dobben kroket gaan halen ;p.

Na dus weer gegeten te hebben gingen we weer naar de TTM terug waar Catscan begon aan z`n set. We dachten een biertje te halen maar dit was dus helaas op :|. Wij naar een andere toko gelopen om wat bier te halen komen we terug, toen was het beruchte "opstootje" gaande, wij langs de talentroom maar gelopen om via de andere brug ons in de TTM te gaan bevinden.

We zagen dat de auto's op die container helemaal gesloopt werden door wat lui :S:|, even later zagen we iemand met de autoradio voorbij komen haha.

Maar goed we waren aan het luisteren naar Catscan die de "Technoachtige" sounds bleef doordraaien maar mij toch een beetje begon te vervelen. We keken dit nog een half uurtje aan en anders zouden we naar huis gaan.

Dit bleef zich dus aanhouden, een vriend van me wou nog ff bij de Q-Dance kijken :s, maar als ik een nummer zou herkennen zouden we gaan :P. Na 5 minuten herkende ik DHHD - The Anthem dus toen zijn we maar op huis aangegaan.

Nee Mysteryland was niet wat ik ervan verwachtte. Ben niet van plan hier nog heen te gaan als ze niet naar een andere locatie gaan en/of ze een toch wat meer mainstream hardcore line up neerzetten, ik weet het, het was m`n eerste x maar niet hetgeen dat ik ervan verwachtte dus er is volgend jaar denk ik een heel kaartje voor iemand anders beschikbaar :P

Dit feest staat in m`n lijstje als "Slecht" omdat de hoge verwachtingen die ik er van had niet waar gemaakt zijn in mijn ogen. De TTM op afgelopen Hardcore 4 Life was duidelijk meer gericht op de Industrieele Hardcore zijde van het TTM Label. Dit was meer het Techno gedeelte in mijn ogen en daar hou ik niet van.

Bedankt voor het lezen, C U @ HouseQlassics (waarschijnlijk) en anders Thunderdome

15 opmerkingen

Artiest {SHOWLIST artist 49561, 28984}
Waarschuw beheerder
jah brayn wel leuk verslagje, :p
beter 6 sept naar houseqlassics
Artiest Digital
Waarschuw beheerder
Jij zeikerd ! :D

Was je wel opeens kwijt ja...

Mja tot 6 september? ;)
 
Waarschuw beheerder
50 euro als je je kluisje aan die jongen zou geven? :S
Artiest Darkage
Waarschuw beheerder
Weet nog niet JP hangt van Hardcore Vosse boven je af ;p.

2 YoMandy: Ja ik weet het ook niet waarom, maar hij gaf het :D
 
Waarschuw beheerder
Ben eigenlijk gek ook dat ik dit allemaal getypt heb :S;)
 
Waarschuw beheerder
Woow echt 50 euro haha dacht dat je een typefout had gemaakt ofzo.
Maar daar kun je wel 15 broodjes kroketten van halen! :/
Waarschuw beheerder
Rest is opgegaan aan :bier: ;)
Waarschuw beheerder
Zorg maar gewoon dat je gaat ;)

Als het een beetje tegen zit moet ik ook alleen komen...mja
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Mmm, hij kan die kaartjes ietwat goedkoper krijgen, anders moet ik m`n ouders weer aankijken :/
Waarschuw beheerder
Leuk verslag, jammer dat het geen goed feest voor je was :S. Ben zelf niet geweest en als ik de verslagen zo lees kom ik er niet echt uit of ik volgend jaar moet gaan. Ik bedoel, :bier: op=kutfeest, toch?!! Eerste Mysteryland was trouwens op het Midland Circuit bij Lelystad, voor de geïnteresseerden!!
Waarschuw beheerder
Als ik volgend jaar zou gaan, moeten ze toch naar een andere locatie veranderen en een wat meer mainstream hardcore toko plaatsen..


2 JP: HouseQlassics gaat niet meer door, maar Bass Generation lll wel ;)
 
Waarschuw beheerder
Stoffig geheel.....
Waarschuw beheerder
2 JP: Het word Thunderdome ofzo pas man :(, m`n ouders willen niet echt sponsoren :(
Waarschuw beheerder
En toch ga je naar HQ :D
Waarschuw beheerder
Jup ;)