Nadat Kimster,Gina,ik en Tim lief op elkaar gewacht hadden konden we 0.00 in de rij staan en waren we 0.10 in de Get Down.
De jassen werden weer keurig opgehangen en we Kim en Tim lieten hun door mij begeleiden,omdat ze de vorige keer (jammer jammer! ) niet bij waren. Toen was het overigens GEWELDIG! Ik snap daarom niet waarom er nu minder mensen leken te zijn
De muziek was wel leuk,maar een beetje eentonig. tWas anders dan de vorige keer. Vorige keer was het echt KNALLEN!
Dit keer was er ook een zaaltje geopend met oldskool,maar dat was rustig,verlicht en werd al snel gesloten rond een uur of 3.00.
De tijd ging natuurlijk weer veels te snel,dus snel even zoveel mogelijk knuffelen zodat ik er weer ff een weekje tegenaan kan!
De sfeer was vanaf het begin weer ongelovelijk goed. Hier komen echt de mensen die er voor GAAN!
Veel bekenden gezien van o.a. partyflock, ondanks dat ik niet naar de meeting ben gegaan. Was toen ff in gesprek met mezelf
Goed georganiseerd en redelijke drankprijs voor tegenwoordig. Ik hoor alleen maar goede verhalen over de nieuwe uitsmijters, ze zijn lekker zichzelf en deinsen niet terug voor een geintje
En. ik weet nu het verschil tussen hardhouse en hardstyle en ik vind ze allebei super,misschien hardhouse net ietsje beter?
Ben benieuwd naar de foto's. Er waren mensen van ferry-tje, magikal en nog een waarvan ik t kaartje aan Jurgen heb gegeven. Jurgen: niet vergeten die foto naar mijn mail te senden he!
Van mij had de zaal wat donkerder gemogen,want dat geeft meer effect. Maarja,toen kwam Tim's zonnebril natuurlijk weer goed van pas! Sorry,de volgende keer huur ik 'm van je
Leuk feestje, goed te bereiken met OV dus cker voor herhaling vatbaar.
Mensen voortaan allemaal gaan hoor,misschien dat het dan ook us een keer groter wordt gehouden in de vechtse banen bv!
















