Partyflock
 

Verslag van Shockers, 26 april 2003

anoniem gepubliceerd op
Nu een positief verslag over Shockers! :D

Aankomst -> 00.30 (of iets eerder)Twee treinen op 1 minuut na gemist (zelfde station. WEET JE HOE PIJNLIJK! Entree -> Toen ik die lange rij zag dacht ik echt dat we uren in de rij zouden staan. maar ik vind dat ID&T dit perfect heeft aangepakt. vooral het hangen van jassen (beetje confusing op begin maar zo moeilijk is het toch ook alweer niet. ). Veel mensen beseffen niet hoe f*cking moeilijk het is om een systeem te verzinnen wat goed werkt! (Y) iig.
We waren in 15 minuten binnen dus (Op QT stond ik wel eens 1/1,5 in rij :|).

Binnen ->
Decoratie:
Weinig decoratie. maar ik vraag me echt af waarvoor die fuckin' decoratie nodig is? :| Sorry maar ik kijk dus absoluut nooit naar decoraties van feesten etc. ga dan naar Sensation damn! :)
Licht/laser-effecten: Afwisselend. in sommige zalen goed en sommige weer minder goed.
Geluid:
Tjah, totdat Showtek begon was het geluid in UPS gewoon bar en bar slecht. je kon gewoon geen nummers meer herkennen etc. alleen de bass. Vooraan ging wel. Toen Showtek begon was het een ander verhaal en viel er echt weinig te klagen! Ik snap niet dat het geluid zo zacht stond eerder. Dj's:
Pila: Weinig van gehoord, maar wat ik hoorde vond ik niet al te goed. kwam deels door het geluid. 5,9!
Showtek: heeeerlijk! Hier begon ik net goed los te komen en de :xtc: begon net te werken! 8,5!
Mondello: Tjah. goddelijk zeg! Paar foutjes maar wat wil je als je zo scratcht! :) Damn hij moet echt vaker naar Nederland komen. Paar hitjes gedraaid zoals Scream maar ik kreeg gewoon weer kippenvel toen ik het hoorde :D Blijft echt mijn #1 Hardstyle Dj. zo heerlijk en apart! Gast met style. 9! Dana: Ow god. opeens werd het knetterdruk in de zaal :| Magoed, ze draaide heel Dana-achtig. moeilijk te beschrijven hoe maar ik kan haar sets altijd herkennen aan de nummers die ze kiest! Wel goed doorgebeukt! :D Had liever mondello als afsluiter gezien :) 7+
Andere zalen:
Geluid in kleine en grote technozaal waren echt goed! Ik heb tot 3 uur in kleine technozaal gestaan en goed vermaakt moet ik eerlijk zeggen. vaag muziek maar lekker om los te komen :)
Techno vind ik echt leuk maar heb me nooit echt verdiept in techno en heb liever hardcore/hardstyle omdat je daar beter op kan dansen (hakkuh:D)
Prijzen: viel reuze mee. wel fijn (vind ik!)dat ze bonnen hadden ipv muntjes. heb een hekel aan muntjes! :D

Sfeer: Ik snap niet, dat zo veel mensen geklaagd hebben over de sfeer? Ik vond het echt gezellig en veel nieuwe mensen ontmoet waarvan een kei leuk dame die echt van stampen hield haha! Lekker gestampt op die verhoginkjes in de UPS! :D
Ik moet wel eerlijk bekennen dat bijna iedereen (99/100) aan drugs zat! Maar was te verwachten op zo'n groot feest! Maargoed. sfeer maak je zelf. Anyway ik heb me echt goed vermaakt. jammer dat het geluid zo lang zacht stond. voor de rest (Y)!
Greetz! :)

2 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
PS.

Dat ik het geluid goed vond toen Showtek begon kan er ook aanliggen dat m'n :xtc: toen net insloeg..Dan hoor je namelijk alles beter (veel beter zelfs).
Ik begon eerst met een Pep-ptje (mix van speed en xtc..heerlijk om mee te beginnen)en daarna een redelijk zwak xtc ptje(klompje 71mg mdma:D)..combineert echt kei goed! :)
Waarschuw beheerder
Volgens mij heb ik naar een andere Pila geluisterd dan jij want ik vond hem toch zeker hard doorbeuken.
Was idd een beetje jammer van het geluid, maarja je kan niet altijd dat geluid van HMH hebben
laatste aanpassing