Partyflock
 

Verslag van F.L.I.R.T, 15 oktober 2011

door , gepubliceerd op
Het was meteen al bij het begin een tegenvaller. de VIP parkeer plaatsen waren niet toegankelijk om welke reden dan ook. dus onze eigen VIP parkeer plaats opgezocht met de kans op een wielklem die we gelukkig niet hebben gehad.

Bij de intree hoefde we niet lang te wachten, konden zo doorlopen. werden ook niet gefouileerd(weet niet of dat de bedoeling was) Wij hadden ons netjes aan de dresscode gehouden maar al snel bleek dat niet iedereen zich daar aangehouden had. Spijkerbroeken en haltertops vind ik niet echt stylish.

De zaal was idd voor groter publiek, daardoor weinig sfeer.
Aangezien wij VIP kaarten waren wat we niet vaak doen wilde we daar uiteraard optimaal gebruik van maken, wat we ook gedaan hebben. Jammer dat er uiteindelijk gratis VIP kaarten uitgedeeld werden aan niet VIP bezoekers. De shows hoeven voor mij niet maar gelukkig duurde die niet te lang. En O wat was ik blij dat die gast met die kut hoepel niet op trad, die hoort in een circus vind ik en niet op een dans feest.

De muziek vond ik redelijk tot goed. Jean was uiteraard super.

Als laatste vond ik het super dat Patricia niet na 2 uur weg was maar echt tot het laatst aanwezig was tussen de VIPs maar ook normale publiek.

middelmatig feest wat mij betreft.