Partyflock
 

Verslag van Hardcore XL, 22 maart 2014

door , gepubliceerd op
Het was mijn tweede feest dus heb niet zoveel ervaring met feesten. Maar ik vond het een geweldig feest. Ik heb genoten van vele dj's maar vooral DJ-Anime en Art of Fighters.

Ik heb veel nieuwe mensen leren kennen. Ze waren stuk voor stuk gezellig en hoop er wel mee contact te houden. Helaas kreeg ik het twee keer Spaans benauwd omdat ik slecht tegen drukte en warmte kan.

Helaas heb ik mezelf niet over mijn faalangst heen gezet dus hopelijk volgende feest wel hakken. Helaas is mijn faalangst op zulke momenten echt een blok aan mijn beenEr komen zeker nog meer feesten aan, dit weekend mijn defqon kaarten bestellen, maar dwaal nu af haha.

Tussen 3 en 4 vond ik er niet zoveel aan. Het was niet mijn favorieten artiest. Hij draaide wel goed maar het was gewoon niet mijn ding. Dus ging er een uurtje bij zitten en na 5 uur gingen we weer los. Helaas zat ik er ve doorheen.
Ik wou elke sevonde meegemaakt hebben maar helaas wou een vriend met wie ik ging wou naar huis dus ga je mee. Heb ongeveer 1,5 uur op de trein lopen wachten. Helaas werd het wel koud maar was zeker de moeite waard

Volgend jaar wordt het zeker weer een aanrader voor mezelf en vele andere. Dan wordt het weer genieten, drinken, hopelijk hakken maar vooral veel plezier

5 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
+11
Faalangst? :) niemand gaat je uitlachen daar. En zowel, boeieeeeeee :D
ik was ook zo hoor, daar niet van. Ik wilde graag de hele avond voor een speaker los gaan, maar wilde niet dat iedereen de hele tijd naar me kijkt. Dan kijk ik achterom, voel me bekeken en stop abrupt. TOT ik een keertje, jaaaaren terug, dacht schijt aan. Ik ging voor de speaker staan, knallen als een malle. Hele avond niet eens een beetje achterom gekeken.
Sindsdien doe ik niets anders.

Soms glij ik ook bijna uit, maar zelfs dan stop ik niet. Gewoon in je hakkie gooien toch :P
Moraal: Laat je niet leiden door de rest, je bent daar om zelf een plezierig avondje te hebben.
Het mooie van deze feesten is, of je nu drugs neemt of niet, zodra je losgaat, vergeet je even alles om je heen, alles in je hoofd.
1 met muziek. Houd die gedachte vast.
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van verwijderd op maandag 24 maart 2014 om 19:07:
niemand gaat je uitlachen daar.


Idd. Dat is juist relaxed aan hardcore-feesten. Iedereen gaat los op zijn eigen manier. En hoe je dat doet is juist bij HC-feesten helemaal geen issue.


Uitspraak van verwijderd op maandag 24 maart 2014 om 19:07:
Ik wilde graag de hele avond voor een speaker los gaan, maar wilde niet dat iedereen de hele tijd naar me kijkt. Dan kijk ik achterom, voel me bekeken en stop abrupt. TOT ik een keertje, jaaaaren terug, dacht schijt aan. Ik ging voor de speaker staan, knallen als een malle. Hele avond niet eens een beetje achterom gekeken.
Sindsdien doe ik niets anders.


Als je denkt dat je bekeken wordt, ga je je er ook een beetje naar gedragen en dan val je meer op dan wanneer je gewoon aan het feesten bent.
Waarschuw beheerder
+1
"Tussen 3 en 4 vond ik er niet zoveel aan."

Ik denk dat je tussen 4 en 5 bedoelt hahah

"Ik heb genoten van vele dj's maar vooral DJ-Anime en Art of Fighters."

AoF draaide namelijk van 3 en 4, van 4 tot 5 was Neophyte.
En je weet dat ik er nooit een probleem van maak om even met je mee naar de kant te lopen en effe te zitten ;) Iedereen krijgt het weln's benouwd.
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van toerist op maandag 24 maart 2014 om 22:51:
Als je denkt dat je bekeken wordt


dit heb ik meestal naar heel veel pep+4fa... dat ik echt denk dat de hele zaal me aan zit te staren, wat uiteraard niet het geval is

overigens geef ik er weinig om hoe iemand hakt, als hij maar respect heeft voor de mensen om zich heen
Waarschuw beheerder
Faalangst op een feest. Heb ik nog nooit eerder gehoord. Wel eerlijk van je. Ma gewoon losgaan dat doet toch iederee daar