Ik had al vroeg mijn kaartje want ik was supper blij dat ik naar het feest mocht!
Ik ging erheen met de trein, eerst vanuit scheveningen fietsen naar centraal, dan met de trein overstappen op schiphol over een uurtje ofzo, en dan nog een half uur met de trein naar almere.
Daar eindelijk aangekomen gingen we met de pendelbus naar het atlantisstrand. Ik vond het kaartje voor de pendelbus wel beetje duur, maar dat maakt niet uit!
Ikhad er SUPPER veel zin in! Toen we uit de pendelbus stapte, hoorde ik de muziek en gelijk kreeg ik van die kriebels in mijn buik!
Toen we naar binnen gingen, werden we natuurlijk gefoeieerd, daarna moest je kaartje gescanned worden en zou je 4 consumptie muntjes krijgen. Mijn kaartje werd gescanned en ze zeiden dat mijn kaartje al een keer gescannned was, dat kon natuurlijk niet want de kaartjes worden ingeleverd. Maar alles was geod gekoemn
Eindelijk binnen, gingen we naar de kluisjes, 11 euro, 5 euro borg, nog wel te doen
Hierna natuurlijk rondjes lopen, eerst bij de main gestaan, toen bij early, en zo liep ik met een vriendin vaak genoeg heen en weer.
1 nadeel vond ik wel dat de time tabble niet werd uitgedeeld, er was 1 grote poster met te time tabble erop, ik natuurlijk gefotografeerd, maar t was wel moelijk om te zien wie wanneer nou kwam.
Ik had wel gelijk gekeken wanneer Angerfist live op main zou zijn, med dog, en amnesys, en noize suppressor. Ik was ZO blij met de line up, echt niet normaal, en ik vond ook dat iedereen zijn deel van het feest goed heeft gemaakt! Ik ging helemaal los! Ik vooral want wou geen deel missen van mijn eerste feest.
Ik was helemaal tot het eind gebleven, toen outblast & korsakoff draaide, kon ik mijn voeten echt niet meer bewegen! Ik was echt dood op!
De wc's vond ik wel goed, ik weet niet wat er vorig jaar was, maar ik vond de wc's wel prima voor een festival.
Ik had ook geen gevechten gezien, maar wel gehoort van 1 of 2.
Aan het eind ging ik snel naar de lokkers, mijn borg ophalen en naar de pendelbus, ik wou mijn vrienden nog bellen, want die was ik kwijt geraakt
In de pendelbus richting almere centraal en zo naar huis.
Ik vond het wel jammer dat de kwibus niet doorging, dat had veel geldbespaart, en veel lopen bespaard
Ik vond het een SUPPER GESLAAGD FEEST! Ik ging vol verwachtingen erheen en al die verwachtingen waren waar gemaakt! Ik heb het echt naar mijn zin gehad en ga zeker vaker naar feesten! ZEKER!
Dus al op al, goed feest, niet te duur, alleen het weer was jammer, maar dat heeft mijn feest stemming niet beinvloed.
Ik hoop dat jullie ook hebben genoten op Free Festival, The Harder Styles.
PARTYTIME
Keep the hardcore ALIVE!







