Partyflock
 

Verslag van Thrillogy, 30 oktober 2010

door , gepubliceerd op
Thrillogy
FeestThrillogy · Three Solo's - One Event Site
Datumzaterdag 30 oktober 2010
LocatieBrabanthallen Site
Zo het was alweer Zaterdag en dus tijd voor het volgende feest. Vorige week in Groningen een klein feestje gehad en nu was het tijd voor een groot feest:cheer: Namelijk. Thrillogy 2010- 3 solo's one event.:D
Helaas heb ik niet het hele feest mee kunnen krijgen want ik moest achter de bar werken deze avond:mixje::bier:

Nosferatu
22:00 - 23:30: Detonator
22:00 - 23:30: Eek
23:30 - 07:00: Nosferatu
00:00 - 01:00: Outblast
01:00 - 01:45: Live: Endymion
01:45 - 02:45: Evil Activities
02:45 - 03:45: Mad Dog
02:45 - 02:45: Ruffneck
03:45 - 04:15: Enzyme X
04:15 - 05:15: The Viper
05:15 - 07:00: Partyraiser
00:00 - 07:00: MC: Da Syndrome


Ik was er nog nooit geweest en had al veel goeie verhalen gehoord hierover. Ondanks dit was het niet een feest waar ik perse heen hoefde te gaan. Had nog steeds een trauma van de moh edities in 2006 waar ik toen niks aan vond.

Maar goed 4 jaar verder en een ander concept;) ik had er zin in:D :cheer: Gingen veel mensen heen die ik kon dus dat werd wel gezellig B) Het feest begon om 10 uur maar we waren al om half 10 in de zaal. Ik moest er werken dus ff personeelsbandje halen en toen kon ik naar mijn bar lopen. Ze waren even een sound check nog aan het doen en dat klonk niet verkeerd:o

Het eerste uur van 10-23 had ik vrij dus kon alvast een uur zelf feesten:bounce:

22:00 - 23:30: Detonator
22:00 - 23:30: Eek


Had ze nog nooit gehoord maar vond er ook niet veel aan:no: Was allemaal wat rommelig in het begin, dus ben ff de rest van de zalen gaan verkennen. Zag er allemaal goed uit(Y)

23:30 - 00:00: Nosferatu
Het was de beurt aan de man waar het hele feest (zijn eigen area) om draaide:bounce: Mr Nossy himself ging achter de decs staan:D Het was tijd voor Nosferatu! :bounce: Lekker setje met de volgende nr's: Nosferatu - Intimidation, Tha Playah - Dick's Pussy's & Assholes, Amnesys - Underground Revolution, Nosferatu - Hit 'N Run, Nosferatu - Knock Out
Nosferatu - The Desolate One,Tha Playah & Nosferatu - Requiem of the Fallen, Amnesys - Elevation

00:00 - 01:00: Outblast
Ondanks vele kritiek wat men wel eens heeft op Outblast vind ik het toch een van de betere dj's. Draaien en inmixen kan die zeker, en vind het altijd prettig om hem te horen draaien:D Zeker in combinatie met Nossie ( Angerfist vs Outblast En Korsakoff vs Outblast al vaak genoeg gehoord:lol: ) Ze opende met het nr van The Stunned Guys & Amnesys - Symphony Of Sins (Official MOH Anthem 2010), leuk plaatje en een goeie opening om het publiek eens wakker te schudden:cheer: hierna hoorde ik nog Tha Playah - Mastah of Shock (Angerfist refix) al een lange tijd niet meer gehoord:D en Outblast & Angerfist Feat. MC Tha Watcher - Voice Of Mayhem (Masters of Hardcore 2010 Anthem wat gewoon een erg dik anthem is:respect: hierna hoorde ik Angerfist & Predator - The Switch en Predator & Angerfist - Legend, en een remix van het nr outta space:kwijl: en de remix van Dypax van electro shocking. Lekkere plaat maar het orgineel blijft toch een stuk beter naar mijn mening:yes: en uiteraard kon het nr Masters of Symphony niet ontbreken:gaap: en een van de laatste nr's wat gedraaid werd was Angerfist - Right Trough Your Head
:respect: heerlijk nr gewoon die mij nooit verveeld:D

Kortom een lekker setje alleen had ik niet het idee dat Outblast aan het draaien was maar Angerfist:vaag: Dat was wel jammer maar goed.

01:00 - 01:45: Live: Endymion
Tjah wat moet ik nog zeggen over de heren Endymion van het Enzyme label:kwijl: Een van mijn favoriete live act's die echt live is:respect: Heerlijke hardcore met zoveel passie en energie elke keer weer:yes: Heerlijke live act die nooit verveelt(L) Ik kon mijn werk niet meer 100% normaal doen achter de bar:lol:

01:45 - 02:45: Evil Activities
Helaas niet veel van mee gekregen, ik had ondertussen wel me oordoppen in gedaan want wat ging dat geluid toch hard in die zaal:o :respect: Alles dreunde bij ons achter de bar:roflol:

02:45 - 03:45: Mad Dog
Mad Dog een Italiaanse dj was aan de beurt. Een van mijn favoriete Italiaanse hardcore dj's:D Zijn openings nr was gewoon te lekker:D Mad Dog - Here Comes The Madness, wat een geweldige plaat is dat toch(Y) verdere nummers die ik gehoord heb zijn: Anime - Detonate, Dione - This Is My House, Amnesys - Refly, Noize Suppressor - Nobody Likes,
Tommyknocker - Criminal, Anime - Believe, Nitrogenetics - Pledge of Resistance, Mad Dog - The Flow (Break edit), Art Of Fighters - Rock On,
Mad Dog & Meccano Twins - Meccane, Tommyknocker - In The Shadow, Noize Suppressor - Pole Position, Mad Dog & Nosferatu - Lack Of Existance, Mad Dog & Noize Suppressor - Fire, Art Of Fighters - Artwork (Tha Playah remix), Noize Suppressor - Fingerz, Unexist - Attack (Mad Dog remix)
Zeer lekkere set van Mad Dog:bounce:

02:45 - 02:45: Ruffneck
Gelukkig was er nog tijd voor echte early en niemand minder dan Ruffneck ging ons heerlijk verwennen(L) Vond het heel lekker klinken

03:45 - 04:15: Enzyme X
Het was tijd voor wat rauwe hardcore:kwijl: Dit was een van mijn favoriete sets van de avond:respect: Was was dit toch gruwelijke muziek:respect: (L) Echt keihard los gegaan achter de bar:cheer:

04:15 - 05:15: The Viper
Lang na genieten van Enzyme X zat er niet bij want het was alweer tijd voor de volgende held:lol: Dj The Viper:respect: Wat kijk ik altijd uit als deze man moet draaien. Als ik me niet vergis bestond deze set uit 2 gedeeltes. Een early rave gedeelte en een mainstream hardcore gedeelte.
Hele goeie set van Ruffnec en Nossie(Y)

Na een hele dikke intro en zijn openings plaat - Fuck the Titties (The Viper remix kon mijn avond niet meer stuk:bounce: Meteen openen met een van mij favoriete nr's van The Viper en ik had weer een big smile op me face die er ook niet meer af is gegaan:roflol: Na deze plaat was het tijd voor een hele nieuwe plaat gemaakt speciaal door deze twee gemaakt voor Thrillogy Nosferatu vs Viper - Hate on yourself. Klonk zeker niet verkeerd:D en het publiek kon het ook erg waardere:yes: na my music world was het gewoon een grote ram set:kwijl: met geweldige nr's zoals The Scorpion king (Weapon-X rmx), Mad-E-Fact - The Hustle (The Playah & Evil Activities rmx), Korsakoff & The Viper - Re-bottled, mevrouw Korsakoff kwam even mee draaien met The Viper:D

G-Town Madness & The Viper - Envy, The Stunned Guys & Tommyknocker - Your Choice, Dune - Hardcore Vibes (The Viper remix), Tha Playah - Walking The Line, Nosferatu - When Angels Cry, Charly Lownoise & Mental Theo - DJ Fuck/Your Smile (The Viper remix)(L) en Diss Reaction - Jieeeehaaaa (Angerfist refix). Wat was dit een focking gruwelijke set van deze 2 heren:respect::respect: Ben echt compleet uit me dak gegaan achter de bar het was gewoon ff tijd om te hakkuh:bounce:

Helaas was het alweer bijna afgelopen:( Wat een geweldige nacht was dit tot nu toe. But they safed the best for last B) Het was tijd voor herrie:kwijl:

05:15 - 07:00: Nosferatu vs Partyraiser.
Wat een opening, wat een geweld en wat een heerlijke platen:respect::respect: Dit was echt zo vet:o Helaas werd om kwart voor 7 door de organisatie de stekker er opeens eruit getrokken:S:vaag: Beetje respectloos vind ik dat dat je nog een kwartier mag draaien en dan ff het podium op komt om de muziek uit te zetten:loser: Wesley was hier echt niet van gecharmeerd en draaide de volume knop onder veel gescheld weer vol open:roflol: En terrecht:@ Mjah even later kwam weer iemand van de organisatie en toen was het echt afgelopen:vaag::nocheer: Wesley helemaal pissed, ik pissed:[ en het publiek natuurlijk ook. Maar goed verder niks aan te doen. Gelukkig was de bar al zo goed als helemaal opgeruimd en was ik klaar met werken:D Ik had wesley nog een pilsje beloofd:bier en die kreeg ie ook van mij. Het aller aller laatste pilsje van de avond had ik voor hem bewaard:lol: Toen samen met Partyraiser en zijn vriendin de main in gegaan en op het vipdeck nog ff geluisterd naar Noisecontrollers vs Isaac vs Nosferatu.

Hele vette lichtshow met dikke lasers. Jammer dat het geluid niet echt meer optimaal was:( en de hardcore was natuurlijk hitjes parade. Maar goed een prima feest gehad en erg genoten van deze avond. Helemaal gaar van het werken moesten we nog een tijdje wachten op de chauffeur. Rond 8 uur richting het zuiden en rond half 11 weer thuis in me bedje.

Kortom: Een geweldig feest gehad, mijn eerste Thrillogy was heel erg geslaagd. Wist niet wat ik er van moest denken, maar het zal zeker niet mijn laatste zijn(Y)

+ Nosferatu zaal + hardcore was (L)
+ Het geluid:kwijl::respecht pieeeeeeeeeeeeeep:P
+ Heerlijk sfeertje en aardige mensen:D

- Het einde van Partyraiser:nocheer: schuld van de organisatie:[
- De mc('s) hadden wat veel spraakwater gedronken:frusty:

Tot het volgend jaar:mixje:

4 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Als er eerder gestopt moet met draaien moet dat echt van tevoren worden aangegeven.

Op deze manier is de teleurstelling veel te groot en kan je de nacht 'mentaal' niet goed voor jezelf afsluiten :)

De laatste platen zijn namelijk goud waard op dat moment
laatste aanpassing