Nature one – Camping party
Na tal van feesten, was het nu dan eindelijk tijd voor Nature one!
Nature one zat precies in het midden van mijn 5 zomerfeesten (Ground Zero, De Feestfabriek, Nature one, Decibel Outdoor, Mysteryland).
`s Ochtends, nog enigszins moe/brak van onze midweekfeest.
Werd ik rond een uur of één opgehaald. Nog even snel een mix cd gebrand die ik speciaal voor de heen weg had gemixt. Daarna op weg naar Hoogeveen, hier bleek dat er nog meer bij kwam voor in de auto. Waaronder de persoonlijke spullen + tent van onze collega feestganger. En misschien wel iets van 48 blikken bier. Toen alles goed en wel in de auto gepropt zat, gingen we richting Duitsland. In Nederland nog even getankt en een broodje genuttigd. Vervolgens de snelweg op naar het Duitse land. Na een paar uurtjes gestopt bij een tankstation, waar we de eerste bockworsten van dit weekend gingen nuttigen.
Na een spoedige reis kwamen we om half vijf in Kastellaun, er stond met wegwijzers aangegeven welke kant we op moesten. We werden netjes om het dorp heen geleid. Ergens bij een aantal supermarken begon de rij. We besloten om uit de auto te stappen. Ik ging een stukje lopen om eens te kijken hoever de file zou zijn. De stoet ging rechts af en vervolgens een heuvel op. Naar mijn idee zou er na de heuvel weer meer schot in de stoet komen. We reden langzaam met de stoet mee, draaide een muziekje, deden een dansje. Kwamen nog wat Nederlanders tegen.
Boven aan de heuvel bleek dit uiteindelijk niet het einde van de file te zijn, maar meer het begin. De eerste blikjes bier werden open getrokken. Ik ging langs de stoet lopen om te kijken waar ongeveer het einde zou zijn. De file was een grote maffe bedoeling, met veel muziek, campers, auto`s caravans en bier drinkende mensen. Na een tijdje lopen kwam ik bij het hek van de camping. De man bij het hek vroeg of ik alleen was, ik zei dat de rest nog in de auto zat. Hij vertelde dat het vanaf het hek ook nog eens een uur zou duren voordat we op een campingplek zouden aankomen. Ik liep weer naar de auto terug en vertelde dat het nog wel even kon duren. Waarschijnlijk zouden we de tent niet meer bij daglicht kunnen opzetten. We maakte er maar het beste van en gingen muziek luisteren in de auto. Dit was ook gezellig.
Om half 11 kwamen we uiteindelijk aan bij onze kampeerplek. De tent opgezet en we wilde gaan koken, maar het ging regenen. Dus maar even in de auto gaan zitten. Gelukkig werd het weer droog en gingen we eten maken. Wel hadden we even een blikopener nodig, die konden we gelukkig van de buren lenen. Zo hadden we om half 1 `s nachts toch een lekker portie nasi.
Hierna gingen we de camping verkennen, gewapend met een Aldi tas vol bier gingen we eerst naar het achterste deel van de camping. Even een kijkje genomen op het centrale terrein met podium e.d. hier kon je douchen, merchandise kopen, eten en drinken. Verder lag het er vol met enorm veel bagger, waar je behoorlijk in weg zakte. We vervolgde onze weg, we kwamen langs de caravan van Bassie en Adriaan die natuurlijk van Nederlanders bleek te zijn. Hierin stond iemand te draaien en er was ook nog een dame die helemaal gek was van een foto van Adriaan. We gingen nog wat verder naar achter om daar te kijken. We kwamen bij Oostenrijkers in een tent, deze waren hardcore aan het draaien. Het was een gemixte cd, maar de kerel die erbij stond deed heel interessant alsof hij het zelf aan het mixen was. Via verschillende andere podia`s kwamen we uiteindelijk helemaal achterop de camping, hier hadden ze een behoorlijk grote stage waar het geluid zeer hard was. Hier spotte we ook onze eerste kerel met een septum, voor onze septum challenge. Dus gelijk maar even met die kerel op de foto gegaan. We gingen nog wat podia`s af en daarna was ons bier op. Dus terug naar de tent om nieuwe te halen. Nu wilde we wel eens het bekende veld 13 bekijken, dus helemaal naar de andere kant van de camping. Wat tenten bij langs gegaan met verschillende soorten muziek. Uiteindelijk kwamen we uit bij het Brabant podium, hier was het best gezellig. Ook kwamen we na wat zoeken uit bij de Rotterdamstage waar het niet zo heel druk was.
Vervolgens weer terug richting ons eigen gedeelte van de camping, nog even bij Bassie en Adriaan langs, maar die lagen al op bed. Dus naar de buren, waar ze hardcore draaide vanaf vinyl! Daar even wat gebeukt, mijn collega hufte per ongeluk nog een grote box om. Maar hier nemen wij de verantwoording niet voor, was de schuld van het bier. De Duitsers zelf stonden blikken bier 7-up te drinken 2.5 heet het ofzo.
Daarna maar weer richting tent gegaan. Een van onze drie eenheid liep dwars tussen de tenten door met de Aldi tas en had meer wat weg van een zwerver. Voor onze tenten waren inmiddels meerdere tenten opgezet. Wat de terug weg wat lastiger maakte. Hierdoor dreigde een deel van ons nog bijna te verdwalen. Rond 5 uur lagen we in onze tent, met nog steeds overal muziek te horen. Zoals later zou blijken zou dit zo blijven, op het moment na waarop de Love parade slachtoffers werden herdacht. Toen was de hele camping respectvol stil.
De eerste dag was geslaagd, ondanks het korte nachtje slaap (3 á 4 uur) .
Verslag van Nature One, 29 juli 2010
door The prince of Darkness, gepubliceerd op

| Feest | Nature One · Camping Party |
| Datum | donderdag 29 juli 2010 |
| Locatie | Raketbasis Pydna |

