Het zou lekker weer worden dus hebben we onze kleding er op aangepast, fien een kort rokje en een topje en ik lekker in mn witte broek en een zwart tshirt er op met de tekst “kaal is klasse” ooit gekregen van een stel vrienden op mn verjaardag. Weer een half uur voor de spiegel staan want mijn haar moet weer goed zitten.
De zon scheen al lekker toen we in de auto stapte dus de zonnebril was hard nodig, maar wat een rust op de weg zeg, we hebben het binnen 55 min kunnen rijden en dan hebben we niet veel te hard gereden. De mensen van bij de deur stonden lekker buiten te keuvelen en er stonden al wat auto’s op de parkeerplaats toen we iets over 6 aan kwamen. Uit sommige auto’s klonk al een heerlijk stukje muziek. Tijd om naar binnen te gaan.
Anjo stond weer bij de kassa en Frank hielp ook mee met de munten verkoop. Even een gezellig babbeltje met John gemaakt en op naar boven om ons om te kleden. Ook daar weer even een praatje gemaakt, maar de muziek van Maurizio riep ons al om naar beneden te gaan. Omdat het mooi weer zou worden was het dak van de buitentuin grotendeels open gemaakt zodat we lekker in de zon konden genieten van de heerlijke MM klanken. Wat schetste onze verbazing. er stond een mega groot opblaasbaar zwembad buiten maar wat was het water nog koud zeg !
Kleintje1 was lekker aan het dansen maar toen we elkaar zagen hebben we weer even staan kletsen en dansen met zn drietjes maar binnen was het te warm om te dansen dus zijn we lekker naar de buiten tuin gegaan en daar lekker genieten van de zon en wat kletsen met onze steeds groter groeiende groep organza vriendjes. Ik had de afgelopen dagen erg slecht geslapen dus ik was echt niet in staat verder te gaan dansen en plofte naast Petra en John op de bank en ben dr ook bijna niet meer uit gekomen. Woeha wat zat ik daar lekker zeg !
Maar op gegeven moment stapte wat vrouwen in het zwembad en gingen daar staan dansen , het trok mij ook wel maar had geen droge kleren bij me. Dat dacht Ivo (Dievito) ook, maar het personeel van organza hield daar geen rekening mee want meneer Ivo verdween zonder pardon in het zwembad met kleren en al. Al snel ontstond er een leuk gevecht om mensen in het zwembad te gooien. Zelfs Party Fotograaf meinte (net terug uit africa) moest er aan geloven en kon het water eens voelen in plaats van fotograferen.
Toen gingen fien en barbara ( kleintje1) samen in het bad staan dansen maar ook dit ontaarde weer in een heftig watergevecht. Kleren aan of niet het maakte niet uit ze gingen lekker aan de spetter in het bad en al snel was alles zeik nat. Ik keek toe vanaf de bank en dacht veilig te zijn, ja helaas ook ik moest er aan geloven want zowel fien als barbara gingen zeik nat op mn schoot zitten en na een intense knuffel ben je alsnog zeiknat. Hahahah ja ook dit is organza.
De DJ’s draaide weer zoals gewoonlijk de lekkerste nummers maar niet veel mensen konden de moed opbrengen om te gaan dansen in de volle zon. Maar dat mocht de pret en de gezelligheid niet drukken hoor. Het was echt een after morgen, luieren, kletsen wat drinken en mensen kijken.
Op de site van organza staan weer alle foto’s die gemaakt zijn door Meinte de partyfotograaf dus als je een impressie wilt hebben hoe het was. gewoon even kijken.
Ja als je al heel de ochtend in de zon hebt gezeten en naar huis gaat wil je ook wel meer, dus zijn we naar Bussloo gereden en hebben daar tot 9 uur savonds lekker op het strand gelegen. Wat kan het leven toch fijn zijn
Op naar de volgende MM maar eerst naar Sensation volgend weekend







