Partyflock
 

Verslag van Dancevibezz, 30 oktober 2010

door , gepubliceerd op
Dancevibezz
FeestDancevibezz · Silver & white edition
Datumzaterdag 30 oktober 2010
WinactieDancevibezz actiegesloten
LocatieCrystal Venue
He Kanjers van de organisatie van Dancevibezz moet effe zeggen dat dit voor mij weer de eerste keer was dat ik in Culemborg was. De laatste keer was na een verbouwing van Happydayzz. Maar moet zeggen dat jullie erg je best hebben gedaan voor deze verandering en tis zeker een verbetering . En na deze mooie omtovering tot nu te heten Crystal Avenue . En nu jullie weer de draad hebben opgepakt en vele flyers hebben uitgedeeld en op de flyers een aantal zeer goede DJ.s op het programma neer zetten weet ik zeker dat dit goed gaat lopen en vele oude Partygangers onder ons weer jullie kant opkomen. En om even over het feest van afgelopen zaterdag pfffffff wat was het erg mooi aangekleed van binnen top voor de mensen die dit weer samen voor hebben gedaan. En iedereen heeft zich aan de dress-code gehouden om in het wit te komen. Was echt top kan niet anders zeggen Wij hebben ons prima vermaakt die avond. Toiletten waren netjes de bediening was goed etc met al gewoon een topfeest . En dan nog even een paar complimenten voor de Dj.s die jullie in huis hadden gehaald. The Freak was wel 1 van de toppertjes die in de andere zaal ging draaien oh oh oh wat heerlijk om die goede oude TRance van hem te horen. En dan nog Adam Seller en Ram die er weer als vanouds zoals ik hem ken van Bas en Ram die knalde en Ramde er weer super goed op los. En ik zag vele :banana: partymensen uit hun Dak gaan.

Nou Freak je hebt het hem wel weer geflikt dat je de mensen weer wist te raken met jouw muziek echt TOP TOP en nog eens TOp / Wij zijn in elk geval een Fan van jou en 1 van onze favorieten DJ,s. De sfeer was super en wij verheugen ons weer op een volgend KNALLEND feest van jullie organisatie.
Dus tot gauw weer in Partyland :bounce: Culemborg.

Dikke :knuffel: van ons Marjangel en Wout

3 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Kijk! Eindelijk eens iemand die weet van een verslag is..! TOPPIE!
Waarschuw beheerder
Sluit me hier helemaal bij aan...wat een topfeest!!!!Snel weer zo n feestje !!TOP top top,ik hoorde mensen klagen over het geluid....nou dan zullen mijn oren wel niet werken....vond t prima!
Waarschuw beheerder
donateur
Wij vonden het ook een top feest!!!