Mijn verslagje van hardhitters. Het was tot het laatste moment nog onduidelijk of ik heen zou, maar het is gelukt en ik was aanwezig
De line up zag er weer beuken uit namelijk: Da Pauli, Trilok, Sunny D, Gizmo en Rabies en Alian. Het begint me inmiddels wel wat te vervelen om elk weekend weer hardstyle te horen maar er is niet veel anders in het noorden helaas, maar dat terzijde.
Na een lekker etentje snel omkleden en richting Groningen, ff langs wesley ( die hier geloof ik ook een acaunt heeft maar er nix mee doet) en Eelco gingen we richting Huize Maas.
Toen we aankwamen konden we zo doorlopen. En binnen was het ook nog niet druk, maar het was 1 uur dus het kon nog alle kanten op.
Het viel me op dat er zeer veel mensen uit Leeuwarden waren. Dat zal wel te maken hebben gehad met een aantal dj’s wat uit die hoek komt. Laten we ze groupie’s noemen. En dan met name Da Willy
Toen we binnenwaren was volgens mij Trilok aan het draaien, ik weet het niet zeker omdat ik niet al die hardstyle dj’s ken. Het beukte in ieder geval al lekker, misschien iets te lekker want het volume was behoorlijk hoog. Je moest echt tegen elkaar schreeuwen. Dat was weer een beetje jammer. Maar dan voel je die beat natuurlijk wel beter.
Na ff behoorlijk geswingt te hebben en met iedereen geproken was het alweer tijd om te vertrekken, ik had me zusje beloofd om haar op te halen en moest dus om 3 uur al weer weg. Om eerlijk te zijn had ik het toen ook wel een beetje gehad.
Op de terugweg ff het cd’tje van Rabies en Alian geluisterd die ik van franske had gekregen zo kon ik dus nog lekker nagenieten.
Het was weer een lekker feestje, kort maar leuk.





















